Uncomics
Superman #2, комікси про супермена, перший випуск коміксів про супермена

Superman #2

 Superman #2

  • Видавець: DC;
  • Дата публікації: 1 вересня 1939 р.;
  • Письменник — Джеррі Сігель (Jerry Siegel), малюнок — Джо Шустер (Joe Shuster), редактор — Вінсент Салліван (Vincent Sullivan), малюнок — Фред Гардінер (Fred Guardineer), Пол Кессіді (Paul Cassidy);
  • Головні герої: Супермен (Superman), професор Ран’ян (Professor Runyan);

Комікс про Супермена –  Superman #2

Супермен, людина майбутнього (Superman, The Man of Tomorrow)

У другому коміксі Superman #2 Супермен рятує колишнього чемпіона світу з боксу у важкій вазі від самогубства. Коли Супермен дізнається, що Ларрі Трент (Larry Trent) був отруєний наркотиками своїм колишнім менеджером, щоб поєдинок програти поєдинок. Кларк маскується під Трента і повертається назад до матчу і перемагає.

Superman Champions Universal Peace!

Кларк Кент відправляється на інтерв’ю з професором Ран’яном (Professor Runyan) про смертельний вид газу. Руньян демонструє Кларку наслідки дії газу. Під час розмови в лабораторію раптом увірвалися злодії. Кларка виштовхують з кімнати, але його супер-слух допомагає почути розмову. Лідер злочинців, вимагає від Ран’яна передати формулу газу, але професор відмовляється. Він не дозволить продати його іноземним державам. Злочинці дають професору двадцять чотири години .

Повернувшись до Daily Star, Кларк публікує інтерв’ю з Ран’яном. Джордж, редактор, повідомляє йому про щойно отриманий дзвінок. Професора Ран’яна знайшли мертвим у його будинку. Кларк намагається спіймати злочинців, які тікають на літаку. Лідер злочинців хапає парашут і вистрибує над Боравією (Boravia), де триває війна.Супермен хапає злочинця у повітрі, та дізнається від нього ім’я покупця: Любан (Lubane).

Боравійські солдати знаходить Супермена і беруть його під варту, тільки всі спроби його вбити були марними. Перш ніж шукати Любана, Кларк планує знищити зброю та боєприпаси, які використовуються у війні в Боравії.

Superman #2, комікси про супермена, перший випуск коміксів про супермена
Superman #2

Укриття Любана було не надто важко знайти. Він пробивається через дах, вимагаючи, щоб Любан відмовився від формули. Але Любан вже встиг приготував партію газу. Він тримає флакон у руці, погрожуючи кинути його і вбити їх обох. Супермен крокує вперед, а Любан, здивований, випадково випускає краплинку з флакона! Газ просочується в легені Любана. Затамувавши подих, він дивується, чому Супермен не помер.

Формула була в руці, але Супермена ще не було зроблено! Він кинувся до будівлі уряду Боварії, де зараз ведуться переговори між представниками двох супротивних фракцій. Однак жодна зі сторін не погодилася на мир. Супермен починає трощити будівлю. Він хапається за решту колони, погрожуючи зруйнувати конструкції будівлі, якщо вони не переглянуть свої умови. Домовившись один з одним, що їхні вимоги були надуманими, два ворожі фракції підписують мирний договір.

Повернувшись в Метрополіс, Кларк знищує формулу, вважаючи, що газ є занадто страшною зброєю.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар