Uncomics
Batman #7 - The Winning Team, комікси про бетмена, читати комікси Темний Лицар

Batman #7 – The Winning Team

Batman #7 – The Winning Team

  • Видавець: DC;
  • Дата публікації: жовтень 1941 р.;
  • Письменник – Біл Фінгер (Bill Finger), обкладинка – Боб Кейн (Bob Kane), художник — Джорж Русос (George Roussos), Джеррі Робінсон (Jerry Robinson), редактор – Вітні Елсворт (Whitney Ellsworth);
  • Головні герої: Бетмен (Batman), Дік Грейсон (Dick Grayson), Джеймс Гордон (James Gordon), Джокер (Joker);

Історії, які включені у випуск Batman #7 – Winning Team:

  • The Trouble Trap;
  • The North Woods Mystery;
  • The People vs. The Batman;

Комікси Бетмен #7 – Winning Team

Подвійна пастка (The Trouble Trap)

У газетах з’являється реклама від імені А. Рекойя (A. Rekoj – одне з псевдонімів Джокера), що шукає жартівників (practical jokers).  Після тривалого процесу відбору, Рекой каже їм забрати якісь предмети, а потім розкриває свою справжню особистість, це був Джокер. Він розкриває свій план, де планує створити хаос у місті.

Бетмен і Робін розслідують цю справу, і їм повідомляють про наступну ціль Джокера — дорогоцінний камінь. Вони вирушають на місце, щоб запобігти Джокеру викрасти дорогоцінний камінь, але їм протистоять десятки інших Джокерів. Бетмен і Робін зазнають поразки, вони дізнаються те, що, справжній Джокер викрав дорогоцінний камінь. Джокер дзвонить Бетмену і дає йому ще одну підказку, але Бетмен не може розгадати загадку.

Розгадка приходить до Брюса пізніше, коли він дізнається, що в місто незабаром приїжджає відомий герцог. Бетмен вважає, що Джокер збирається напасти на герцога. Джокер насправді викрадає герцога і маскується під нього, щоб викрасти десять тисяч доларів. Коли Бетмен і Робін приїжджають на місце і намагаються його зупинити – Джокеру вдається втекти. Після перемоги над злочинцями, вони прямують за Джокером до вокзалу. Сівши на потяг, переслідують його, де під час бою Джокер падає до річки.

Таємниця Північного лісу (The North Woods Mystery)

У лісі відбулося вбивство власника лісопилки, а її спадкоємцями стає Джек Клейтон (Jack Clayton) та Нора Пауелл (Nora Powell). Нора — подруга Брюса Уейна, вона розповідає йому історію та просить відвідати лісопилку разом.

Після приїзду Брюс розуміє, що Джек Клейтон дуже грубо ставиться до Нори, і він налаштований з’ясувати, чому. Наступного дня на лісопилку приїжджає чоловік, на ім’я містер Ешер, щоб придбати її у Джека та Нори. Джек готовий продати свою частку, але Нора відмовляється. Пізніше Робін підслуховує розмову між Джеком та Ешером і дізнається, що вони пов’язані у вбивстві власника лісопилки й хочуть позбутися Нори будь-якою ціною. На Нору нападають, замовником виявляється — містер Ешер, який шантажував Джека.

The People vs. The Batman (Народ проти Бетмена)

Бетмен стикається зі злочинцями. Однак, коли на місце події приїжджає поліція Готему, вони застають Бетмена, та вважають його причетним до злочину.

Вранці Брюс їде на місце подій, де його підставляють та заарештовують. Дік відвідує Брюса вже в тюрмі, і вирішує самотужки розібратись з цією справою. У цей час злодію, на ім’я Нік, загрожує небезпека, оскільки його банда вважає, що він може розкрити всі їх злочин. Бандити намагаються його усунути, але вчасно приходить Робін. Пізніше один з членів банди одягається в образ Бетмена і йде до лікарні, де знаходився Нік, щоб його вбити, але його план провалюється.

Batman #7 - The Winning Team, комікси про бетмена, читати комікси про бетмена, темний лицар
The People vs. The Batman

Коли новини про Бетмена дістаються до Діка, він вирішує допомогти Брюсу втекти з в’язниці. Разом вони намагаються схопити лідера банди. Нік вирішує розкрити правду в поліції.

Проходить суд де, Брюса Вейна ось-ось буде засуджено за вбивство. Бетмен встигає прийти на суд, однак його присутність лише погіршує справу, оскільки поліція, вважає, що Бетмен — вбивця. Прокурор розпочинає вести справу проти Бетмена, поки не приїздить Гордон. Після його ​​промови суддя та присяжні усвідомлюють, наскільки Бетмен важливий для міста, і саме тоді приїжджає до суду Нік та розповідає правду про вбивство.

Коли справа вирішена, Комісар Гордон робить Бетмена почесним членом поліції й вони починають працювати разом.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар