Uncomics

Luornu Durgo

Луорну Дурго, duplicate girl dc, дублікаторка, комікси дс, комікси українською

Луорну Дурго (Duplicate Girl) – історія персонажу DC comics

Луорну Дурго — уродженка Каргг, планети з трьома сонцями, що дає їй можливість дублюватись на три однакові проєкції. У якості Triplicate Girl, вона стала одним з перших членів Легіону Супергероїв. Нещодавно Луорну здобула здатність дублюватись на практично нескінченну кількість проєкція і тепер називає себе Duplicate Girl (Дублікаторка).

  • Видавець: DC Comics;
  • Дебют: Action Comics # 276 (травень 1961 р.);
  • Автори: Джеррі Зігель (Jerry Siegel), Джим Муні (Jim Mooney);
  • Альтер-его: Луорну Дурго (Luornu Durgo);
  • Псевдонім: Luornu Durgo, Lu, Triplicate Girl, Duo Damsel, Una, Triad, Duplicate Damsel, Lelith;

Історія створення — Луорни Дурго

Triplicate Girl (тепер Дублікаторка) була створена в 1961 році письменником Джеррі Зігелем (Jerry Siegel) та художником Джимом Муні (Jim Mooney). Вона стала першим набраним легіонером після трьох членів-засновників, що зробило її четвертим легіонером та другою жінкою-членом легіону (після засновниці Saturn Girl).

Луорну Дурго, duplicate girl dc, дублікаторка, комікси дс, комікси українською
Одне з прізвиськ Луорни – Duo Damsel

Біографія персонажу — Dublicate Girl DC

Оригінальна Triplicate Girl – Луорну Дурго народилася на Каргґу (Cargg), планеті з трьома сонцями, яка дає своїм мешканцям можливість розділитись на три однакових проєкції. Вона покинула свій рідний світ, почувши про Легіон Супергероїв, і кожне її тіло демонструвало свою владу трьом засновникам Легіону: Космічному хлопчику (Cosmic Boy), Saturn Girl, Блискавці Ладу. Луорна здивувала їх, коли зібралися в одне ціле, продемонструвавши, що до них одночасно зверталася одна і та ж дівчина. Це переконало їх зробити її першим новим легіонером, і вона приєдналася до команди під кодовим ім’ям – Duplicate Girl (Дублікаторка).
Луорну Дурго, duplicate girl dc, дублікаторка, комікси дс, комікси українською
Action Comics # 276 – перша поява Triplicate Girl
Пізніше у Луорни з’явився унікальний костюм, який міг би розділитися з нею, залишивши одне тіло в помаранчевому костюмі, а одне в фіолетовому костюмі — його розробив Нік Паскаль (Nick Pascale). Спочатку костюм з’явився в Adventure Comics #403 (квітень 1971 р.) Костюм був розроблений, щоб допомогти їй у місії на планеті Паснік (Pasnic), але персонаж продовжував носити «дублюючий» костюми.
Adventure Comics # 403, Луорну Дурго, duplicate girl dc, дублікаторка, комікси дс, комікси українською
Adventure Comics # 403

Одну з її трьох проєкцій було вбито Brainiac 5 Computo The Conqueror (штучний інтелект) на початку, і вона була відома під назвою Duo Damsel. Її вцілілі два тіла продовжували пам’ятати про травму втрати проєкції.

The Lightning Saga

Під час сюжетної лінійки «The Lightning Saga» 2007 року Ліга справедливості Америки (Justice League of America) та Товариство правосуддя (Justice Society) натрапили на Triplicate Girl одягнену у свій оригінальний костюм, на занедбаній базі, яку колись використовувало Таємне товариство супер злодіїв (Secret Society of Super Villains). Дублікаторка пояснила, що Легіон повернувся в минуле, щоб зупинити Brainiac 5 Computo – першого у світі штучного інтелекту. Вона стверджувала, що Компуто, походить від технології в базі «Таємного суспільства». Computo вбив проєкції Triplicate Girl так само, як це було в оригінальній версії Adventure Comics. Супермен зрозумів, що брав участь у цій битві багато років тому. Згодом Супермен та Power Girl виявили, що Дублікаторка і Компуто були ілюзією, створеною Sensor Girl, щоб збити команди 21 сторіччя зі сліду легіонерів.

Під час закінчення «The Lightning Saga» один з дублікатів з’явився до Карате Малюка (Karate Kid), коли він готувався до повернення у 31 століття зі своїми товаришами-легіонерами. Цей дублікат згодом виявився “справжньою” Дублікаторкою, яка в минулому приєдналась до Карате Малюка під час своєї місії. Коли її дублікати залишили її, вона називала себе Уна (Una).

Луорну Дурго, duplicate girl dc, дублікаторка, комікси дс, комікси українською
Triad of the Legion of Super-Heroes

 

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар