Uncomics
Superman #4, комікси про супермена, перший випуск коміксів про супермена

Superman #4

 Superman #4

  • Видавець: DC;
  • Дата публікації: березень 1940 р.;
  • Письменник — Джеррі Сігель (Jerry Siegel), малюнок — Джо Шустер (Joe Shuster), малюнок — Пол Кессіді (Paul Cassidy); Шелдон Молдофф (Sheldon Moldoff), Фред Шваб (Fred Schwab), Джордж Папп (George Papp), редактор — Вітні Елсворт (Whitney Ellsworth);
  • Головні герої: Супермен (Superman), Лоїс Лейн (Lois Lane), Лекс Лютор (Lex Luthor);

Комікс про Супермена – Superman #4

Супермен проти Лютора (Superman versus Luthor)

Землетрус руйнує місто Метрополіс. Кларк Кент відправляється щоб висвітлити цю історію, даючи привід Супермену врятувати людей. Після того, як землетрус остаточно припиняється, виявляється, що землетрус був спричинений новою військовою зброєю, яка була несправна. Кларк просить шанс взяти інтерв’ю у професора Мартінсона (Professor Martinson).

У своїй лабораторії Мартінсон б’є Кларка по голові, а потім викидає у вікно. Кларк встигає схопитись за виступ на будівлі. Вже у вигляді Супермена, Кларк шпигує за розмовою між професором і обличчям на екрані — Лютора! Виявилося, що людина в лабораторії не був професором Мартінсоном. Лютор помічає, що Супермен шпигує за вікном і надсилає безпілотний літак з бомбою. Супермен ловить бомбу і відкидає її назад у літак!

Superman #4, комікси про супермена, перший випуск коміксів про супермена
Superman #4

Під час патрулювання навколо військової бази Супермен помічає, як один з охоронців викликає гірокоптер, для того щоб викрасти пристрій. Лекс Лютор пропонує виклик Супермену за умови, що якщо Супермен переможе, Лютор обіцяє визнати поразку, але якщо він програє, йому доведеться відмовитись від боротьби зі злочинцями. Виклик прийнятий, по-перше, Супермен повинен перемогти супершвидкісні літаки Лютора пішки. Подвиг виявляється досить легким для криптоніанця. Другий виклик — побачити, хто може досягти більшої висоти — це виявилось ще легшим для Кларка. Нарешті, Лекс закликає перевірити вразливість та кидає гранату в нього гранату. Вибух залишає людину зі сталі неушкодженим. Супермен оголошує, що прийшла його черга. Злякавшись, Лекс Лютор визнає перемогу Супермена.

Повернувшись до лабораторії Мартінсона, Супермен та професор почули по радіо новину про крадіжку секретної зброї з військової бази. Супермен запитує у професора, чи може він згадати місце, де його тримали. Кларк знаходить Лекса Лютора та перемагає. Повернувшись до лабораторії, Супермен виявляє професора Мартінсона мертвим, який покінчив життя самогубством, через те, що винайшов таку жахливу зброю.

Luthor’s Undersea City

Супермену доведеться врятувати Тихоокеанське узбережжя від затоплення.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар