Uncomics

Dan Richards

Дональд Річардсон, Менхантер, Donald "Dan" Richards, Manhunter, комікси DC

Ден Річардс — перший Manhunter Quality Comics, а згодом придбаний DC Comics у 1956 році.

Ден Річардс (Manhunter) – історія персонажу DC comics

  • Видавець: Quality Comics, DC Comics;
  • Дебют: Police Comics #8;
  • Автори: Текс Блейсделл (Tex Blaisdell), Алекс Коцький (Alex Kotzky);
  • Альтер-его: Дональд Ден Річардс (Donald “Dan” Richards);
  • Псевдонім: Менхантер (Manhunter);

Історія персонажу — Ден Річардс (Manhunter) DC

Дональд “Ден” Річардс разом з братом своєї подруги Джимом закінчили поліцейську академію. У Дена були дуже низькі оцінки, на відмінну від Джима. Джима саджають за злочин, який він не скоював, тоді Ден бере ім’я – Manhunter, щоб допомогти брату своєї подруги знайти вбивцю. Він знаходить злочинця й доводить невинність Джима. Однак, він продовжив діяти як Менхантер, що викликало певну плутанину, коли він приєднався до інших супергероїв, де вже існував Менхантер.

Ден Річардс, Менхантер, Manhunter, Police Comics, DC comics, комікси українською
Police Comics #8 – перша поява Manhunter
Ден Річардс, Менхантер, Manhunter, Police Comics, DC comics, комікси українською
Police comics – Менхантер та його собака Тор

Дену Річардсу допомагав його собака на ім’я Тор, який пізніше виявився андроїдом — агентом Manhunters. Річардса, який жодного разу за останні 47 років не перевіряв собаку у ветеринара жодного разу, й не здивувався що його собака не постаріла. Коли на нього напав Тор, у Річардса стався серцевий напад. Врешті-решт Річардс дізнався про древню секту Менхантерів, але не про їхні злі, вбивчі плани. Онука Річардса — Марсі Купер (Marcie Cooper), стала третьою Harlequin після того, як він переконав її приєднатися до Manhunters.

Marcie Cooper, DC comics, комікси українською
Marcie Cooper – онука Річардса

Смерть Менхантера

Ден Річардс був убитий Марком Шоу (Mark Shaw) – більш відомий, як Manhunter чи Privateer у Manhunter #7 – Witness for the Prosecution.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар