Uncomics

Brainiac 5

Брейніак 5, Brainiac 5, комікси DC українською, dc comics

Brainiac 5 – Брейніак 5 історія персонажу DC comics

Brainiac 5 – член Легіону Супер-Героїв (Legion of Super-Heroes) з інтелектом 12-го рівня та експерт подорожей у часі.

  • Видавець: DC Comics;
  • Дебют: Action Comics #276 (травень 1961 р.);
  • Автори: Джері Зігель (Jerry Siegel), Джим Муні (Jim Mooney);
  • Альтер-его: Кварел Докс (Querl Dox);
  • Вид: Прибулець;
  • Псевдонім: Брейніак 5, Брейні, Мозок, Докс, Доктор Докс;

Біографія супергероя Brainiac 5

Brainiac 5 створили Джеррі Сігель та Джим Муні. Кварел Докс народився у 30-му столітті на Колу (Colu), та є прямим нащадком Brainiac – Врілу Доксу (Vril Dox). Кварел п’ятий, хто володіє цим титулом. Brainiac 5, зображується як соціопат без особливих емоцій. Підставою для цього були його посилений інтелект, який завжди перевершував близьких та друзів,  його співвідношення своєї точки зору з іншими. Через це, Brainiac 5 вирішив дещо “притупити” свої розумові здібності, щоб його могли розуміти.

Під час навчання в університеті Кварел Докс зробив багато відкриттів стосовно подорожей у часі, завдяки своєму наставнику Circadia Senius. Кварелу було запропоновано приєднатися до Інституту часу в Метрополісі (Time Institute in Metropolis). Він подружився з Рондом Відаром (Rond Vidar) – член Корпусу зелених ліхтарів — міжгалактичної поліції. Саме Докс винайшов «Бабл часу» (Time Bubble), який став основним транспортом для подорожей у часі Легіону Супергероїв.

Брейніак 5, Brainiac 5, Legion of Superheroes, комікси DC українською, dc comics
«Бабл часу» (Time Bubble)

Брайніак та Legion of Superheroes

Brainiac 5 отримав головну роль у Legion of Superheroes NEW 52. У цей час Легіон боровся з Даксамітом (Daxamite) та групою Controllers.

Брейніак 5, Brainiac 5, Legion of Superheroes, комікси DC українською, dc comics
Кварел та Circadia Senius

Взявши своє кодове ім’я Brainiac 5, Кварл приєднався до Легіону. Приєднавшись до Легіону як Brainiac 5, у багатьох випадках виконував важливу роль. Кварел врятував Землю від Білого трикутника (White Triangle), вилікував Тріаду, й створив антигравітаційну сталь (anti-gravity metal), яка була використана Legion Flight Rings.

 

Брейніак 5, Brainiac 5, Legion of Superheroes, комікси DC українською, dc comics
Кварел Докс (Querl Dox)

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар