Uncomics
Batman #4 - More whirlwind adventures of Batman and Robin, комікси про Бетмена читати

Batman #4 – More whirlwind adventures of Batman and Robin

Batman #4 – More whirlwind adventures of Batman and Robin

  • Видавець: DC;
  • Дата публікації: січень 1941 р.;
  • Письменник – Біл Фінгер (Bill Finger), обкладинка – Боб Кейн (Bob Kane), Джеррі Робінсон (Jerry Robinson), редактор – Вітні Елсворт (Whitney Ellsworth);
  • Головні герої: Бетмен (Batman), Жінка Кішка (Catwoman), Дік Грейсон (Dick Grayson), Джокер (Joker);

Історії, які включені у випуск Batman #4 – More whirlwind adventures of Batman and Robin:

  • The Case of the Joker’s Crime Circus;
  • Blackbeard’s Crew and the Yacht Society;
  • Public Enemy No. 1 Starts Jail Sentence;
  • Touchdown for Justice;

Комікс Бетмен #4 – Більше приголомшливих пригод Бетмена та Робіна

The Case of the Joker’s Crime Circus

Бетмен вважає, що Джокер мертвий. Брюса Вейна запрошують відвідувати бал, його запрошує Дарсі, та повідомляє, що буде циркова вистава. Через три дні Дік Грейсон повідомляє, що Дарсі був пограбований. Вейн підрахував, що цього місяця роблять пограбовано декілько багатих сімей. Це були розбійники, яких вони намагалися зупинити днями тому. Згодом, Бетмен та Робін дізнаються що це черговий план Джокера. Бетмен потрапляє у кімнату пастку з ілюзіями Джокера.

Batman #4 – More whirlwind adventures of Batman and Robin, коміси про бетмена на українській
Batman #4 – More whirlwind adventures of Batman and Robin

Blackbeard’s Crew and the Yacht Society

Пірати викрадають яхту багатіїв і беруть їх у заручники. Бетмен і Робін піднімаються на борт і б’ються, перш ніж їх кинуть за борт. Поки пірати думають, що вони мертві, Бетмен і Робін підкрадаються до корабля й нападають. Зрештою, Чорна Борода був переможений і виявися бандитом на ім’я Тетч. Бетмен і Робін звільняють людей й беруть Тетча з собою.

Public Enemy No. 1 Starts Jail Sentence

Джиммі Маккой (Jimmy McCoy) – відомий гангстер. Його звільняють з в’язниці, і він прагне зібрати свою стару команду. Однак Великий Костелло (Big Costello), хоче запобігти Маккою й отримати його банду за будь-яку ціну, і, таким чином, між ними почалася сутичка. Бетмен і Робін прибувають вчасно, щоб зупинити їх. Маккой з останніх зусиль вистрілює кулю, яка вбиває його супротивника, а потім сам падає мертвим.

Touchdown for Justice

Бетмен і Робін зупиняють злочинців. Пізніше, один зі злочинців вигадав план, як підтвердити справжню особистість Бетмена. Щоб перевірити свою теорію, розбійник телефонує Брюсу Вейну і звертається до нього як до Бетмена, даючи йому вказівки про місце, куди йому потрібно приїхати. Брюс збентежений, але почуття обов’язку змушує відправитись на зустріч.

Коли він приїжджає на місце, Бетмен розуміє, що це пастка, але з допомогою Робіна їм обом вдається втекти. Гангстери починають слідувати за ними до старої садиби, що знаходиться біля маєтку Вейна. Брюс Вейн виходить з дому і каже їм йти геть. Викрадачі плутаються, як тільки знову з’являється Бетмен, і він відводить їх якомога далі від садиби Вейна. Бетмен використовує підземний тунель від сараю до садиби, й обдурює злочинців. Після цього Брюс дізнається, що викрали футболіста, і злочинці зробили ставку проти команди гравця. Робін слідкує за лідером банди, коли він виходить зі стадіону. Коли злодій дізнається, що викрадений футболіст грає, керівник банди залишає стадіон щоб перевірити місце схову, не розуміючи, що Робін уважно стежить за ним. Робін заходить місце схову футбольного гравця, розбирається зі злочинцями й дозволяє викраденому гравцеві повернутися на стадіон.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар