Uncomics

Colossal Boy

Colossal Boy, левіафан, комікси DC українською, dc comics

Колосальний Хлопчик (Colossal Boy) є членом Легіону Супергероїв, який може збільшуватись у своїх розмірах.

Гім Аллон (Colossal Boy) – історія персонажу DC comics

  • Видавець: DC Comics;
  • Дебют: Action Comics #267 (серпень 1960 р.);
  • Автори: Джері Зігель (Jerry Siegel), Джим Муні (Jim Mooney);
  • Альтер-его: Гім Аллон (Gim Allon);
  • Псевдонім: Гім Аллон, Colosal Boy, Micro Lad, Левіафан;
  • Здібності: збільшення своїх розмірів у декілька разів;
  • Спорядження: повітряне кільце Легіону (Legion Flight Ring);

Історія персонажу — Colossal Boy DC

Колосальний хлопчик був створений  Джері Зігелем (Jerry Siegel) та Джимом Муні (Jim Mooney). Отримав здібності збільшуватись, через те, що в нього влучив метеор. Персонаж Гіма Аллона вперше з’явився в Action Comics #267 (серпень 1960 р.) І є членом 30-ї та 31-ї команди Легіону Супергероїв (Legion of Super-Heroes).

За останні кілька десятиліть цей супергерой носив різні прізвиська та імена, хоча був спочатку й найчастіше — Колосальним хлопчиком. Схожість імені персонажа зі єврейським прізвищем Аллон змусила письменника Пола Левіца (Paul Levitz) віднести героя до єврейського походження у 1980 році. У 90-х роках весь Легіон Супергероїв був “перезавантажений”, включаючи Аллона.

Біографія супергероя Colossal Boy

Гім Аллон, Colossal Boy, левіафан, комікси DC українською, dc comics
Легіон Супергероїв

Гім Аллон народився у сім’ї Вінн і Марти Аллон (Wynn and Marte Allon). Його виховували в патріотичній, єврейській родині. У дитинстві Гім вирішив поступити до «Академії Наукової Поліції» (Science Police Training Academy). Під час відпочинку на Марсі з товаришем-кадетом та подругою дитинства Гігі Кусімано (Gigi Cusimano), у Гіма влучає метеор. Радіація метеора змінила його РНК, що дало йому можливість збільшуватись до гігантських розмірів.

Гім Аллон, Colossal Boy, левіафан, комікси DC українською, dc comics
У Гіма Аллона влучає метеор

Гім разом з Хлопчиком — Хамелеоном (Chameleon Boy) приєднались до Легіону Супер-Героїв. Разом вони склали присягу, і Гім отримав ім’я Колосальний Хлопчик – Colossal Boy.

Гім Аллон, Colossal Boy, левіафан, комікси DC українською, dc comics
Історія та походження Колосального Хлопчика

Після Кризи на нескінченних землях

Походження Аллона після перезавантаження більш-менш схоже з минулою версією, за винятком того, що тепер він був жителем Марсу. Його все ще виховували батьки-євреї й він з самого дитинства дружив з Джіджі. Свої здібності він отримав від метеора що падає, під час того, як Гім і Джіджі переслідували злочинця.

Ставши офіцером поліції на Марсі, Гім насправді неохоче кортів стати членом нового Легіону Супергероїв, у якості Левіафану. Завдяки навичкам отриманих в поліції, в перший день Легіону він отримав звання лідера легіону поряд з основоположником Космічним Хлопцем (Cosmic Boy).

Як член Легіону Супергероїв йому надано Повітряне кільце Легіону (Legion Flight Ring). Це дозволило йому літати й захищає його від небезпечних середовищ. Brainiac 5 змінив кільце так, щоб воно збільшувалось разом з ним.

Гім Аллон, Colossal Boy, левіафан, комікси DC українською, dc comics
Гім Аллон в образі Левіафана

Zero Hour: Crisis in Time!

У перезапуску 2004 року Гім Аллон є учасником битви гігантів, створеної Бізарро Брайніак (Bizarro Brainiac) за 200 років до початку 31 століття. Аллон бере прізвисько – Micro Lad, хоча всі легіонери, а також громадськість знають його як Колосального Хлопчика. Гім був першим серед бійців, оскільки його розмір надавали йому можливість зробити перший удар.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар