Uncomics

Cosmic Boy

Космічний хлопчик, comics boy, комікси DC українською, dc comics

Космічний хлопчик (Cosmic Boy) – історія персонажу DC comics

Космічний хлопчик — уродженець Браала, здатний керувати електромагнітними полями. Він є членом-засновником Легіону Супергероїв.

  • Видавець: DC Comics;
  • Дебют: Adventure Comics #247 (квітень 1958 р.);
  • Автори: Отто Біндер (Otto Binder), Ель Пластіно (Al Plastino);
  • Альтер-его: Рокк Крін (Rokk Krinn);
  • Псевдонім: Cos, Lodestone, Polestar, Rokk Krinn, Rokk Risk Krinn, Time Trapper, Cosmic Man;
  • Здібності: генерувати магнітні поля;
  • Спорядження: повітряне кільце Легіону (Legion Flight Ring), силові рукавиці;

Історія персонажу — Cosmic Boy DC

Батьки Рокка дуже важко працювали. Рок пішов у віці 15 років у пошуках роботи, щоб допомогти своїй родині. Під час своїх пригод Крінн разом з Гарт Ранцом (Garth Ranzz) та Імра Ардін (Imra Ardeen) допомогли врятувати мільярдера Бранде (R.J. Brande). Бранде був вражений молодою командою й запропонував їм працювати над створенням Легіону Супергероїв. Рок прийняв цю пропозицію й став Cosmic Boy, першим лідером команди.

Космічний хлопчик, comics boy, комікси DC українською, dc comics
Космічний хлопчик

Космічний хлопчик є засновником Легіону Супергероїв, разом із Lightning Lad та Saturn Girl. Його брат Пол, врешті-решт, приєднався до Легіону як Магнітний Малюк (Magnetic Kid), але загинув під час «Magic Wars». Космічний хлопчик — один з небагатьох персонажів легіонерів, котрий мав власний спін-офф в середині 1980-х років.

Космічний хлопчик, comics boy, комікси DC українською, dc comics
Spin-off Legends Cosmic Boy

У «Pre-Zero Hour Legion» Космічний хлопчик мав стосунки з Ліддою Джат (Night Girl). Під час «Five Year Gap», Рікк втратив свої здібності в ході війни між планетами Браал (рідна планета Рокка Кріна) та Імск (Imsk), в якій армія планети Імськ використовувала магнітні поля. Космічний хлопчик був покалічений під час битви за залив Венадо і довгі роки переносив глибоку провину через це. Більше не використовуючи свого прізвиська, Рокк відійшов від супергеройських справ та зі своєю дружиною Ліддою жив на Браалі. Ліда народила сина Пола (названого на честь брата Рокка).

Коли Ріп Дагл (Reep Daggle) реформував Легіон, безсилий Рок приєднався, перемістивши свою родину до нового штабу Легіону. Колишній легіонер продовжував служити з честю на службі вже дорослого Легіону, доводячи, що йому не потрібні сили, щоб бути героєм. Однак Рокк зміг повернути свої здібності завдяки спеціальній парі силових рукавиць. Він взяв новий псевдонім – Polestar, тільки щоб відмовитись від силових рукавичок після того, як вони почали впливати на його розум.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар