Uncomics
Batman #5 - The Riddle of the Missing Card, комікси про бетмена українсько. мовою, Темний лицар комікси

Batman #5 – The Riddle of the Missing Card

Batman #5 – The Riddle of the Missing Card

  • Видавець: DC;
  • Дата публікації: квітень 1941 р.;
  • Письменник – Біл Фінгер (Bill Finger), обкладинка – Боб Кейн (Bob Kane), художник — Джорж Русос (George Roussos), Джеррі Робінсон (Jerry Robinson) редактор – Вітні Елсворт (Whitney Ellsworth);
  • Головні герої: Бетмен (Batman), Жінка Кішка (Catwoman), Дік Грейсон (Dick Grayson), Джокер (Joker);

Історії, які включені у випуск Batman #5 – The Riddle of the Missing Card:

  • Загадка зниклих карт (The Riddle of the Missing Card);
  • Книга чарів (Book of Enchantment);
  • Справа чесного шахрая (The Case of the Honest Crook);
  • Crime Does Not Pay;

Комікси Бетмен #5 – Загадка зниклих карт

The Riddle of the Missing Card

Брюс Вейн та Дік Грейсон розмірковували з моменту смерті Джокера. Потім Брюс заявляє, що Джокер скоріш за все мертвий, оскільки вони про нього вже давно не чули. Тим часом, Джокер організовує гральний корабель, на якому злочинці планують красти коштовності.

Дік Грейсон пропонує Брюса Вейну, перевірити гральний корабель під назвою «Палуба». Брюс відповідає, що в нього є підозри щодо цього місця, а також нещодавні звіти про чергові пограбування. На кораблі він підслуховує плани злочинців, які планують пограбувати яхту Логан.

Batman #5 - The Riddle of the Missing Card, Бетмен комікси, читати комікси про Бетмена
Batman #5 – The Riddle of the Missing Card

Брюса викидують за борт корабля, Джокер намагається застрелити його, але він промахується. Брюс Вейн вибирається на пристані, та повідомляє Діка Грейсона про свої пригоди. Команда намагається зашкодити злочинцями та Джокеру. Тим часом Джокер повертається на яхту Логан, де знаходився зв’язаний Робін. У Робіна був бездротовий комунікатор на поясі, що дозволило йому зв’язатися з Бетменом. Бетмен з’являється, Джокер тікає, але не перед тим, підпалює корабель.

Book of Enchantment

Бетмен і Робін зупиняють домашніх крадіїв. Вдячний мешканець будинку запрошує супергероїв до столу. Мешканцем будинку виявися професор, який винайшов пристрій, де під час першого експерименту він відправив дочку Енід у світ казок, але вона не повернулася. Бетмен приймає прохання професора про допомогу і занурюється у фантастичну пригоду з Робіном.

Прибувши у Світ Казок, вони зустрічають старого чоловіка з косою — Отця Часу (Father Time). Він попереджає, що дівчину треба врятувати від чорної відьми до закінчення дня, інакше вона залишиться тут назавжди. Вбиваючи одного ворога за іншим, Бетмен і Робін продовжують шлях до Замку Чорної Відьми. який прямує через гору, яку охороняє дракон.

Нарешті Бетмен та Робін дістаються до замку Чорної Відьми, де утримується Енід. Боротьба з Відьмою, допомогла звільнити Енід. З заходом сонця дочка повертається до батька, а герої прощаються.

The Case of the Honest Crook

Бетмен ловить грабіжника одразу після пограбування магазину. Вийшло те, що грабіжник економив гроші на весілля, працюючи в гаражі. Однієї ночі мафіозі заїхали до його гаражу й пообіцяли 200 доларів мовчання. Коли його дівчина  дізналась про це, вона наполягала на тому, щоб відмовитись від цих грошей. Грабіжник відмовся від грошей, це збудило підозру у мафіозі, які підставили його.

Провівши два роки ув’язнення, він зненавидів гангстерів, які образили його. Після тюремного ув’язнення, він довго не міг отримати жодної роботи, та не вистачало грошей на ліки  дружині. Тому він вкрав лише шість доларів, щоб придбати ліки. Бетмен дає йому гроші, щоб врятувати дружину й обіцяє помститись образникам.

Через бійку з гангстерами Робін сильно поранений. Лікар спочатку оперує Робіна, а потім і Бетмена, не розкриваючи їх особистості. Наступного дня «злодій» відвідує їх у лікаря та повідомляє Бетмену, що він отримав роботу в магазині.

Crime Does Not Pay

Під час боротьби з бандою розбійників, Бетмен помічає дивну поведінку одного зі злочинців — один з них намагався захистити іншого розбійника. Брюс замислюється над цим, коли хоча злочинця встигли втекти. Брюс зустрічає свою подругу Лінду Пейдж (Linda Page), яка вийшла зі злочинного життя заради роботи медсестри. Супроводжуючи її до будинку, Брюс Вейн впізнає одного із розбійників. Виявляється те, що старший брат Майк — гангстер, а Томмі, молодший, домотає йому у цьому. Але під час наступного пограбування Томмі отримує поранення, а його сусідку медсестру Лінду викрадають.

Crime Does Not Pay, Пригоди Бетмена, комікси про Темного Лицаря
Crime Does Not Pay

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар