Uncomics
Batman #3 - Adventures of the Batman and Robin, комікси про Бетмена, Бетмен і Робін

Batman #3 – Adventures of the Batman and Robin

Batman #3 – Adventures of the Batman and Robin 

  • Видавець: DC;
  • Дата публікації: жовтень 1940 р.;
  • Письменник – Біл Фінгер (Bill Finger), обкладинка – Боб Кейн (Bob Kane), художник — Джорж Русос (George Roussos); колорист – Реймонд Пері (Raymond Perry), художник — Джеррі Робінсон (Jerry Robinson), редактор – Вітні Елсворт (Whitney Ellsworth);
  • Головні герої: Бетмен (Batman), Жінка-Кішка (Catwoman), Дік Грейсон (Dick Grayson), Джеймс Гордон (James Gordon), Доктор Крейг (Dr Craig);

Історії, які включені у випуск Batman #3 – Adventures of the Batman and Robin:

  • Дивна пригода Лялькового Майстра (The Strange Case of the Diabolical Puppet Master);
  • Найпотворніша людина у світі (The Ugliest Man in the World);
  • Кримінальна школа для підлітків (The Crime School for Boys);
  • Бетмен проти Жінки-кішки (The Batman vs the Cat-Woman);

Комікс #3 – Пригоди Бетмена та Робіна

The Strange Case of the Diabolical Puppet Master

В одну з ночей Бетмен помічає бійку. Бетмен дізнається, що врятована ним людина це Доктор Крейг (Dr Craig), який працював над формулою пов’язаною з атомною енергетикою.

Наступного дня, коли Брюс Уейн гуляє вулицями, він бачить бандитів з минулої ночі й починає їх переслідувати. Їх слід привів до Дмитра Лялькового майстера (Dmitri the Puppet master). Тож Брюс відвідує шоу вночі, а Робін за кулісами шукає підказки. Робін, використовує стетоскоп доктора, та підслуховує Дмитра.

Batman #3 - Adventures of the Batman and Robin, комікси про Бетмена, Бетмен комікси
Batman #3 – Adventures of the Batman and Robin

Пізніше тієї ночі Бетмен вирушає до доктора Крейга. У той самий момент Дмитро розповідає про свою сироватку. Сироватка дозволяє Дмитрію гіпнотизувати людину на великій відстані протягом 48 годин. Доктор прокидається гіпнотизованим, йде до свого сейфу і виймає формулу. Якраз тоді, Бетмен втручається й забирає формулу. Тоді Бетмен і Робін намагаються витягти Доктора Крейга з гіпнозу.

Бандити Дмитра виходять на вулицю і колють людям сироватку, щоб зробити їх рабами. Вночі Дмитро викликає до себе всіх гіпнотизованих людей, створюючи хаос у місті. Один з ворогів дряпає Бетмена сироваткою, але Брюс не усвідомлює наслідків цього. Дмитро створює ляльку Бетмена. Вночі він викликає Бетмена, щоб викрасти коштовності, а потім повідомляє поліцію про пограбування. Поліція помічає, що Бетмен краде дорогоцінні камені, але він встигає втекти.

Дік помітив, що Брюса вже немає, і він відправляється шукати його в лігво Дмитра. Робін бачить, як Бетмен наближається до будинку Дмитра. Робін підходить до Бетмена і намагається забрати валізу з коштовностями. Отже, Робін б’є Бетмена по щелепі та повертає розум до Брюса. Настає бійка, і Бетмен вибиває Дмитра.

Найпотворніша людина у світі (The Ugliest Man in the World)

Бетмен рятує детектива МакГонігел (Detective McGonigle) від банди, яка напала на нього. Наступного дня Брюс Вейн зустрічається з Гаррі Доджем (Harry Dodge) та Ларрі Ларрімором (Larry Larrimore) по питанню бізнесу. Однак обличчя Доджа починає різко змінюватися і незабаром його обличчя жахливо спотворюється. Після того, більшість людей у ​​місті починають так само змінюватись.

В іншому місці міста зібралася велика група людей з потворними, розчленованими обличчями, які очікують свого найпотворнішого лідера. Коли він з’являється, він заповідає їм знищити найгарніші предмети, таким чином помститись суспільству. Бетмен і Робін змогли зупинити орду потворних людей. Екхарт (Ekhart) знайшов ліки проти інфекції. Бетмен прибуває в таємне лігво потвор, але зненацька був захоплений. Вони відводять Бетмена до підвалу, де вони прив’язують його поруч з іншими в’язнями, з’являється вождь — Ларрі Ларрімор. Приймаючи Карлсона, людину світу. Йому кажуть, що його обличчя деформується як спосіб помсти за минуле.

Batman #3 - Adventures of the Batman and Robin, комікси про Бетмена
Batman #3 – Adventures of the Batman and Robin

Кримінальна школа для підлітків (The Crime School for Boys)

Бетмен помічає злочинців на даху і розпочинається погоня, йому вдається наздогнати їх. Однак, Бетмен розуміє, що злодії є насправді є підлітками. Одного зі злочинців Бетмен відпускає і прямує за ним до складу, де дізнається, що там розташована школа для злочинців. Брюсу приходить на розум ідея побудувати спортзал біля складу. З допомогою Діка Грейсона, більшість підлітків зі школи починають займатися спортом. Однак Бетмен відправляє Діка під прикриттям до закладу, дізнатись про черговий план банди. Бетмен б’ється з лідером на очах у дітей, які починають захоплюватися Бетменом, а не злочинцями. За допомогою дітей, Бетмену вдається перемогти банду, і діти починають нормальним життям.

Бетмен проти Жінки-кішки (The Batman vs the Catwoman)

У місті з’явився новий злочинець, і це — Жінка-Кішка (Catwoman). Комісар Гордон вимагає посадити її у в’язницю, та назначає МакГонігел виконати це завдання. Бетмен дізнається про Діамантовий синдикат (Diamond Sindicate). Брюс Вейн вирушає до свого друга Джеймса Гордона і разом вони відправляються розслідувати вбивство.

Тієї ночі Брюс Вейн відвідує урочисте свято, й стає свідком того, як одна з моделей тікає з коштовностями. Ця модель виявляється Жінкою-кішкою. На виході з будівлі її викрадають бандити й поміщають машини. Тим часом Брюс йде до одного з членів Діамантового синдикату, де на нього нападає злочинець. Бетмен відвозить злочинця до головного штабу Diamond Sindicate, де тримають Жінку-кішку і нарешті розкривається остаточний сюжет історії: один з членів синдикату найняв Catwoman, щоб викрасти коштовності. Однак, коли він зрозумів, що Жінка-кішка забагато знає, вирішив усунути її. Пізніше Бетмен доставляє викрадені коштовності Детективу МакГонігел. Catwoman їде далеко за місто, бажаючи, щоб Бетмен був з нею.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар