Uncomics

Комікси про Джокера – Joker

найкращі комікси про Джокера, комікси про Джокера та Бетмена

Найліпші оповідання про Джокера — головного ворога Темного Лицаря. Підбірка найкращих коміксів про Джокера дозволить нам більше поглибитись у психологію Короля Жартів.

Комікси про Джокера — найліпші та найцікавіші оповідання про головного ворога Бетмена

Історій про Бетмена та Джокера було написано дуже багато, комікси про протистояння кажана на клоуна охоплюють тисячі оповідань за значний проміжок часу, але які з цих оповідань можна вважати найкращими? Ми вже писали про найкращі комікси від  DC та окремо розповідали про історію Бетмена у коміксах, тож час познайомитись з історією Джокера у коміксах. Адже незабаром вийде однойменний фільм Джокер у головній ролі з Хоакіном Феніксом, якому пророкують Оскар. Тодд Філіпс, режисер фільму вже отримав «Золотого Лева» у Венеції.

Побачити, як перші появи Джокера у коміксах визначили характер та його портрет. У цей список входять 20 найбільш захопливих історій Джокера та Бетмена від DC Comics!

Batman: The Killing Joke

DC comics, комікси дс, комікс українською дс, Batman:The killing joke
«Batman:The Killing joke»

«Бетмен: Убивчий жарт» – одна з найбільш суперечливих історій Бетмена, яку коли-небудь розповідали, і все це завдяки таланту Алана Мура. У книзі Джокер вирішує довести, що один поганий день може перетворити звичайну людину на лиходія. Його ціллю стає Джим Гордон. Джокер планував звести з глузду Гордона. Для багатьох шанувальників це одна з найкращих історій про Бетмена, яку коли-небудь розповідали, ба більше, це одна з найвизнаніших історій про Джокера усіх часів.

Batman: The Man Who Laughs

Batman: The Man Who Laughs, DC comics, комікси дс, комікс українською дс,
«Batman: The Man Who Laughs»

«Бетмен: Людина, яка сміється» – це комікс, написаний Едом Брубекером (Ed Brubaker) та художником Дугом Манке (Doug Mahnke). Книга розповідає історію першої зустрічі Джокера з Бетменом. У чомусь це переказ класичної історії, але у більш сучасному образі, де перша поява Джокера — це, надзвичайно незабутній момент.

Batman: A Death In The Family

A Death In The Family, DC comics, комікси дс, комікс українською дс, комікси про Бетмена на Джокера
«Batman: A Death In The Family»

«Бетмен: Смерть у сім’ї» – це ще один комікс з бібліотеки фанатів Темного лицаря, оскільки вона детально розповідає про смерть Джейсона Тодда! Це була одна з тих подій у коміксах, яка мала тривалий вплив протягом наступних років, і все це відбулося в результаті тісно співпраці з читачами. Читачів запитали, чи повинен Робін померти, і коли були фанати зробили вибір, Джим Шутер (Jim Shooter) написав історію, яка поставила кінець у житті Джейсона Тодда.

У цьому оповіданні Джокер захопив у полон Тодда, катував і вбив його. Комікс «Бетмен: Смерть у сім’ї» зробив цю історію однією з найважливіших, що коли-небудь розповідала про Джокера, Бетмена та Робіна.

Batman Endgame (Batman #35-40)

Batman Endgame, комікси дс, комікси про Бетмена та Джокера українською
«Batman Endgame» vol 7

Джокер протягом багатьох років був і є головним антагоністом у коміксах про Бетмена. У арці «Endgame» Джокер протиставляє Бетмена в їх найбільш епічній сутичці усіх часів. Навіть союзники та родина Темного лицаря, не захищені від нападу Джокера в історії Скотта Снайдера (Scott Snyder) та художника Грега Капулло (Greg Capullo).

Arkham Asylum: A Serious House on Serious Earth

DC comics, комікси дс, комікс українською дс, Arkham asylum: a serious house on serious earth
«Arkham asylum: A serious house on serious earth»

Цей комікс входить до одних з найкращих коміксів DC за нашою версію. Одним з найбільш важливих коміксів у всесвіті Бетмена є оповідання присвячене Arkham Asylum. Лікарня Аркхем — десятиліттями абсорбувала ворогів Бетмена. Легендарний письменник Грант Моррісон (Grant Morrison) та художник Дейв Маккін (Dave McKean) вивчають те, що робить Лікарню Аркхем таким важливим місцем у житті Бетмена.

У цій пригоді Бетмен досліджує Архем й стикається зі своїми внутрішніми демонами. Графічний роман був одним із перших, хто дійсно занурив читача у події того, що зробило Архем загадковим місцем для злочинців у світі коміксів про Бетмена та Джокера.

Joker

Джокер Брайан Азарелло, комікси про Бетмена та Джокера, комікси дс, DC comics
«Joker»

Брайан Азарелло (Brian Azzarello) та Лі Бермеджо (Lee Bermejo) об’єдналися, щоб створити цей неймовірний графічний роман c однойменною назвою «Джокер». В оповіданні Джокер звільнений з притулку Аркхема, повертається в Готем, щоб побачити, що відбувається за його відсутності.

Batman: Death Of The Family

Death Of The Family
«Batman: Death Of The Family»

Через рік після того, як Джокер лишився свого обличчя, він повернувся, але наразі Бетмен не його остаточна ціль! Джокер був націлений на Комісара Гордона, Робіна, Батгьорл, Альфреда та інших, близьких людей Брюса Вейна. Джокер нападає на всіх, кого Бетмен вважає своєю сім’єю.

Joker’s Five-Way Revenge

Batman #251 Joker's Five-Way Revenge, комікси про Бетмена та Джокера, комікси дс
Batman #251 – Joker’s Five-Way Revenge

Багато цікавих історій Джокера розповідаються в випусках «Batman» або «Detective comics». Одне з найкращих оповідань з’явилось на сторінках Batman #251 із заголовком «П’ять шляхів помсти Джокера». Ця історія повертає Клоуна до Готему, де він налаштований помститись усім!

Джокер зрозумів, що один з членів його банди — щур! Замість того, щоб помститися винуватцю, він вбити всю команду, і тільки Бетмен може завадити йому здійснити цей вчинок. Batman #251 – Joker’s Five-Way Revenge важливий з ряду причин — він повернув Джокера до його первинної агресії, яка загубилась на протязі багатьох оповідань. Крім того, в цьому випуску вперше згадувалося про притулок Аркхем.

Batman and Robin: Batman And Robin Must Die!

Batman And Robin Must Die!, комікси Бетмен Джокер, комікси українською дс
«Batman And Robin Must Die!»

Грант Моррісон (Grant Morrison) у своїй історії повертає з мертвих Томас Вейна, батька Брюса. Брюс возз’єднується зі своїм сином Даміаном Вейном. Це п’ята й остання арка в серії Бетмен і Робін Моррісона, в якій представлені Дік Грейсон як Бетмен, а Даміан Вейн як Робін.

Emperor Joker

Emperor Joker
«Emperor Joker»

Сюжетна лінія «Імператор Джокер» – це прекрасний приклад сучасної історії Джокера, яка слугує не лише чудовою оповіддю, але й тим, що вплинуло на Всесвіт DC. Джокер з-за допомоги здібностей перетворює всесвіт на власний світ. Ця історія чудова тим, що вона досліджує найглибші та найтемніші бажання Джокера.

Batman #1 – The Joker & The Joker Returns

Batman #1 - The Legend of the Batman: Who He Is and How He Came To Be, комікси про бетмена, Темний лицар комікси
Batman #1 – The Legend of the Batman: Who He Is and How He Came To Be

Неможливий список коміксів про Джокера, без історії про першу зустріч із Бетменом! Джокер дебютував у 1940 році завдяки двом оповіданням «Джокер» та «Джокер повертається». Історія з’явилась на сторінках коміксу Batman #1 – тут більш детальний опис першої зустрічі двох заклятих ворогів.

Detective comics #826 – Slayride

Detective comics #826 - Slayride, комікси про Бетмена та Джокера, Робін DC comics
Detective comics #826 – Slayride

Блискучий письменник Пол Діні (Paul Dini) написав не менш цікаве оповідання «Slayride», в якій розповідається про повернення Джокера, який захопив у полон Робіна. Хоча це скоріше історія Робіна, ніж Джокера, його роль як головного антагоніста робить цей комікс обов’язковим для знайомства.

