Uncomics

Комікси DC

Всесвіт коміксів DC

Комікси видавництва DC – це великий всесвіт супергероїв, які поєднані між собою супергеройськими пригодами. За часи існування компанії DC, створила велику кількість коміксів та паралельних всесвітів, де розгортались пригоди Бетмена та Робіна, Супермена, Диво-Жінки, Зеленого Ліхтаря, Флеша та інших. Наразі, комікси дуже популярні й користуються популярністю не тільки серед підлітків, але й дорослих читачів. Комікси від видавництва DC DC comics причетна до випуску коміксів про таких видатних героїв, як Супермен, Бетмен, Диво-Жінка, Флеш та інші. За всі роки існування компанії, створила велику кількість сюжетних арок та окремих історій, зі своїми трагедіями та перемогами. Най визначні події всесвіту коміксів DC, до яких відносять «Криза на Нескінченних Землях» (Crisis on Infinite Earths), Флешпоінт (Flashpoint) та інші не менш цікаві глобальні івенти. Популярні персонажі в коміксах всесвіту DC: До ланки популярних персонажів можна віднести: (Більш детальну інформацію та опис персонажів Ви зможете знайти на сайті).
  • Видавництво: DC
  • Дата заснування: 24 червня 1934
  • Засновник: Малкольм Віллер-Ніколсон (Malcolm Wheeler-Nicholson)
  • Материнська компанія: DC Entertainmen
  • Дочірні компанії: Minxd, WildStorm, Elseworlds, Vertigo, All Star DC Comics, DC Black Label, DC Focus, DC Ink, Paradox Press
  • Власник: WarnerMedia
  • Попередники: National Allied Publications
  • Кількість коміксів перекладених на українську: 2

Останні комікси видавництва Комікси DC перекладені на українську мову

DCміляція Том 1 #6, DCeased (Volume 1), комікси українською мовою, переклад коміксів на українську

DCeased Vol 1 #6

Назва випуску: Кінець Світу

DCeased (Volume 1) – це лімітована серія коміксів DC Universe. DCeased #6 — це шостий випуск серії DCeased (Том 1), який вийшов у 2019 році.

DCміляція Том 1 #5, DCeased (Volume 1), комікси українською мовою, переклад коміксів на українську

DCeased Vol 1 #5

Назва випуску: Остання Надія

DCeased (Volume 1) – це лімітована серія коміксів DC Universe. DCeased #5 — це п’ятий випуск серії DCeased (Том 1), який вийшов у 2019 році.

DCміляція Том 1 #4, DCeased (Volume 1), комікси українською мовою, переклад коміксів на українську

DCeased Vol 1 #4

Назва випуску: Ядерний варіант

DCeased (Volume 1) – це лімітована серія коміксів DC Universe. DCeased #4 — це четвертий випуск серії DCeased (Том 1), який вийшов у 2019 році.

DCміляція Том 1 #3, DCeased (Volume 1), комікси українською мовою, переклад коміксів на українську

DCeased Vol 1 #3

Назва випуску: Червоне Море

DCeased (Volume 1) – це лімітована серія коміксів DC Universe. DCeased #3 — це третій випуск серії DCeased (Том 1), яка вийшов у 2019 році.

DCміляція Том 1 #2, DCeased (Volume 1), комікси українською мовою, переклад коміксів на українську

DCeased Vol 1 #2

Назва випуску: Монстр всередині нас усіх

DCeased (Volume 1) – це лімітована серія коміксів DC Universe. DCeased #2 — це другий випуск серії DCeased (Том 1), яка вийшов у 2019 році.

DCміляція Том 1 #1, DCeased (Volume 1), комікси українською мовою, переклад коміксів на українську

DCeased Vol 1 #1

Назва випуску: Вірусний

DCeased (Volume 1) – це лімітована серія коміксів DC Universe. DCeased #1 — це перший випуск серії DCeased (Том 1), яка вийшов у 2019 році.

Бетмен: Останній лицар на Землі» (Том 1), Batman: Last Knight On Earth, Бэтмен: Последний рыцарь на Земле

Batman: Last Knight On Earth #1

Назва випуску: Частина перша: Печера, Частина друга: Права рука, Частина третя: Притулок, Частина четверта: Ехолокація

Події коміксу «Бетмен: Останній лицар на Землі #1» відбуваються через 20 років у майбутньому на постапокаліптичній Землі. Історія починається з того, що Альфред розповідає про свої пригоди з Бетменом.

Detective Comics, комікси українською, бетмен комікси

Detective Comics

Назва випуску:

Detective Comics – історія коміксів Detective Comics був випущений компанією Уїлера-Ніколсона (Major Malcolm Wheeler-Nicholson) — National Allied Publications, яка з плином часу перетворилась у DC Comics, одного з двох найбільших видавництв коміксів. Перші два комікси Уїлера-Ніколсона були  «New Fun: The Big Comic Magazine # 1»  (New Fun Comics # 1). Друге видання — New Comics […]

Action-Comics, комікси українською, action комікси

Action Comics

Назва випуску:

Action Comics – історія коміксів DC Сomics Золотий вік Action Comics Джеррі Зігель (Jerry Siegel) й Джо Шустер (Joe Shuster) випустили своє творіння, Супермен (також відомий як Кал-Ел, спочатку Кал-Л), в Action Comics #1 18 квітня 1938 р., це подія, яка почала Золотий Вік коміксів. Спочатку Супермен був безумцем, створеним Зігелем і Шустером, які використовували […]