Uncomics
Superman #3, комікси про супермена, перший випуск коміксів про супермена

Superman #3

 Superman #3

  • Видавець: DC;
  • Дата публікації: 1 вересня 1939 р.;
  • Письменник — Джеррі Сігель (Jerry Siegel), малюнок — Джо Шустер (Joe Shuster), редактор — Вінсент Салліван (Vincent Sullivan), малюнок — Фред Гардінер (Fred Guardineer), Пол Кессіді (Paul Cassidy);
  • Головні герої: Супермен (Superman), Лоїс Лейн (Lois Lane);

Комікс про Супермена – Superman #3

The Orphanage Adventure 

Йдучи на роботу, Кларк помічає, як маленький хлопчик вийшов на залізничні колії! Перевдягаючись у Супермена, він встигає врятувати хлопця! Перш ніж дитина повернеться до свідомості, Супермен повертається до образу Кларка Кента. Хлопчика звали Френкі Денніс (Frankie Dennis), підопічний дитячого будинку. Він каже Кларку те, що наглядач Ліман (Lyman) поводиться з ними як з рабами, годуючи їх залишками та відправляючи на примусові роботи. Кларк планує допомогти Френкі та іншим дітям.

Пізніше, повернувшись до Daily Star, Джордж Тейлор закликає Кента розпочати розслідувати справу про дитячий будинок. Коли Кларк і Лоїс повертаються в дитячий будинок, начальник Лайман, радісно зустрічає Кларка та інших — все на перший погляд здається нормальним, діти із задоволенням граються у дворі. Врешті-решт, Кларку та Лоїс не залишається іншого вибору, крім як піти ні з чим.

Тієї ночі Супермен відправляється, щоб ще раз оглянути дитячий будинок. Супермен та Лоїс разом прибувають до дитячого будинку. Супермен заглядає через вікно до кабінету Лаймана, та шпигує за ним. Лоїс погрожує надрукувати історію про зловживання Лайманом над дітьми. У відповідь наглядач зачиняє її на горищі з Френкі, й підпалює  будинок, а сам тікає. Поки більшість дітей рятуються від пожежі, крик про допомогу приводить Супермена на горище, де він бачить Френкі та непритомнулу Лоїс Лейн. Супермен повертається до образу Кларка Кента, повідомляючи поліції, що саме Лайман підпалив будинок.

Супермен і контрабандисти (Superman and the Smugglers)

До Daily Storm приходить жінка, вона розповідає як хвилюється за свого чоловіка Лью Фроулі (Lew Frawley). Вона розповідає Лоїс, що його поведінка змінилася з того часу, як він почав тусуватися з Джо Джойнт (Joe Joint).

Superman #3, комікси про супермена, перший випуск коміксів про супермена
Superman #3

Лоїс обманює Кларка щоб відправитись на концерт Джо Джойнд. Кларк намагається захистити Лоїс. Як тільки Лью вистрілює, Супермен захищає Лоїс власним тілом. Супермен доставляє контрабандистів у відділення поліції. Після своєї бурхливої ​​пригоди Лоїс кидається назад в кабінет Джорджа Тейлора зі своєю історією. Але вона запізнилася! Історію вже надрукував Кларк Кент.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар