Uncomics

Найкращі комікси DC

Найкращі комікси DC, дс лучшие комиксы, комікси диси

Кращі комікси DC, які знайшли своє втілення у мультфільмах та кіно. Це історії DC comics, без яких світ коміксів неможливо уявити.

Кращі комікси DC

DC Comics є одним з найбільших та популярних видань коміксів у світі. Справжні фанати знають всю історію Супермена, характер Бетмена та особливості взаємодії головних героїв з іншими яскравими персонами всесвіту. Це кращі комікси DC, які знайшли своє втілення у мультфільмах та кіно. Мільйони фанатів завжди чекають на новини про улюблених героїв. Ми зібрали топ кращих коміксів DC.

Супермен: Червоний син (Superman: red son)

DC comics, комікси дс, комікс українською дс, Superman: red son
«Superman: Red son» Mark Millar

Рік написання: квітень 2003 р.;

Автори та художники: Марк Міллар (Mark Millar), Дейв Джонсон (Dave Johnson);

Головні діючі герої: Супермен, Бетмен та інші;

Автори відповідають на популярне запитання того часу: а яким би виріс Супермен, якщо народився у Радянському Союзі. Герой раптово виявляється секретною зброєю, яка має захищати людство та інтереси комунізму.

Історія починається з опису завершення Холодної Війни. До військових дій втрутилися супергерої, ситуація вийшла з під контролю. Шаттл Супермена зупинився в одному з колгоспів України замість Канзасу через часові зміни. Герой представлений всьому Союзу як хлопець із робітничого класу, борець за Сталіна та соціалізм. А його ім’я тримають в секреті як державну таємницю. Супермен зустрічається з іншими героями та рятує місто. Йому доведеться взяти під контроль Партію, однак, чи погодиться він?

«Бетмен: Довгий Хелоувін» (Batman: the long halloween)

DC comics, комікси дс, комікс українською дс, Batman: the long halloween
«Batman: the Long halloween» Jeff Loeb, Tim Sale

Рік написання: 1996-1997 рр.;

Автори та художники: Джеф Лоеб (Jeff Loeb), Тім Сейл (Tim Sale);

Головні діючі герої: Бетмен;

Супергерой тільки починає свій шлях боротьби зі злочинністю. В Готемі з’являться новий вбивця по кличці «Холідей». Як не дивно це сталося у найбільш таємничий день року – Хелоувін. На вулицях багато людей перевдяглись у святкові костюми, тож супергерою буде важко знайти того самого злочинця.

Бетмен залучається допомогою окружного прокурора Харві Дента і капітана Джеймса Гордона. Їхнє завдання знайти Холідея до наступного вбивства. На шляху Бетмена зустрічається ще один його ворог – Календарник. Він точно знає злочинця, але не ділиться інформацією, лише залишає певні підказки. Також супергерою доведеться захищати Готем від інших ворогів.

«Притулок Аркхем: Серйозний Будинок на серйозній землі» (Arkham asylum: a serious house on serious earth)

DC comics, комікси дс, комікс українською дс, Arkham asylum: a serious house on serious earth
«Arkham asylum: a serious house on serious earth» Grant Morrison, Dave Mckean

Рік написання:  жовтень 1989 р.;

Автори та художники: Грант Моррісон (Grant Morrison), Дейв Маккин (Dave Mckean);

Головні діючі герої: Бетмен, Джокер;

У психіатричній лікарні Готема Аркхем знову бунт. Найбільш небезпечні злочинці знову чимось незадоволені, прагнуть вбити всіх працівників та втекти. Серед них Джокер та Дволикий. Влада міста вирішує, що повстання може зупините лише Бетмен.

Супергерой розпочинає шукати невідомі факти про лікарню та знаходить невідому інформацію про засновника Амадея Аркхема, а також надприродну й психологічну таємницю, яка переслідує весь район міста. Джокер виступає представником ув’язнених і запрошує Бетмена зіграти у схованки. Він дає супергерою годину аби втекти доки лікарня не вибухнула. Як завжди безумець змінює правила до 10 хвилин. Бетмена поранено, він біжить до верхньої вежі та дізнається нові шокуючі факти.

«Людина зі сталі» (The Man of Steel)

DC comics, комікси дс, комікс українською дс, The Man of Steel
«The Man of Steel» 1986 John Byrne

Рік написання: жовтень – грудень 1986 р.;

Автори та художники: Джон Берн (John Byrne);

Головні діючі герої: Супермен;

В цій історії розповідається переосмислене походження Супермена, де він стає людиною зі сталі. Хлопчик, народжений на іншій планеті повинен стати героєм та врятувати людство.

На планеті Криптон сталася біда і тепер всі люди можуть загинути. Вчений Джор-Ел робить усе можливе, щоб його дружина з малим сином вижили. Він сидить їх в ракету, яка має приземлитися на Землі. Час спливає, виявляється, що місце є лише для малого сина Кал-Ела. Коли Криптон вибухнув, хлопчик полетів на Землю, де потім стане суперегероєм.

«Бетмен: Вбивчий жарт» (Batman:The killing joke)

DC comics, комікси дс, комікс українською дс, Batman:The killing joke
«Batman:The killing joke» Alan Moore, Brian Вolland

Рік написання: березень 1988 р.;

Автори та художники: Алан Мур (Alan Moore), Браян Болланд (Brian Вolland);

Головні діючі герої: Бетмен, Джокер;

У цій історії ми зануримося у минуле Джокера і дізнаємося, який він був до свого перетворення. Бетмен знову має зупинити злодія. Він впевнений, що це кінець, але в Джокера інші плани.

Джокер знову намагається вдіяти щось злочинне. Він знаходить нову жертву – комісара поліції Джеймса Гордона та зводить його з розуму. Джокер стріляє в дочку Годона та показує батьку фото вбитої дівчинки, намагаючись його довести. Далі Джокер садить чоловіка у клітку. Нарешті їх знаходить Бетмен. Супергерой нейтралізує злочинця та навіть пропонує допомогти йому відновити психічне здоров’я. Але Джокер відмовляється, бо впевнений, що вони мають усе життя зустрічатися на полі бою.

«Криза на Нескінченних Землях» (Crisis on infinite earths)

DC comics, комікси дс, комікс українською дс, Crisis on Infinite Earths
«Crisis on Infinite Earths» Marv Wolfman, George Perez

Рік написання: квітень 1985 – березень 1986 р.;

Автори та художники: Марв Вольфман (Marv Wolfman), Джордж Перес (George Perez);

Головні діючі герої: Монітор;

У Мультівсесвіті є багато паралельних всесвітів та альтернативних версій реальності. Космічна істота відома як Монітор, каталогізує ці реальності, але у нього є злий колега, Анти-Монітор, який народжений з всесвіту антиречовини. Після аварії з антиречовиною в одній реальності, Анти-Монітор починає руйнувати інші хвилею антиречовини, плануючи стати єдиним правителем всіх реальностей. Монітор намагається об’єднати усіх знайомих і незнайомих супергероїв всесвіту, аби відновити життя.

Назва серії була натхненна ранніми кроссоверами за участю деяких паралельних всесвітів, таких як «Криза на Землі-2» (Crisis on Earth-Two) і «Криза на Землі-3» (Crisis on Earth-Three). У свою чергу, назва серії надихнуло кілька наступних сюжетів DC – Нульовий годину: Криза часу (Zero Hour: Crisis in Time 1994 р.), Криза Особистості (англ. Identity Crisis) (2004), «Нескінченний Криза» (Infinite Crisis 2005-2006 рр.) і «Фінальний Криза» ( Final Crisis 2008 р.). У серії бере участь практично кожен важливий персонаж DC Comics, а також їх альтернативні версії.

«Бетмен: рік перший» (Batman: year one)

DC, комікси дс, комікс українською дс, Batman: year one
«Batman: year one» Frank Miller, David Matsukelli

Рік написання: лютий – жовтень 1987 р.;

Автори та художники: Френк Міллер (Frank Miller), Девід Маццукеллі (David Matsukelli);

Головні діючі герої: Бетмен, Джеймс Гордон;

У першій частині Брюс Уейн повертається в Готем-сіті після 12 років життя за кордоном. Тепер він готовий стати захисником міста. В той самий час на державну службу вступає лейтенант Джеймс Гордон.

Брюс починає вечірні перевірки міста та одного разу зустрічає повію Холлі Робінсон. Уейн намагається захистити дівчину, однак за ним починає стежити поліція. Він біжить додому, де починає думати, яким чином краще рятувати місто від злочинців. Тоді у вікно влітає летуча миша, яка надихає Брюса на створення нового образу. Незабаром вже лейтенант Гордон зустрінеться з новим героєм Бетменом на вулицях міста, але союзниками вони стануть не одразу.

«Темний лицар: повернення» (The dark knight returns)

DC comics, комікси дс, комікс українською дс, The dark knight returns
«The Dark Knight Returns» Frank Miller

Рік написання: лютий – червень 1986 р.;

Автори та художники: Френк Міллер (Frank Miller);

Головні діючі герої: Бетмен, Джокер та інші;

Історія розповідає про Брюса Уейна, який у 55 років вирішує повернутися до боротьби зі злочинністю. Однак він зустрічається з опозицією в Готемі, де все налаштовані проти колишнього супергероя. У цій серії Бетмен знову зустрінеться з Джокером. Але найголовніше, що відбудеться – протистояння з Суперменом.

Після смерті Джейсона Тодда, Брюс пішов у відставку. Але через десять років він зрозумів, що рівень злочинності піднявся, у Готемі працює банда «Мутантів», яка постійно бентежить людей. Бетмен починає співпрацю із комісаром Джеймсом Гордоном. Однієї ночі Брюс рятує двох дівчат. Одна з них, Керрі Коллі дізнається все про минуле Уейна та бажає йому допомогти. Келлі вдягає костюм Робіна та вирушає на спеціально операцію проти банди «Мутантів».

«Сага про болотного монстра» (Saga of the Swamp Thing)

DC comics, комікси дс, комікс українською дс, Saga of the Swamp Thing
«Saga of the Swamp Thing» Alan Moore, Stephen Bissette

Рік написання: 1972 – 1976 рр.;

Автори та художники: Алан Мур (Alan Moore), Стівен Біссетт (Stephen Bissette);

Головні діючі герої: Болотний монстр;

Дивне створіння, що вийшло з болота багато років бориться зі злочинцями. Насамперед він шукає тих, хто вбив дружину монстра та спровокував зміну героя на болотне дещо. Разом із тим воно шукає чи є якась протидія, яка поверне болотного монстра до людського вигляду.

Дивним чином злодій Флурон розтин болотного монстра, де розуміє, що є лише частина людської оболонки, всі інші органи нефункціональні вони імітують людські завдяки рослинам на створінні. Болотний монстр розуміє, що ніколи не був людиною. Колись він бува Алеком Холландом, який помер у вогні, а потім дивна болотна суміш оволоділа його розумом, званнями, спогадами та створила болотного монстра.

«Жінка-кішка» (Catwoman by Brubaker)

DC comics, комікси дс, комікс українською дс, Catwoman by Brubaker
«Catwoman» Ed brubaker

Рік написання: 2002 р.;

Автори та художники: Ед Брубейкер (Ed brubaker), Дарвін Кук (Darwyn Cooke);

Головні діючі герої: Жінка-кішка;

Селіна Кайл намагається зрозуміти свою суть, хто вона – Жінка-кішка, чи все ж таки проста дівчина.

Героїня кидає свій образ та залишає нічне життя Готему в минулому. Кілька тижнів вона проводить спокійно. Але анонімність починає їй набридати. Селіна розуміє, що повернення має бути гучним, тому розробляє свій новий костюм та повертається на вулиці, щоб вбивати ворогів.

«Несправедливість: Боги серед нас» (Injustice: Gods Among Us)

DC comics, комікси дс, комікс українською дс, Injustice: Gods Among Us
«Injustice: Gods Among Us» Tom Teylor

Рік написання: січень 2013 – вересень 2016 рр.;

Автори та художники: Том Тейлор (Tom Teylor);

Головні діючі герої: Джокер, Бетмен, Супермен та інші;

Історія розбита на п’ять частин, де описуються режими за часи різних супергероїв. Джокер руйнує світ та людські життя, його потрібно негайно зупинити.

Головні події розгортаються в альтернативному світі, де вся родина Супермена була вбита від рук Джокера. Герой намагається усіма силами спіймати негідника, але це вдається важко. На світі встановили тоталітарний Єдиний Земний режим. Бетмен формує команду для нейтралізації злочинців та захисту людства.

«Супермен: Усі зірки» (All-Star Superman)

DC comics, комікси дс, комікс українською дс, All-Star Superman
«All-Star Superman» Grant Morrison, Frank Quitely

Рік написання: листопад 2005 – жовтень 2008 р.;

Автори та художники: Грант Моррісон (Grant Morrison), Френк Кіт (Frank Quitely);

Головні діючі герої: Супермен, Лекс Лютор та інші;

Доктор Лео Квінтум з командою досліджують Сонце та його сили. Лекс Лютор саботує їхні дії, однак Супермен встигає врятувати їх та навіть отримує можливість проектувати свою біоелектричну ауру. Лютор хотів викликати цим у героя переповнення сонячною радіацією. Доктор розуміє, що такий вміст дуже небезпечний для життя Супермена. Героєві лишається лише один рік життя.

Коли Супермен дізнався новини про неминучу смерть, він вирішив залишити це в секреті від світу. Лише одній людині він зізнався у своєму секреті – Лоіс Лейн. Кларк захотів провести з нею останні хвилини життя. Лоіс не вірить, починає боятися Супермена та навіть атакує його криптонітом. Згодом герой знову зустрінеться з Сонцем, та чи насправді герой мільйонів людей може померти?

Це культові герої, без яких світ коміксів неможливо уявити.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар