Uncomics
batman 9 vol 1, комікси про бетмена, читати комікси бетмен

Batman #9 – The Four Fates

Batman #9 – The Four Fates

  • Видавець: DC;
  • Дата публікації: березень 1942 р.;
  • Письменник – Біл Фінгер (Bill Finger), Боб Кейн (Bob Kane), художник — Джорж Русос (George Roussos), Генрі Болтінофф (Henry Boltinoff), Джеррі Робінсон (Jerry Robinson), Джозет Франк (Josette Frank), Рей МакГілл (Ray McGill), письменник — Реймонд Перрі (Raymond Perry), редактор – Вітні Елсворт (Whitney Ellsworth);
  • Головні герої: Бетмен (Batman), Дік Грейсон (Dick Grayson), Джеймс Гордон (James Gordon), Джокер (Joker);

Історії, які включені у випуск Batman #9 – The Four Fates:

  • The Four Fates;
  • The White Whale;
  • The Case of the Lucky Law-Breakers;
  • Christmas;

Чотири долі (The Four Fates)

Розпочинається радіошоу, і ведучий представляє свого гостя: Великий Джафар (Great Jaffeer) – людина, яка володіє цінним дорогоцінним каменем, який носить на своєму тюрбані. Того ж моменту четверо злочинців вирішили викрасти дорогоцінний камінь у Джафара, не знаючи, що його слухають по радіо, включаючи Брюса Вейна та Діка Грейсона. Злочинці напала на Джафара, перед смертю він встигає накласти на них прокляття. Брюс і Дік відправляються на пошуки злочинців. Робін переслідує одного з головорізів, який наступає на залізничні колії, і електричний струм миттєво його вбиває, як і було передбачено в проклятті Джафара.

Один зі злочинців вирішує покинути місто. Бетмен і Робін дізнаються, що злочинець намагається втекти, і вони використовують Бетплан, щоб наздогнати його. Під час погоні злочинець стрибає з власного літака, однак він падає прямо на кабелі. Бетмен і Робін переслідують останніх двох злочинців, що залишилися, Бетмен б’є чоловіка в груди й вбиває його. Останній злочинець вирушив пустелею, оскільки в проклятті було сказано, що він помре від води. Після довгих годин в пустелі, він помирає від зневоднення. Бетмен і Робін знаходять тіло і вони розуміють, що прокляття Джафара було абсолютно правдивим.

Білий кит (The White Whale)

Бетмен і Робін розслідують справу нечесних моряків, які захоплюють та викрадають людей.

The Case of the Lucky Law-Breakers

Джокер знаходить спосіб уникнути в’язниці, і незабаром розпочинає розробляти черговий план. Невдовзі після цього почали поширюватися новини про пограбування банку. Бетмен і Робін знаходять Джокера, але йому вдається втекти. Джокер оголошує, що пограбує той самий банк, який уже був пограбований. Міський департамент поліції Готема відправляє своїх кращих людей охороняти банк. Джокер та його люди грабують банк, але Бетмен та Робін уважно стежать за ними, однак натрапляють на пастку Джокера.

Бетмен відвідує Джеймса Гордона, разом вони вирішують спланувати пастку для Джокера й наступного дня газети повідомляють новини про смерть Джокера та про те, як його мертве тіло витягнули з річки. Бажаючи дізнатися правду, Джокер йде до відділу поліції й приходить подивитися «тіло Джокера».

Джокер тікає, під час погоні Бетмен і Робін потрапляють у пастку. Переслідуючи Джокера, вони прибувають до найближчої залізничної дороги, де вони перемагають злочинців, але Джокер, здається, зникає за поїздом, коли він проходить повз. Не знаючи, чи Джокер мертвий чи живий, критий хрестоносець готовий до повернення злочинця-принца злочину.

Різдво (Christmas)

Брюс Вейн приносить подарунки до дитячого будинку. Там він помічає, що маленька дитина насміхається з віри в Діда Мороза. Брюс дізнається, що дитина не сирота, але його батько знаходиться у в’язниці, і він стверджує, що його він ні в чому не винен. Брюс вирішує зробити щось корисне для дитини, й вирішує розслідувати справу батька.

Батько дитини розповідає їм історію про те, як він побачив грабіжника та мертвого охоронця. Коли він намагався зупинити злочинця, його побили та визнали винним у вбивстві. Бетмену і Робіну доводиться боротися проти банди злочинців. Перед тим, як закінчиться ніч, Бетмен і Робін вирушають до будинку комісара Гордона, де біля великої ялинки їх чекають Гордон та Лінда Пейдж. Робін радий поділитися цим моментом, і Бетмен каже йому, що Санта-Клаус дуже реальний. Врешті-решт, всі бажають один одному щасливого Різдва.

Batman #9 - The Four Fates, комікси про бетмена, читати комікси бетмен
Batman #9 – Christmas

 

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар