Uncomics
підбірки коміксів українською

Підбірки найкращих коміксів

Найцікавіші історії коміксів Marvel, DC, Dark Horse. Читаємо разом основні арки коміксів на українській. Підбірки цікавинок, новинок та кращих коміксів від видавництв Marvel, DC та інших.

Найкращі комікси від DC Black Label, комікси DC, DC comics українською, читати комікси про Бетмена, комікси DC Black Label

Завдяки низці похмурих поглядів на всесвіт DC, Black Label став сховищем усіх зловісніших ідей DC. Ми підібрали для вас найкращі комікси з поміткою DC Black Label.

Комікси про Бєтмена, Комікси Бєтмен українською, огляд коміксів про Бєтмена, Batman comics, Брюс Вейна, комікси DC

Унікальні історії культових письменників і художників про Темного Лицаря, які заслуговують на вашу увагу. Найбільш недооцінені комікси про Бетмена за нашою версією.

найкращі комікси про Джокера, комікси про Джокера та Бетмена

Найліпші оповідання про Джокера — головного ворога Темного Лицаря. Підбірка найкращих коміксів про Джокера дозволить нам більше поглибитись у психологію Короля Жартів.

Комікси Марвел, Комікси про Залізну Людину, комікси Марвел українською

Найкращі історії та комікси про Залізну Людину. Філантроп та мільярдер за багато років отримав велику кількість арок, які більше розкажуть про історію Тоні Старка.

Комікси Бетмен, Людина кажан, Темний лицар комікси

Збірка найліпших коміксів про пригоди Темного Лицаря, охоплює значні оповідання Брюса Вейна, його ворогів та друзів.

Людина павук, науйкращі комікси про людину павука, spider man comics, лучшие комиксы про человека паука

Найліпша підбріка коміксів про Павука, у різні часи демонструє сміливість, відважність та сильну супергеройську позицію Пітера. Кожна з цих арок коміксів – є відображення глибинного всесвіту персонажу, де ми можемо побачити, його страждання, переживання та постійну втому, від пригод.

Найкращі комікси DC, дс лучшие комиксы, комікси диси

Кращі комікси DC, які знайшли своє втілення у мультфільмах та кіно. Це історії DC comics, без яких світ коміксів неможливо уявити.

Які комікси від видавництва Marvel варто прочитати? Ми склали список коміксів, які повинен прочитати кожен. Саме ці комікси є уособленням культури, і саме цей ТОП коміксів рекомендується до прочитання.