The Laughing Fish

Detective comics #475 - The Laughing Fish, комікси про Джокера та Бетмена, комікси українською, дс комікс
Detective comics #475 – The Laughing Fish

Історія «The Laughing Fish» зі сторінок Detective Comics #475 та #476. Розповідає про рибу з посмішкою Джокера. Клоун намагається захистити авторське право на рибу — так би мовити лютий треш. Чудернацька історія була написана Стівом Енглхартом (Steve Englehart) та художником Маршаллом Роджерсом (Marshall Rogers).

Batman: Going Sane

Batman Going Sane, комікси про Джокера та Бетмена, комікси українською, дс комікс
«Batman Going Sane»

Після того, як Джокер, здавалося б, вбиває свого ворога, він залишається без сенсу життя. Куди він піде і що буде робити …  Ця історія виглядає на зразок «А щоб було, якби…», оскільки вона фантазує на тему, що буде, якби Джокер убив Бетмена й вилікувався. Спойлер: звичайно, в цьому оповіданні Темний лицар не помирає.

The Return Of The Joker

The Return Of The Joker, Batman #451, комікси про Джокера та Бетмена, комікс дс
«The Return Of The Joker»

Бетмен відправляє Тіма Дрейка до школи в Токіо, щоб він міг уникнути долі, яка спіткала Джейсона Тодда. Поки розпочинається розслідування, злочини, які вчиняє Джокер по всьому місту, здаються іншими, ніж зазвичай. Це був самозванець, який взяв альтер-его Червоного Ковпака, й намагається повторити шлях Джокера.

Joker: Devil’s Advocate

Joker: Devil's Advocate, комікси про Джокера та Бетмена, комікс дс
«Joker: Devil’s Advocate»

Ніхто не буде заперечувати, що Джокер винен у багатьох жахливих злочинах, але завдяки тому, що він божевільний, йому ніколи раніше не довелося судитись. Коли Джокера заарештовують і звинувачують у злочині, його вважають достатньо здоровим, щоб вперше він зміг виступити перед судом. Підозри Бетмена приводять його до думки, що Джокер може бути не тим, ким він є насправді …

The Clown At Midnight

The Clown At Midnight, комікси про Джокера та Бетмена, комікс дс, комікси українською
«The Clown At Midnight»

Група клоунів була вбита токсином, Бетмен вирішує розслідувати це дивне вбивство. Він знаходить візитну картку Джокера, єдиною проблемою був той факт, що Джокер знаходився у лікарні Аркхем, покалічений після пострілу в обличчя! Ця геніальна історія була розділена на десять окремих розділів в рамках однієї книги, і завдяки таланту Гранта Моррісона (Grant Morrison), історія неймовірно захоплива.

Dreadful Birthday, Dear Joker… !

Dreadful Birthday, Dear Joker... !, комікси про Джокера та Бетмена, комікс дс, комікси українською
«Dreadful Birthday, Dear Joker… !»

У оповіданні «Dreadful Birthday, Dear Joker… !» Джокер святкує свій день народження. Це весела історія, і одна з тих історій про Джокера, яку кожен фанат повинен прочитати.

Death Has The Last Laugh

Death Has The Last Laugh, комікси про Джокера та Бетмена, комікси DC українською
«Death Has The Last Laugh»

Брюс стикається з шахраєм на ім’я Слейд, й дізнається, що Слейд образив Джокера, але йому вдається втекти. Джокер і Бетмен погоджуються працювати разом, щоб спробувати знайти Слейда, але виявляється, що Джокер весь час дурив Брюса, і два злочинці таємно працювали разом.

Mad Love

Batman: Mad Love, комікси про Джокера та Бетмена, комікси DC українською
«Batman: Mad Love»

Комікс «Mad Love» написаний на основі епізоду «Batman: Animated Series» Полом Діні (Paul Dini) та Брюс Тіммом (Bruce Timm). У «Mad Love» було вперше представлено Харлі Квін! Вона дебютувала в мультсеріалі, але ця книга ознаменувала її перше появу у коміксах. Хоча в цій історії йдеться про Харлі, вона також зосереджена на стосунках з Джокером.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар