Uncomics
персонажі Marvel

Персонажі Marvel

Всесвіт персонажів коміксів Marvel – Капітан Америка, Залізна людина, Люди Ікс, Шибайголова, Веном, Доктор Дум, Месники, Людина Павук та інші. Цікаві історії появи та життя персонажів Марвел.

Вільям «Біллі» Бреддок, Павук-Британія, Spider-UK, Павук-Великобританія, комікси Marvel

Павук-Великобританія — колишній член Корпусу із Землі-833. Після того, як Корпус Капітана Британія був знищений, а його всесвіт зруйновано вторгненням, Павук-Великобританія створив групу, що подорожує мультивсесвітом, відому як Воїни Павутини (Web Warriors).

Spider-Man Noir. Людина-Павук Нуар, Пітер Паркер (Земля-90214), комікси Marvel, комікси про Людину-Павука

На Землі-90214 у центрі Нью-Йорка в 1930-х роках Пітер Паркер втрачає свого дядька Бена. Паркер знаходить містичного ідола, пов’язаного з богом-павуком. Він розбивається, випускаючи на волю незліченну кількість павуків, один з яких негайно кусає його.

Свин-павук, Пітер Поркер, Peter Porker, комікси про Свин-Павука, комікси українською мовою

Павук-підліток, на ім’я Пітер жив у підвалі Мей Поркер, яка вирішила зробити революцію в американській індустрії догляду за волоссям, випробувавши на собі фен з атомним двигуном. Радіація перетворила Пітера на свиню зі здібностями павука, так і з’явився— Свин-Павук.

Scream Symbiote, Крик, Донна Дієго, Venom, комікси Марвел

Крик один із п’яти симбіотів, які були створені від оригінального симбіота Венома.

Hawkeye, комікси Соколине Око, Соколиный Глаз Марвел

Клінтон Бартон, також відомий як Соколине Око (Hawkeye) — колишній злодій, який став супергероєм, майстер стрільби з лука.

капітан марвел комікси, керол денверс, captain marvel

Керол Денверс випадково піддана впливу потойбічного випромінювання, яке перетворило її на надлюдину воїна. Називаючи себе міс Марвел, вона зарекомендувала себе як один з наймогутніших і найвидатніших героїв.

комікси людина павук, людина павук комікси на українській

Людина-Павук — це супергерой всесвіту Marvel. Пітера Паркера вкусив радіоактивний павук, надавши йому павукоподібні здібності. Після смерті дядька Бена Пітер дізнався, що «з великою силою приходить велика відповідальність».