Uncomics
Головна сторінка » Про проект

Про проект

Проект Uncomics – це україномовне інтернет-видання про комікси, націлене на популяризацію українських читачів з комікс індустрією. Проєкт націлений на публікацію матеріалів про комікси, які вже давно не мають відношення до дитячих історій. У першу чергу – це серйозні графічні оповідання, які зображають політичні, соціальні та економічні події у світі, та мають на меті, у доступній графічній формі познайомити читача з сучасною проблематикою.

На сайті ви можете знайти інформацію, не тільки про найвизначніших видавців у комікс індустрії DC, Marvle та Dark Horse, але й українські видання коміксів. Від написання до публікації матеріалів, стаття проходить декілька етапів коригування, звичайно такий процес займає багато часу – від звичайного поліпшення інформації, до пошуку графічних матеріалів або аналітичної роботи з купою джерел. Такий підхід практикується для підвищення якості публікацій, тому на сайті не має конкретної дати та часу публікації матеріалів. Тому, мені дуже важливий фідбек у вигляді коментарів або шерінгу публікацій, це додасть стимулу до написання нового та якісного матеріалу.

Окремою ланкою сайту — є пошук та аналіз перших українських коміксів, частина опрацьованого матеріалу вилилась у статтю про українські комікси. Для допомоги у розширенні інформації, ви можете висилати матеріали на пошту (всі матеріал публікуються виключно українською мовою) або ж додавати свої зауваження у коментарі. Для роботи з україномовними виданнями коміксів минулих часів потрібно більше інформації та друкованих версій, якщо ваші батьки або ж ви маєте такі примірники, ви можете зв’язатись зі мною та поділитись накопиченими матеріалами для наступних публікацій.