Uncomics
Superman #1, комікси про супермена, перший випуск коміксів про супермена

Superman #1

 Superman #1

  • Видавець: DC;
  • Дата публікації: 1 червня 1939 р.;
  • Письменник — Джеррі Сігель (Jerry Siegel), малюнок — Джо Шустер (Joe Shuster), редактор — Вінсент Салліван (Vincent Sullivan);
  • Головні герої: Супермен (Superman), Беа Керролл (Bea Carroll), Джонатан Кент (Jonathan Kent), Лоїс Лейн (Lois Lane);

Комікс про Супермена –  Superman #1

В комікси Superman #1 починається з того, як космічний човник з немовлям з планети Криптон прилітає на землю. Знайдене немовля усиновлює сім’я Кентів й називають його Кларком Кентом (Clark Kent). Кларк Кент влаштовується на роботу в Daily Star, але йому відмовляють через малий досвід у роботі. Щоб довести свою цінність, Кларк відправляється до в’язниці, де за чутками бунтують в’язні. Один з в’язнів дає йому інформацію про те, що Беа Керролл (Bea Carroll), співачка в Нічному клубі Хілоу, вбила Джека Кеннеді й підставила Евелін К’юррі (Evelyn Curry). Супермен їде в нічний клуб Хілоу і розповідає Беа Керролл, що він знає, про вбивство Джека Кеннеді. Далі йде переказ історії з Action Comics #1 «Superman, Champion of the Oppressed».

Алекс Грір (Alex Greer) розповідає Супермену, що його начальником Еміль Норвелл (Emil Norvell) — торгує зброєю, його потрібно провчити. Супермен відвідує маєток Лексінгтон-Парк Норвелла, та каже йому, що він повинен приєднатися до нього, на човен який прямує до Сан-Монте. Також на човні — Лоїс Лейн та таємнича мандрівниця Лола Кортес. Коли вони приїжджають до Сан-Монте, Супермен змушує Норвелла вступити до лав місцевої армії. Супермен приєднується до армії також. Їх відправляють на фронт, де Супермен прокрадається у табір ворога і робить знімок, який він згодом відправляє у Daily Star. Тим часом Лола Кортес викрадає документи,  її визнають винною та засуджують до смертної кари шляхом розстрілу.

Табір атакують ворожі літаки. Норвелл благає Супермена повернути його в Америку. Він обіцяє ніколи більше не виготовляти зброю. Але перед тим, як вони підуть, Супермен викрадає лідерів двох армій і каже їм воювати один з одним. Вони виявляють, що жодна армія не знає, чому вони воюють, і тому вони укладають мир.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар