Uncomics

Anarky

Anarky, Lonnie Machin, Лонні Мечін, Анаркі, комікси DC, комікси про Бетмена

Анаркі — це підліток, на ім’я Лонні Мечін (Lonnie Machin) який вірить в анархізм, створює саморобні гаджети та намагається змінити суспільство.

Лонні Мечін (Lonnie Machin)

Anarky, Lonnie Machin, Лонні Мечін, Анаркі, комікси DC, комікси про Бетмена
 • Видавництво: DC
 • Псевдонім: Анаркі (Anarky)
 • Дебют: Detective Comics #608 (1989 р.)
 • Зріст:
 • Вага:
 • Рід занять: Анархія, переконаний в необхідності змінити суспільство через революцію
 • Команда:
 • Сімейний статус:
 • Союзники: Nightwing
 • Здібності: Анаркі має величезні таланти як у інженерії, так і в комп’ютерних технологіях. Досвідчений боєць, що ставить його на один рівень з Бетменом
 • Транспорт:
 • Обладнання:
 • Автори: Алан Грант (Alan Grant), Норм Брейфогл (Norm Breyfogle)

Lonnie Machin – історія підлітка-вундеркінда, який вірить в анархію

Lonnie Machin, Анаркі, Лонні Мечін, Бетмен, комікси українською,
Anarky Vol 1 #1

Лонні Мечін (Lonnie Machin) персонаж коміксів DC створений Аланом Грантом (Alan Grant) і Нормом Брейфоглем (Norm Breyfogle), вперше з’явившись у Detective Comics #608 (1989). Вважається, що Анаркі — син Джокера.

Історія та біографія Анаркі — Лонні Мечін

Лонні Мечін був звичайною дитиною, попри його надзвичайний розум. В одинадцять років він знайшов друга по листуванню з-за кордону, Сюасус (Xuasus). Кожен місяць вони писали одне одному — Лонні про те, які чудові Сполучені Штати, Сюасус про бідність і політичні репресії його країни. Через рік Лонні дізнається про долю Ксуасуса. Він пише останнього листа, в якому пояснює, що його батька заарештували, мати захворіла, сестра померла, і в одинадцять років він бездомний. Переживаючи за свого друга, Лонні дізнається країну Третього світу звідки Сюасус, яка воює з марксистами, а торговці зброєю отримують мільйонні прибутки від конфлікту.

Подальші дослідження війни та політики привели Лонні до радикальних думок. Він вважає, що всі війни спричинені політичними елітами. Анаркі починає читати філософські дослідження, що заклали основу його високого інтелекту. Лонні переконаний в необхідності змінити суспільство, якщо він не може допомогти Ксуасу, він може продовжити боротьбу за його пам’ять і дати надію Готему.

Основні сюжетні події Анаркі

Anarky dc wiki, Анаркі, Лонні Мечін, Бетмен, комікси українською, Anarky Vol 1 #3
Anarky Vol 1 #3

Після перенесення своєї бази до Вашингтона, Анаркі дізнався, що його, можливо, усиновили, і що його рідна мати, ймовірно, була шоу-дівчиною Вегаса, а його батько потенційно був Джокером. Це лише сприяло рішучості Анаркі завдати хаосу, сподіваючись спровокувати еволюцію. Однак, як тільки Джокер підтвердив їхній зв’язок, Анаркі зник.

База Анаркі — складна система тунелів під монументом Вашингтона. Технології всередині конкурували з технікою Бет-печери, включаючи гігантський комп’ютер і мінігараж із переробленими автомобілями.

Попри свою кримінальну історію, особливо з Бетменом, Анаркі працював разом із такими героями, як Зелена Стріла, Робін, Зелений Ліхтар і Ліга Справедливості. Однак, супергерої, як правило, не підтримували його цілі. Він часто протистояв таким, як Рас аль Гул, Демон і навіть Дарксайд.

anarky dc wiki, Анарки, Лонні Мечін, Бетмен, комікси DC, комікси українською
Anarky

Лиходій коміксів, на ім’я Анаркі

Під час короткої бійки Бетмен зробив висновок, що Анаркі насправді дитина. Під час першого зіткнення йому допомагає група бездомних чоловіків, у тому числі Леґс, бездомний каліка. Після того, як його спіймали, Лонні помістили в центр для неповнолітніх. Бетмен визнає Анаркі як супротивника, але не підтримує його насильницькі методи. Лонні Мечін є одним із найвпливовіших ворогів Бетмена.

Історія Лонні Мечін (Lonnie Machin) – Анаркі

Додати коментар