Найвидатніші комікси про Залізну Людину – Iron Man
Якщо ви не знаєте з яких коміксів треба почати знайомитись зі всесвітом коміксів про Залізну Людину, ми зробили підбірку найвидатніших коміксів про Людину у броні — Тоні Старка — мільярдера, філантропа
Demon in a Bottle (Iron Man Vol. 1 #120-129)

Demon in a Bottle – єдиний та у прямому сенсі «справжній» комікс про Залізну Людину. Цю історію цитують як шанувальники, так і творці як оригінальну історію Iron Man – що надалі вплинула на все, що з’явилося після неї. «Демон в пляшці» був визнаний критиками, як «квінтесенція коміксів про Залізну людину». Деякі називали сюжетну лінію однією з кращих оповідань про супергероїв 1970-х років, після випуску Людини-Павука «The Night Gwen Stacy Died» 1977 р., а також однією з історій, яка до сих пір продовжує впливати на письменників коміксів про Тоні Старка. «Демон в пляшці» отримала премію Eagle Award. Твір письменника Девіда Мішеліна (David Micheline) та художника Боба Лейтона (Bob Layton’s) «Demon in a Bottle» розповідає про проблеми Тоні Старка з алкоголем.
#2 Extremis (Iron Man Vol. 4 #1-6)

Коли Уоррен Елліс (Warren Ellis) та Аді Гранов (Adi Granov) отримали у своє розпорядження Залізну людину у 2005 році, вони несвідомо розпочали нову епоху, яка визначить у майбутньому образ кіноверсії Залізної Людини. Елліс та Гранов розповіли оновлену історію Тоні Старка у шести випусках із серії коміксів «Залізна людина» (том 4).
Extremis отримав позитивні відгуки й часто зазначається однією з найкращих історій про Тоні Старка. Елементи коміксу «Екстреміс» були адаптовані до фільму «Залізна людина» 2008 року та « Залізна людина: Броньовані пригоди», а сюжетна лінія виступає основним джерелом для фільму« Залізна людина 3 »2013 року.
#3 Armor Wars (Iron Man Vol. 1 #225-232)

«Armor Wars» – історія яка складається з семи випусків, написана Девідом Мікеліні (David Michelinie) та Бобом Лейтоном (Bob Layton) та художниками Марком Д. Брайт (Mark D. Bright) та Баррі Віндзор-Сміт (Barry Windsor-Smith). У цій арці Тоні Старк зустрічає шпигуна, який викрадає його технологію. Залізна людина також стикається з супротивником, який встановлює сюжет «Війни броні» у наступних випусках. Епілог до сюжетної лінії був опублікований в Iron Man (v. 1) #232 (липень 1988 р.).
«Armor Wars» є популярною назвою сюжетної лінії, фактично саме ця історія згадується як «Stark Wars». Назва «Броньована війна» чи «Війни броні» випливає з того, що сюжетна лінія згадувалась в інших історіях Marvel. Сюжетна лінія зачіпала такі оповідання, як «Залізну людину (т. 1) #225» (грудень 1987 р.) – #231» (червень 1988 р.). Значна частина подій сталася під час Iron Man #219-224.
World’s Most Wanted (Invincible Iron Man #8-19)

Після «Secret Invasion», Залізна людина більше не є героєм, яким він був раніше, і все життя Тоні Старка починає руйнуватись. Коли Норман Осборн розпочав своє правління над Всесвітом Marvel, він успадкував колишню роботу Тоні Старка, головнокомандувача правоохоронних органів США. Але одне, що Осборн не успадкував, — це база даних із секретними матеріалами кожного супергероя на планеті — ця інформація зберігалася лише у Тоні.
Doomquest (Iron Man Vol. 1 #149-150)

Залізна людина та доктор Дум подорожують у часі та опиняються у різних всесвітах, у часових мандрах вони зустрічають чарівника Мерліна.
Iron Monger Saga (Iron Man Vol. 1 #190-200)

«Iron Monger Saga» – це захоплива історія, яка розповідає про битву Тоні Старка та Obadiah Stane (Залізний торговець). Ця арка розпочинається з випуску Iron Man #193, де Тоні Старк все ще відмовляється одягати костюм, бо боїться, що знову повернеться п’яним. Нарешті, в Iron Man #200 Тоні Старк нарешті знову повертається з новою бронею «Срібний центуріон», щоб розправитись з Залізним Торговцем (який надягає броню «Iron Monger») раз і назавжди. «Iron Monger» – це класика коміксів про Iron Man.
Deliverance (Iron Man Vol. 1 #182)

«Deliverance» Iron Man Vol 1 # 182 один з найсильніших коміксів про Тоні Старка. Ось чому я його так люблю, бо цей комікс розповідає зовсім іншу історію Старка. У цій арці Тоні по-справжньому потрапляє у самісінький вир депресивного настрою та скорботи. Тоні втрачає усе, навіть свій будинок (його змушують тинятися і жити на вулиці), гадаю що ви самі повинні це прочитати, перш ніж вважати, що ви знаєте про Залізну Людину усе.
The Mask in the Iron Man (Iron Man Vol. 3 #26-30)

Треба сказати, що мені дуже сподобалася ця колекція Iron Man Vol. 3 #26-30 (The Mask in the Iron Man), єдиною, та дійсно незрозумілою частиною, є стосунки між Тоні Старком та Руміко Фудзікава. Трохи дивна, але загалом цікава ідея коміксу – «що робити, якщо костюм Тоні Старка став живим» – має цікавий кінець. Частина, яка мені найбільше сподобалася, — це протистояння з Whiplash (раніше Blacklash). Це приголомшлива та фантастична історія! Я не розумію, чому люди так сильно її ненавидять.
«The Mask in the Iron Man» – одна з найцікавіших історій з моменту перезавантаження героя (Heroes Return).
Enter the Mandarin

«Iron Man Enter the Mandarin» – це обмежена серія коміксів 2007 року. Створена Джо Кейсі (Joe Casey) та художником Ерік Канета (Eric Canete), що розповідає про першу зустріч Залізної людини та Мандарина. Оригінальна версія Tales of Suspense #50 (лютий 1964 р.).
The Five Nightmares of Tony Stark (Invincible Iron Man #1 – 7)

Один з найкращих коміксів про Залізну людину. Загалом фантастична історія, яка впливає на персонажа, одночасно досліджуючи саме ті якості, які роблять Тоні Старка таким чудовим персонажем. Також у перших випусках розповідають дивовижний епілог після громадянської війни, де Людина-павук намагається втішити Тоні Старка, всупереч розбіжностям між ними.
Tales of Suspense – Man In the Iron Armor

«Tales of Suspense» – це класична серія коміксів, опублікована у 1959-1968 років Marvel Comics. Хоча випуск «Tales of Suspense» публікувався як антологія наукової фантастики, популярність супергероїв, призвела до того, що це перетворилось на супергеройські комікси. Iron Man вперше з’явився в #39, і був постійним персонажем «Tales of Suspense», де була розказана перша та оригінальна історія Тоні Старка.
Додати коментар