Uncomics
Batman #6 - Murder on Parole, комікси бетмен і робін, комікси від дс бетмен

Batman #6 – Murder on Parole 

Batman #6 – Murder on Parole

  • Видавець: DC;
  • Дата публікації: серпень 1941 р.;
  • Письменник – Біл Фінгер (Bill Finger), обкладинка – Боб Кейн (Bob Kane), художник — Джорж Русос (George Roussos), Джеррі Робінсон (Jerry Robinson), редактор – Вітні Елсворт (Whitney Ellsworth);
  • Головні герої: Бетмен (Batman), Дік Грейсон (Dick Grayson), Джеймс Гордон (James Gordon);

Історії, які включені у випуск Batman #6 – Murder on Parole:

  • Murder on Parole;
  • Годинникар (The Clock Maker);
  • Секрет залізних джунглів (The Secret of The Iron Jungle);
  • Самогубство (Suicide Beat);

Комікси Бетмен #5 – Довгострокове вбивство

Довгострокове вбивство (Murder on Parole)

Batman #6 - Murder on Parole, комікси бетмен, комікси дс
Batman #6 – Murder on Parole

Бетмен і Робін стають свідками нападу групи злочинців на чоловіка. Злочинці тікають, а потерпілий чолов’яга розповідає, що колись був у в’язниці, і співкамернику вдалося отримати йому умовно-дострокове звільнення, але після виходу з в’язниці на нього повісили злочин, який він не скоїв. Коли він відмовився співпрацювати, банда напала на нього.

Бетмен вирішує потрапити до в’язниці, щоб дізнатися більше про загадкову історію. Маскуючись, Брюс приєднується до співкамерника, який пропонує умовно-дострокове звільнення. Після розмови Брюс виходить на вулицю, де до нього звертаються бандити, які пропонують роботу. Робін потрапляє в полон до лідера бандитів. Бетмен вирушає до сховища банди, рятує Робін від злочинців і під час остаточного протистояння з ватажком вони обоє падають до шахти ліфта, але Бетмену вдається уникнути смерті.

Годинникар (The Clock Maker)

Брюс Уейн вирушає на ділову зустріч. Разом з товаришами вони йдуть в магазин годинників. Годинникар вітає їх, і коли він дізнається, що їм подобається «вбивати час» (kill time), розлючений просить їх піти. Наступного дня товариші Брюса починають вмирати – поліція починає розслідування справи. Коли таємнича людина доставляє годинник до садиби Вейна, а годинник починає дзвонити опівночі, Брюс встигає викинути його на вулицю, перш ніж годинник вибухнув.

Бетмен відвідує виробника годинників і дізнається, що годинникар та один із бізнес-партнерів Брюса причетні до вбивств. Він використовував годинники, щоб вбити своїх партнерів, й стати єдиним власником компанії. Під час сутички годинникар зв’язує Бетмена, та вирушає до міської вежі, щоб зробити бомбу, яка знищить місто після 10 години. Робін знаходить Бетмена і разом вони відправляються до башти, щоб зупинити виробника годин.

Секрет залізних джунглів (The Secret of the Iron Jungle)

Брюс Уейн дізнається від своєї подруги Лінди Пейдж, що нафтова компанія її батька в Техасі переживає скрутні часи. Брюс і Дік їдуть на місце, й протистоять злочинцям, які хочуть загарбати бізнес. Бетмену і Робіну вдається зупинити злочинців і врятувати бізнес Містера Пейджа. Лінда задоволена діями Бетмена, але вона незадоволена відсутністю Брюса.

Самогубство (Suicide Beat)

У Готемі орудує банда, яка контролює частину міста. Красунчик Ден (Fancy Dan) та його прихильники вбивають поліцейського. Син померлого поліцейського (також поліцейський), хоче притягнути Красунчика Дена до відповідальності, й залучається допомогою Бетмена та Робіна.

Тріо зіштовхується з бандою і дізнається, що Красунчик Ден (Fancy Dan) захопив знаменитого боксера, щоб зробити переможну ставку на матчі. Щоб зірвати план, Брюс займає місце боксера і виграє матч. Красунчик Ден та його банда намагаються втекти з грошима, але Бетмен прямує за ними, де його захоплюють. Робін та поліцейський знаходять злочинців та допомагають Бетмену.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар