Uncomics

Scream Symbiote

Scream Symbiote, Крик, Донна Дієго, Venom, комікси Марвел

Крик один із п’яти симбіотів, які були створені від оригінального симбіота Венома.

Донна Дієго

Scream Symbiote, Симбіот, комікси українською, комікси Марвел
 • Видавництво: Marvel
 • Псевдонім: Scream Symbiote
 • Дебют: Перша поява — Venom: Lethal Protector #4
 • Зріст: 167 см
 • Вага: 67 кг
 • Рід занять: В минулому — «противник бойових дій» сил Ініціативи, злодій.
 • Команда: Sinister Syndicate
 • Сімейний статус: Незаміжня
 • Союзники:
 • Здібності: Сили аналогічні силам Венома: надлюдські сила, швидкість, спритність і витривалість.
 • Транспорт:
 • Обладнання:
 • Автори: Девід Мішеліні (David Michelinie), Рон Лім (Ron Lim)

Scream Symbiote – Крик історія персонажу Marvel comics

Історія створення персонажу Крик

Персонаж коміксів Марвел «Крик» дебютував у 1993 році в обмеженій серії «Venom: Lethal Protector» створеною Девідом Мішеліні (David Michelinie) та Марком Беглі (Mark Bagley). Крик — це один з п’яти симбіотів, які були вилучені з оригінального вірусу Венома. Карлтон Дрейк (Carlton Drake – генеральний директор компанії «Фонд Життя») експериментував із симбіотами, сподіваючись створити так званих «захисників». Донна стала добровольцем фонду «Життя», де їй вживили вірус. Вперше прізвище Донни Дієго (Donna Diego) пролунало через багато років після її першої появи у Всесвіті Marvel, були знайдені файли, де вона була зазначена як «противника бойових дій» сил Ініціативи.

Venom Lethal Protector Vol 1 1, комікс Веном, Марвел комікси
Venom Lethal Protector Vol 1 1

Біографія Донни Діего — Крик

Людина-павук був першим хто зіткнувся з Криком. Одного разу Людина-павук допоміг Едді Броку, Крику (Scream), Лешеру (Lasher), Гібриду (Phage), Бунту (Riot) та Агонії (Agony), врятуватись. Веном направив на них пристрій який прискорює старіння, тому симбіоти були стерті з лиця землі, перш ніж «Фонд Життя» встиг підірвати базу.

Пізніше було виявлено, що Крик та її «побратими» вижили, і «Фонд Життя» зміг їх врятувати. Крик привів інших до Нью-Йорка в пошуках Венома, сподіваючись на те, що Брок допоможе навчити контролювати симбіотів. Веном не хотів мати нічого спільного з ними, і розпочав бійку з Криком. Коли Веном зник, Scream намагалась заручитися допомогою Scarlet Spider, щоб знайти Венома. Коли Червоний Павук відмовився, