Uncomics
Superman #5, комікси про супермена, перший випуск коміксів про супермена

Superman #5

 Superman #5

  • Видавець: DC;
  • Дата публікації: 1 червня 1940 р.;
  • Письменник — Джеррі Сігель (Jerry Siegel), Джо Шустер (Joe Shuster), малюнок — Деніс Невіллі (Dennis Neville), Мюррей Болтінофф (Murray Boltinoff), Полл Лоретта (Paul Lauretta), Вейн Борінг (Wayne Boring), редактор — Вітні Елсворт (Whitney Ellsworth), Пол Кессіді (Paul Cassidy);
  • Головні герої: Супермен (Superman), Лоїс Лейн (Lois Lane), Лекс Лютор (Lex Luthor);

Комікс про Супермена – Superman #5

The Slot Machine Racket

Одного ранку, Кларк Кент та Лоїс Лейн стали свідками того, як торговець заманював двох хлопців пограти на новому ігровому автоматі. Обіцяючи те, що вони зможуть потроїти гроші, він радісно спостерігає, як хлопці вливають усі свої гроші у несправжню гру. Лоїс і Кларк намагаються зупинити аферу, але торговець сердито наказує їм відчепитись. Один із хлопчиків, вибігає з магазину, та не помічає вантажівку, яка несеться йому на зустріч. Кларк встигає врятувати хлопця.

Кларк помічає ігровий автомат і в іншому магазині. Містер Дженсе (Mr. Jensen), власник, каже, що помічники Келлі помістили його і погрожували. Засмучена думкою про те, що дітей можна перетворити на азартних гравців, Лоїс вирішує зустрітися зі Слагом Келлі (Slug Kelly).

Поки Кларк переодягається в одежу Супермена, Слаг змушує Лоїс підписати документ про те, що її редактор Джордж Тейлор був учасником мафіозного угрупування. Тим часом Супермен прямує до кімнати, де розміщені всі ігрові автомати, які ще не встановлені в магазинах та на підприємствах. Мафіозі втікають, Супермен рятує Лоїс і відправляється назад. Лоїс чекає, поки Кларк Кент вийде з будівлі, пояснюючи те, що Супермен «врятував» його. На наступний день Тейлор вирішує все-таки надрукувати історію про Келлі та аферу з ігровими автоматами. Кларк планує позбутися всіх ігрових автоматів в місті. У суді діти давали показання проти Келлі.

Campaign Against the Planet

Алекс Евелл (Alex Evell) планує придбати видання. Видавець Захарі Коллум (Zachary Collum) насміхається над пропозицією, кажучи, що не продасть, навіть якщо йому запропонують мільйон доларів. Евелл змінює тактику і погрожує родині Коллума. Евелл приходить до видавця «Daily Planet» Берта Мейсона (Burt Mason) й пропонує купити видання.

Лоїс отримує дзвінок від помічника Евелла, який повідомляє, що Кларк Кент потрапив у ДТП. Однак, як тільки вона приїжджає, Лоїс схоплюють. Супермен одразу спішить рятувати Лоїс! Поки злочинці відволікали Супермена Евелл хапає Лоїс і тікає з нею на вулицю до своєї машини. Супермен швидко перемагає злочинців, але Евел відмовляється зізнатися у своїх злочинах. Наступного дня виходить історія про арешт Алекса Евелла.

Luthor’s Incense Menace

Мільйони людей втрачають роботу, бізнес у місті закривається. Кларк Кент бере інтерв’ю у провідних фінансистів Metropolis. Як не дивно, у кабінеті кожного з фінансистів, Кларк відчуває специфічний аромат. Коли він запитує в містера Грегорі про аромат, чоловік починає хизуватися, не даючи прямої відповіді на запитання.

На вулиці Кларк розглядає у небі літак, що починає скидати бомби на будівлю. Супермен встигає долетіти, щоб перехопити їх. Перевдягнувшись у звичайний одяг, Кларк повертається до кабінету містера Грегорі. Грегорі зателефонував до поліції, а потім намагався влучити з пістолета у Кларка. Останні слова Григорія полягали у тому, що він просто виконував накази. Кларк стрибає з вікна на дах сусідньої будівлі, перш ніж в кімнату заходить поліція. Кларк прокрадається до кабінету іншого фінансисту — Бордена Мозелі (Borden Mosely), і виявляє там Лекса Лютора. Він передає повідомлення Мозелі, який негайно прямує на дах, де його чекає гіроплан.

Супермен слідує за Борденом Мозелі до таємної печери. Лекс надає Мозелі інформацію про інвестування в акції. Лютор активує пастку, яка руйнує печеру. Супермен рятує Мозелі з печери й запитує його про інших жертв. Мозелі пояснює, що за допомогою наркотичних пахощів Лютор зміг поневолити розум багатьох інвесторів. Коли вони повертаються до кабінету Мозелі, Борден відчиняє сховище. Однак як тільки Людина зі сталі заходить всередину, двері сховища закриваються за ним! Супермен пробивається й змушує розкрити інформацію про наступну зустріч.

Лютор наказує своїм озброєним охоронцям зачинити всі виходи, погрожуючи Супермену, розстріляти всіх в кімнаті. Але лиходій не розраховував, на дивовижну швидкість Супермена! В одну секунди Людина зі сталі обеззброїла всіх злочинців.

The Wonder Drug Racket

Мортон Крейг (Morton Craig) заарештований за звинуваченням у крадіжці. Для Кларка Кента це стало несподіванкою, оскільки Мортон, один із найчесніших людей, яких він зустрічав. Він відвідує Мортона у в’язниці, але не може отримати від нього жодних відповідей. Він лише просить Кларка зателефонувати доктору Брену.

Пізніше, коли доктор Брен приїжджає, він вводить Крейгу ін’єкцію, пояснюючи, що це допоможе при його анемії. Коли Кларк чує розмову Крейга, він каже лікареві, що якщо його не звільнять із в’язниці, він все розкаже поліції. Лікар Брен не помічає, що за ним слідкують. Лікар зустрічається з гангстером на ім’я Карлін (mobster Carlin). Карлін відправляє своїх хлопців усунути Крейга. Гангстер відправляється до лабораторії всесвітньо відомого хіміка, професора Карла Грінстеда (Professor Carl Grinstead).

Супермен дізнається, що професор Грінстед винайшов формулу, яку він називає парабіоленом (parabiolene), і Карлін обдурив професора, використовуючи її як наркотик, щоб шантажувати інших. Карлін виходить на дах, змушуючи Супермена розпочати бійку, внаслідок чого вони обидва падають. Супермен прикидається без свідомості, щоб спокійно прослідити за ними до заводу, де вони масово виробляють парабіолен.

Повернувшись до лабораторії, Грінстед змішує дві хімічні речовини та створює вибух, жертвуючи собою. Супермен відвозить професора до лікарні, знаходить доктора Брена і переконує його допомогти професору. Використовуючи парабіолен — Грінстед оживає. Супермен каже Грінстеду не відмовлятись від свого творіння.

 

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар