Uncomics

Element Lad

Ян Аррах (Elemt Lad) – історія персонажу DC comics

Янн Аррах (Elemt Lad) – останній вцілілий з планети Тром (Trom) й член Легіону Супергероїв, здатний перетворювати елементи на дотик.

  • Видавець: DC Comics;
  • Дебют: Adventure Comics # 307 (квітень 1963 р.);
  • Автори: Едмонд Гамільтон (Edmond Hamilton), Джон Форте (John Forte);
  • Альтер-его: Ян Аррах (Jan Arrah);
  • Псевдонім: Jan Arrah, Mystery Lad, Element Man, Alchemist, Starfinger, Progenitor;
  • Здібності: інтелект, навички ведення рукопашного бою, здатність бачити майбутнє у мріях та видіннях;

Він був відомий як Mystery Lad. Ян був останнім вцілілим з планети Тром, оскільки інші були розстріляні космічним піратом Роксасом (Roxxas) через відмову трансмітувати цінні для нього елементи. Яким чином група піратів змогла знищити цілу планету, що володіють здібностями трансмутації, досі залишається незрозумілим. Ян пережив геноцид, бо в той час він був у космосі. З допомогою Легіону, Роксаса вдалось притягнули до відповідальності, а Ян приєднався до легіону, використовуючи ім’я Element Lad. Ян завжди був одним з найпотужніших членів Легіону.

Elemet Lad dc, Ян Аррах, дс комікси українською

Це змінилося, коли він зустрів зв’язок Наукової поліції з легіоном Швауном Еріном (Shvaughn Erin). Їхні стосунки виросли у вирішальний час у кар’єрі “Легіону Яна”. Після заступника керівника команди його було обрано на посаду, замість Lightning Lad, який пішов у відставку. Він був розлючений втратою наступної Dream Girl, але відмовився після цього, щоб виграти два повноцінні умови для себе. Ян та Шваун склали гарну команду.

Adventure Comics # 307, Elemet Lad dc, Ян Аррах, дс комікси українською
Adventure Comics # 307

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар