Uncomics
Batman #8 The Superstition Murderers, комікси про бетмена, читати комікси бетмен

Batman #8 – Stone Walls Do Not A Prison Make

 Batman #8 – Stone Walls Do Not A Prison Make

  • Видавець: DC;
  • Дата публікації: грудень 1941 р.;
  • Письменник – Біл Фінгер (Bill Finger), обкладинка – Боб Кейн (Bob Kane), художник — Джорж Русос (George Roussos), Джеррі Робінсон (Jerry Robinson), редактор – Вітні Елсворт (Whitney Ellsworth);
  • Головні герої: Бетмен (Batman), Дік Грейсон (Dick Grayson), Джеймс Гордон (James Gordon), Джокер (Joker);

Історії, які включені у випуск Batman #8 – Stone Walls Do Not A Prison Make:

  • Stone Walls Do Not A Prison Make;
  • The Strange Case of Professor Radium;
  • The Superstition Murderers;
  • The Cross Country Crimes;

Комікси Бетмен #8 – Stone Walls Do Not A Prison Make

Stone Walls Do Not A Prison Make

Бетмен заарештовує злочинця на ім’я Великий Майк Руссо (Big Mike Russo) і його відправляють до в’язниці. Однак, потрапивши всередину, Руссо вдається отримати контроль над усім закладом за допомогою своєї банди, яка захопила начальника в’язниці й поставила одного зі своїх людей. Руссо звільняє найвідоміших злочинців, і вони починають створювати хаос у місті, тоді як він контролює усі із в’язниці.

Брюс маскується під злочинця, і незабаром Руссо просить його стати частиною його команди. Перш ніж вийти з в’язниці, Бетмен зв’язується з Робіном та повідомляє про новий план Руссо. Коли злочинці добираються до місця призначення, Бетмен розпочинає бійку проти банди Руссо. Після тривалої боротьби Бетмена і Робіна повертають до в’язниці, де Руссо планує вбити Бетмена у газовій камері. Використовуючи останнє бажання, Бетмен просить у Робіна трохи ліків. Коли злочинці виймають тіло, Бетмен одужує і разом з Робіном звільняють охоронців, поміщаючи всіх злочинців назад у свої камери.

Дивний випадок професора Радія (The Strange Case of Professor Radium)

Професор Генрі Росс розробляє радієву сироватку для відродження мертвих і тестує її на собаках. Сироватка працює, але йому ніхто не вірить. Щоб довести всім, він вбиває себе, залишаючи вказівки для того, щоб на ньому використали формулу. Це спрацьовує, але він стає радіоактивним, і випадково вбиває свого помічника, просто торкаючись його, і тоді така ж трагедія трапляється з його нареченою. Професор намагається вилікувати себе, й вигадує захисний костюм, окутаний свинцем, перш ніж Бетмен і Робін втручаються у справу.

Вбивчі прикмети (The Superstition Murderers)

Група акторів, режисер, продюсер та письменник театральної п’єси вирішили зруйнувати міфи стосовно популярних прикмет. Вони ходять під драбинами, розбивають дзеркала, проходять повз чорних котів та відкривають парасольки в приміщенні. Брюса Вейна запрошують на вечірку, але він не бере участь у заході. Незабаром актори починають вмирати один за одним. Бетмен і Робін розслідують справу, і вони наштовхуються на людину у масці, який причетний до вбивства акторів. Після тривалої боротьби Бетмен захоплює злочинця, розкриваючи його особистість, ним виявляється один з письменників, який хотів позбутися всіх причетних, щоб бути власником прав на виставу.

Пересічні злочини (The Cross Country Crimes)

Бетмена викликає начальник ФБР Генрі Мовер (Henry Mover) у Вашингтон. Мовер вітає Бетмена з успішною боротьбою зі злочинністю, коли Джокер з’являється на даху сусідньої будівлі, і стріляє в агента ФБР. Мовер виживає й оголошує Джокера громадським ворогом №1. Бетмен і Робін переслідують Джокера по всій країні, і Джокер залишає крихітні підказки. Вбивства та грабежі Джокера йдуть за чітким написом J.O.K.E.R. Бетмен розгадує схему й передбачає, де Джокер з’явиться в останнє. Після титанічної боротьби Бетмен захоплює свого старого ворога, й відправляє його до Алькатрас.

Batman vol 1 8 The Cross-Country Crimes, комікси про бетмена, читати комікси бетмен
Batman #8 – The Cross Country Crimes

 

 

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар