Uncomics
Batman #1 - The Legend of the Batman: Who He Is and How He Came To Be, комікси про бетмена, Темний лицар комікси

Batman #1 – The Legend of the Batman: Who He Is and How He Came To Be; The Joker

Batman #1 – The Legend of the Batman: Who He Is and How He Came To Be; The Joker

  • Видавець: DC;
  • Дата публікації: квітень 1940 р.;
  • Письменник – Біл Фінгер (Bill Finger), обкладинка – Боб Кейн (Bob Kane), художник — Джорж Папп (George Papp); колорист – Реймонд Пері (Raymond Perry), художник — Шелдон Молдофф (Sheldon Moldoff), редактор – Вітні Елсворт (Whitney Ellsworth);
  • Головні герої: Бетмен (Batman), Жінка Кішка (Catwoman), Дік Грейсон (Dick Grayson), Г’юго Стрендж (Hugo Strange), Джеймс Гордон (James Gordon), Джо Чил (Joe Chill), Джокер (Joker), Марта Вейн (Martha Wayne), Томас Вейн (Thomas Wayne);

Історії, які включені у випуск Batman #1 – The Legend of the Batman: Who He Is and How He Came To Be; The Joker:

  • Легенда про Бетмена: ким він є і яким він став (The Legend of the Batman: Who He Is and How He Came To Be);
  • The Joker – перша поява Джокера;
  • Професор Г’юго Стрендж і монстри (Professor Hugo Strange and the Monsters);
  • Жінка-кішка (The Cat) – перша поява Жінки-кішки;
  • The Joker Returns;

Бетмен #1 – Ким він є і звідки прийшов

Однієї темної ночі, повертаючись з театру, родину Вейнів намагаються пограбувати. Томас Вейн  намагається перешкодити злочинцю і його вбивають, злочинець також стріляє в Марту Вейн. В живих залишається син  Вейна – Брюс, який присягається помститися за їх смерть.

Batman #1 - The Legend of the Batman, Бетмен комікси українською, Темний Лицар комікси
Batman #1 – The Legend of the Batman

The Joker

Радіопрогравачі перериваються дивним голосом Джокера. Джокер попереджає, що рівно опівночі він вб’є Генрі Кларіджа (Henry Claridge) та вкраде цінний діамант. Тієї ночі, вірний його пророцтву, і попри кордон з поліцейських, Генрі Кларіджа (Henry Claridge) вбивають, на його обличчі була диявольська усмішка, а Діамант Кларідж (Claridge Diamond) викрадають. Найдорожчі коштовності у світі крадуть одна за одною, а кількість смертей продовжує зростати, і злочинний підземний світ, і борці зі злочинністю Бетмен і Робін прицілюються знявши Джокера вниз!

Professor Hugo Strange and the Monsters

Професор Г’юго Стрендж втікає з в’язниці, він і його прихильники захоплюють притулок, повний психічнохворих пацієнтів. Страшні експерименти над людьми, перетворюють їх на монстрів, яких  Стрендж випускає на вулиці Манхеттена, щоб завдати хаосу.

The Cat (Перша поява жінки-кішки)

Вечірка місіс Траверс на яхті. ЗМІ розповідають те, що господиня буде носити намисто на суму пів мільйона доларів. Бетмен вважає, що намисто стане мішенню кожного шахрая в місті, але він зайнятий іншою справою, тому він відправляє Діка Грейсона під прикриття на борт яхти. Грейсон виявляє на борту кількох підозрілих персонажів та дізнається про змову викрасти намисто. Але перш ніж він щось зумів вдіяти, намисто викрадають.

The Joker Returns

Менш ніж через два дні після ув’язнення, Джокер планує план втечі. Опинившись на свободі, Джокер оголошує про свою помсту по радіо, плануючи почати з начальника поліції. Вірний своєму слову, Джокер вбиває начальника поліції Чалмерса (Chalmers). Джокер повертається до своїх розбійних справ, кожне заздалегідь транслюється по радіо, лякаючи населення.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар