Uncomics
Batman #2 - Batman and Robin, комікси про Бетмена, Темний лицар комікси

Batman #2 – Batman and Robin

Batman #2 – Batman and Robin

  • Видавець: DC;
  • Дата публікації: квітень 1940 р.;
  • Письменник – Біл Фінгер (Bill Finger), обкладинка – Боб Кейн (Bob Kane), художник — Джорж Папп (George Papp); колорист – Реймонд Пері (Raymond Perry), художник — Шелдон Молдофф (Sheldon Moldoff), редактор – Вітні Елсворт (Whitney Ellsworth);
  • Головні герої: Бетмен (Batman), Жінка Кішка (Catwoman), Дік Грейсон (Dick Grayson), Джеймс Гордон (James Gordon), Джокер (Joker);

Історії, які включені у випуск Batman #2 – Batman and Robin:

  • Повернення Джокера (The Return of the Joker);
  • Лемб та містер Волф (Lamb and Mr Wolf);
  • The Case of the Clubfoot Murders;
  • The Case of the Missing Link;

Комікс Бетмена #2 – Пригоди Бетмена та Робіна

Повернення Джокера

Бетмен з’ясовує, що Джокер не загинув під час першої зустрічі. Тож Бетмен вирішує викрасти Джокера з лікарні й відвезти його до хірурга, щоб він міг вилікувати його і перетворити його на нормальну людину. Тим часом Злочинний синдикат (Crime Syndicate Inc) потребує нового начальника, вони вирішують взяти на цю посаду Джокера. Тож хлопці з синдикату йдуть до лікарні, та викрадають Джокера.

Жінка-кішка, переодягнена у бабцю, бачить, куди відвезли Джокера. Бетмен просить допомоги у Жінки-кішки й просить її показати розташування лігва Синдикату, але вона відмовляє. Бетмен висліджує лігво Злочинного синдикату і приходить, щоб його спіймати Джокера. Джокер тікає, щоб викрасти дорогоцінні камені фараона.

Джокер відправляється до E.S.Arthur’s Castle, де розташовані дорогоцінні камені. Вчасно прибуває Бетмен і настає бійка. І Бетмен, і Джокер б’ються на мечах, й Бетмен перемагає Джокера і залишає його у замку.

В оригінальному сценарії цієї сюжетної лінії Джокер був вбитий, але в останню хвилину редактор DC – Уітні Еллсворт виправив це.

Lamb and Mr Wolf

Містер Лемб (Lamb), працює в приватному музеї Cirus Crang, йдучи в ночі спотикається по сходах і б’ється головою. У запамороченні, він дивиться на картину кажана та книгу «Майстер злочинів» (The Crime Master). Поки годинник б’є 12, він втрачає непритомність.

Наступної ночі при ударі годинника о півночі, настає дивна трансформація містера Лемба – він стає твариною. Під час прогулянки він натрапляє на самотню людину й вбиває його. Вранці, коли він прокидається, він нічого не пам’ятає. Використовуючи прізвисько Wolf, він стає керівником злочинної групи й майстром злочину.

Пізно ввечері Бетмен і Робін бачать грабіжників, які здійснюють рейд на склад. У бійці, що настає, Робін отримує удари по голові, й банда тікає. Наступного дня Брюс Уейн відвідує музей Cirus Crang. Вночі на набережній вони знову потрапляють на грабіжників. Бетмен отримує постріл натовпом, жбурляє газову гранату й відволікаючи їх, Бетмен і Робін тікають. Повернувшись до Бет-печери, Брюс читає книгу «Майстер злочинів», і  дізнається, що злочини скоюються відповідно до книги. Вони відправляються до містера Лемба, де їх вже чекали. Бетмен використовує можливість завдавати удару. Вовк падає у бік сходів і б’ється головою, але від травми помирає.

The Case of the Clubfoot Murders

По дорозі додому Бетмен помічає злочин. Він бачить чоловіка з гаком замість руки. Таємничий чоловік нападає на Бетмена, який намагається уникнути цього, натикається на ногу мертвого чоловіка. Тоді чоловік б’є Бетмена своїм гаком, залишаючи Бетмена без свідомості. На місце події приїжджає поліція, і Бетмену доводиться рятуватися з місця злочину. Поліція знаходить записку, в якій сказано: «Гарві Сторм мертвий! Це моя помста, Clubfoot (Клишоногий)».

Batman #2 - Batman and Robin, комікси про Бетмен
Batman #2 – Batman and Robin – The Case of the Clubfoot Murders

Наступного дня читається заповіт вбитого чоловіка, де все багатство залишається благодійним установам. Кожному члену сім’ї залишається золотий жетон з написом «Разом ми стоїмо, розділеними падаємо» (United we Stand, Divided we fall). Усі родичі повинні зберігати шматок золота до того часу, коли адвокат не прочитає ще один заповіт.

Того вечора Абель Сторм (Abel Storm) похизувався головорізам, що він володіє грошима. Отож він дарує їм золотий злиток. Тієї ночі Clubfoot вбиває Сторма, залишаючи той самий запис. Бетмен вирішує відвідати адвоката для додаткової інформації про заповіт. Бетмен зупиняє грабіжників й забирає в них злиток й, дізнається, що жетони є частиною головоломки і їх потрібно скласти разом.

Наступної ночі вони відвідують Роджера Сторма (Roger Storme), де Робін знаходить його вбитим. Тим часом Бетмен повертається до будинку адвоката. Він чує шум із підвалу, та при огляді виявляє, що зв’язаного Clubfoot. Бетмен знімає кляп, і людина пояснює йому, що він Clubfoot, але не справжній вбивця. Як стало відомо, адвокат вбивав сім’ю Стормів, використовуючи його ім’я. План полягав у тому, щоб вбити Clubfoot влаштувавши самогубство, тому ніхто не запідозрив адвоката.

The Case of the Missing Link

Бетмен стрибає на поїзді «Metropolis Limited», де аборигени помічають його і починають стріляють з луку. Бетмен вбирається у багажне відділення поїзду і знаходить професора Дрейка. Професор Дрейк відкриває величезну скриньку, де знаходився велетень. За словами Дрейка – це зниклий вид Людина і Мавпи. Професор пояснює йому, як він знайшов його в африканському окрузі Мабонга. Африканське плем’я, яке їх переслідувало, поклоняється йому. Велетень підкорюється професору, що пояснюється різними психологічними методами, які професор застосував до нього, щоб приручити. Професор планує зробити велетня більш людяним.

The Case of the Missing Link, комікси про бетмена
The Case of the Missing Link

Наступного вечора Професора вбивають та підлаштовують це як сам самогубство. Розлючений велетень, виривається зі своєї скриньки, але його перехоплюють. Наступного дня шпальти газет розповідають про трагічну історію самогубства та про те, як професор відправив велетня до Цирку. Вивільнившись з клітки, велетень у люті випускає тварин і знищує цирк. Після двобою з Бетменом і Робіном, велетень падає з висоти та помирає.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар