Uncomics

Найкращі комікси Marvel

Які комікси від видавництва Marvel варто прочитати? Ми склали список коміксів, які повинен прочитати кожен. Саме ці комікси є уособленням культури, і саме цей ТОП коміксів рекомендується до прочитання.

Найкращі комікси Марвел

Всесвіт та видавництво Marvel – є одним із найпотужніших гравців на ринку комікс індустрії. Найкращі комікси отримали визнання по всьому світу. Існують головні та другорядну серії з мільйонами фанатів. А є такі історії, які стали культовими. На питання, який кращий комікс Марвел важко відповісти. Хтось фанатіє від Залізної Людини, хтось полюбляє Людину-павука. Ми зібрали топ кращих коміксів Marvel, про які ви точно щось чули.

«Капітан Америка том. 5» (Captain America vol. 5)

Marvel Comics, Captain America vol 5, комікси на українській, комікси марвел
«Captain America Vol 5» Ed Brubaker, Steve Epting, Michael Lark, ike Perkins, Butch Guice, Luke Ross

Рік написання: січень 2005 – червень 2009 р.;
Автори та художники: Ед Брубекер (Ed Brubaker), Стів Ептінг (Steve Epting), Майкл Ларк (Michael Lark), Майк Перкінс (Mike Perkins), Бутч Гуйс (Butch Guice), Люк Росс (Luke Ross);

Головні діючі герої: Стів Роджерс — Капітан Америка, Бакі Барнс – Зимовий солдат;

Друга Світова війна скінчена. По всьому світу мільйони загиблих. Всесвіт зазнав болю. Капітан Америка вирішує повернутися, щоб допомогти людству відновитися без злочинців.

У цій частині розповідається про повернення партнера Капітана Америки Бакі Барнса після Другої Світової війни. Герої з новими силами починають боротьбу проти ворогів. Однак непередбачувана смерть Стів Роджерса змушує Барнса вдягти мантію Капітана Америки.

Секретні війни (Secret Wars)

Marvel Comics,Secret Wars, комікси на українській, комікси марвел
«Secret Wars» Jim Shooter, Make Zek, Bob Leighton

Рік написання: березень 1984 – квітень 1985 рр.;
Автори та художники: Джим Шутер (Jim Shooter), Мейк Зек (Make Zek), Боб Лейтон (Bob Leighton);
Головні діючі герої: Капітан Америка, Фантастична четвірка, Людина-павук та ін.;

Кращі комікси Марвел поєдналися в одній супергеройській історії. У всесвіті з’явилася нова сутність – Потойбічний. Він оцінив силу Земних супергероїв та вирішив перенести їх на невідому планету для битви.

Потойбічний збирає усіх Месників, членів Фантастичної четвірки, мутантів Людей Х та ще кількох героїв для битви. Через напружену ситуацію, герої починають сваритися один з одним, забуваючи про основного ворога. Під час протистояння з’являються нові супергерої Титанія та Волкана, нове альтер-его Жінки-павук – Джулія Карпентер. А Людина-павук знаходить новий чорно-білий костюм, який насправді є симбіотом. Це має велике значення в контексті появи у майбутньому героя Венома. У битві з Потойбічним Доктор Дум забирає частину його сили, однак він все ще залишається у галактиці.

«Залізна людина: Екстреміс» (Iron Man: Extremis)

Marvel Comics,Iron Man: Extremis, комікси на українській, комікси марвел
«Iron Man: Extremis» Warren Ellis, Adi Granov

Рік написання: січень 2005 – квітень 2006 р.;
Автори та художники: Уорен Еліс (Warren Ellis), Аді Гранов (Adi Granov);
Головні діючі герої: Тоні Старк — Залізна людина;

Це своєрідне перезавантаження Залізної людини. Основний акцент робиться на майбутніх планах. Минуле життя та зв’язок із Месниками майже відсутні. Тоні Старк розкривається не тільки як супергерой у залізному костюмі, а і як пілот та кваліфікована зброя проти ворогів Всесвіту.

Головні події розгортаються за кілька років перед Другою Світовою у Перській затоці. Тоні Старк займається винаходженням зброї проти Аль-Каїди в Афганістані. Під час інспекційної екскурсії, власна бомба Старка влучає в нього. Пораненого героя афганські терористи захоплюють у полон. Там Тоні розробляє свої перші обладунки та втікає. Після повернення додому герой розуміє, що зміни в сучасному світі та гуманітарні зрушення, які він хотів фінансувати за допомоги продажу зброї, не здійсняться. Тоді Тоні Старк вирішує випустити нову модернізовану версію броні Залізної людини та злітає в небо.

«Громадянська війна» (Civil War)

Marvel Comics,Civil War, комікси на українській, комікси марвел
«Civil War» Mark Millar, Steve McNiven

Рік написання: червень 2006 – січень 2007;
Автори та художники: Марк Мілер (Mark Millar), Стів МакНівен (Steve McNiven);
Головні діючі герої: Залізна людина, Капітан Америка та інші.;

Це кросовер коміксів Марвел про події після впровадження в США закону про реєстрацію супергероїв. За правилами, щоб супер-фізичні особи мали б діяти відповідно до офіційного регулювання, В основі сюжету конфлікт між свободою та безпекою супергеройського світу. Громадянська війна триває, кому ж довіряти?

Супергеройський світ розділився на два табори. Одні підтримують закон, серед них Залізна людина та Містер Фантастік. Люди Х займають нейтральну позицію, а Капітан Америка виступає проти. Виникає суперечка, де останній виявляється ув’язненим. США посилює стеження за супергероями та арештує усіх, хто протистоїть закону. Залізна Людина стає головним авторитетом. Однак Капітан Америка ніколи не здається.

«Рукавиця нескінченності» (The Infinity Gauntlet)

Marvel Comics,The Infinity Gauntlet, комікси на українській, комікси марвел
«The Infinity Gauntlet» Jim Starlin, George Pérez, Ron Lim

Рік написання: липень – грудень 1991 р.;
Автори та художники: Джим Старлін (Jim Starlin), Джордж Перез (George Pérez), Рон Лім (Ron Lim);
Головні діючі герої: Танос, Адам Уорлок;

Танос зібрав шість безкінечних дорогоцінних каменів і приєднав до своєї рукавиці. Він стає могутнім героєм на рівні з богами та прагне завоювати прихильність господині Смерті.

Танос починає операцію зі знищення усього людства та Всесвіту. Його могутня рукавиця в дії мала б розтрощити усе та привести героя до цілі. На шляху Таноса стає Адам Уорлок. Він об’єднує Земних супергероїв та налаштовує проти ворога. Після кількох битв рукавицю нескінченості все ж таки отримує Уорлок. Герой застосовує сили, щоб скасувати всі руйнівні процеси у Всесвіті.

«Залізна людина: Диявол у пляшці» (Iron Man: Demon in a Bottle)

Marvel Comics,Iron Man: Demon in a Bottle, комікси на українській, комікси марвел
«Iron Man: Demon in a Bottle» David Michelin, Bob Layton, John Romita Jr, Carmin Infantino

Рік написання: березень – листопад 1979 р.;
Автори та художники: Девід Мішеліні (David Michelin), Боб Лейтон (Bob Layton), Джон Роміта-молодший (John Romita Jr), Кармін Інфантіно (Carmin Infantino).
Головні діючі герої: Тоні Старк – Залізна Людина;

На цей раз Тоні Старку доведеться зустрітися зі своїм головним ворогом – алкоголем. Супергерой намагається не втратити гідність, однак пляшка виявляється сильнішою. Старк стане перед важким вибором.

Тоні Старк він же Залізна людина – супергерой, мільйонер, філантроп, плейбой. Він боровся з найбільш небезпечними ворогами людства та Всесвіту, брав участь у війнах, однак на цей раз його губить любов до алкоголю. Старк завжди був трохи залежний, але він перестав себе контролювати. Ця людяна риса, яка, здавалося б, не може погубити супергероя, демонструється в найбільш популярному герої. Чи вдасться Старку побороти залежність?

«Досконала Людина-павук» (Ultimate Spider-Man)

Marvel Comics,Ultimate Spider-Man, комікси на українській, комікси марвел
«Ultimate Spider-Man» Brian Michael Bendis, Mark Bagley, Stuart Immonen

Рік написання: жовтень 2000 – липень 2011;
Автори та художники: Браян Майкл Бендіс (Brian Michael Bendis), Марк Баглі (Mark Bagley), Стюарт Іммонен (Stuart Immonen);
Головні діючі герої: Людина-павук;

Це перероблена класична історія про Людину-Павука. Головний герой 15ти-річний Пітер Паркер, що мешкає у Квінсі у штаті Нью-Йорк. Він отримує надприродною силу, однак із нею приходить також велика відповідальність.

Під час екскурсії в «OsCorp» Пітера вкусив генетично змінений павук, який передав йому надприродні сили. Паркер став сильнішим, спритнішим, швидшим, а також отримав павучі рефлекси. Хлопець став популярнішим у школі та навіть трохи зазнався. Через вередливість Пітера, його дядю Бена вбиває злочинець. Паркер розуміє, що міг би зупинити його, але не захотів. Тоді він перейшов на іншу стежку та почав боротьбу зі злочинністю.

«Соколине Око: Моя життя – це зброя» (Hawkeye: My Life as a Weapon)

Marvel Comics,Hawkeye: My Life as a Weapon, комікси на українській, комікси марвел
«Hawkeye: My Life as a Weapon» Matt Fraction, David Aja, Javier Pulido

Рік написання: 2012 р.;
Автори та художники: Мет Фракшен (Matt Fraction), Девід Ая (David Aja), Хав’єр Пулідо (Javier Pulido);
Головні діючі герої: Клінт Бартон – Соколине Око;

Супергерой та один з Месників – Соколине Око Клінт Бартон бореться за справедливість у світі.

Разом із колишньою учасницею команди Молоді Месники Кейт Бішоп Клінт Бартон вступають у ряди наймогутніших героїв світу. Команда «З.А.Х.И.С.Т.» просить у героя допомоги в операції, де він мав перехопити інкримінуючи докази. Бішоп та Клінт зустрічаються із новими негодами, крадіжками та бійками на шляху до основної мети.

«Люди Х: Ера Апокаліпсису» (X-Men: Age of Apocalypse)

Marvel Comics,X-Men Age of Apocalypse, комікси на українській, комікси марвел
«X-Men Age of Apocalypse»

Рік написання: 1995 – 1996 рр.;
Автори та художники: Скот Лобдел (Scott Lobdell), Марк Вейд (Mark Waid), Роджер Круз (Roger Cruz), Стів Ептін (Steve Epting) та інші.;
Головні діючі герої: Люди ІКС;

Ера Апокаліпсису змінила Всесвіт та відтворилась у новій альтернативній реальності Землі-295. Там з’являються нові модифіковані герої із потужними надприродними силами.

Історія починається з моменту, коли герой «Легіон» Девід Халлер відправляється на вбивство Магнето. Злодій розробляв злочинний план проти людства. Але через помилку, Легіон вбиває професора Чарльза Ксав’є. Це розпочинає по завчасну атаку Апокаліпсису в іншому часовому просторі. Цьому протистоїть ціла команда мутантів та окрема група на чолі с Магнето.

«Дивовижна Людина-павук #700» (Amazing Spider-Man #700)

Marvel Comics,Amazing Spider-Man, комікси на українській, комікси марвел
«Amazing Spider-Man» Dan Slott, Humberto Ramos, Richard Elson

Рік написання: листопад – грудень 2012 р.;
Автори та художники: Ден Слотт (Dan Slott), Умберто Рамос (Humberto Ramos), Річард Елсон (Richard Elson);

Головні діючі герої: Людина-павук, Докор Октавіус;

Присмертний Докор намагається зберегти життя та помститися Людині-павуку. Але всі його спроби нейтралізовані. Плани Восьминога вдається зірвати та врятувати світ.

Восьминіг у в’язниці, Пітер Паркер намагається владнати стосунки із Мері Джейн Уотсон, але протистояння продовжується. Октавіус переходить в тіло Паркера за допомоги пульта керування «Октобот». Злочинець має намір залишитися у тілі Пітера на все життя, а йому загинути у власному.

«Росомаха» (Wolverine)

Marvel Comics,Wolverine, комікси на українській, комікси марвел
«Wolverine» Chris Claremont, Frank Miller

Рік написання: грудень 1982 р.;
Автори та художники: Кріс Клермонт (Chris Claremont), Френк Міллер (Frank Miller);
Головні діючі герої: Росомаха;

Росомаха затримує двох наркодилерів, які працюють на лорда Шингена. Він наполягає повідомити їхньому босу, що герой прийде за ним. Організація та діяльність лорда Шингена – головна ціль Росомахи.

Злочинне угрупування Шингена обирає кращого ніндзя, щоб вбити Росомаху. Операція зривається. Росомаха надсилає йому капюшон найманця та домовляється на негайну зустріч. У героя є нова зброя від ніндзі, тож він готовий до протистояння. Паралельно з тим розвиваються романтичні стосунки Росомахи із Маріко.

«Дедпул» (Deadpool Kills)

Marvel Comics,Deadpool Kills, комікси на українській, комікси марвел
«Deadpool Kills» Cullen Bunn, Dalibor Talajic

Рік написання: жовтень 2012 – серпень 2013 рр.;
Автори та художники: Каллен Бан (Cullen Bunn), Далибор Талаїч (Dalibor Talajic);
Головні діючі герої: Дедпул;

Історія розпочинається з оповідання про Утау. Той розповідає про події та явища, які оточують цей світ, а також про те, яким чином герої Marvel зустрінуться зі смертю.

Дедпул розбиває корабель на якому знаходиться Сьюзен і Джонні Сторм та Рід Річардз. Той вбиває чоловіків. Збентежена Сьюзен намагається дізнатися, хто це зробив та знаходить Дедпула на місці злочину. Вона нападає, однак відновлювальний фактор Дедпула повертає йому голову і він нападає на Сьюзен зі спини. Дедпул вбиває усю Фантастичну четвірку. Після цих подій він потрапляє до притулку, де лікар експериментував над психічним здоров’ям. Він все ж таки тікає звідти та зустрічається з Утау.

Кращі комікси Марвел об’єднані однією провідною думкою – важливістю боротьби за справедливість та порятунок людства.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар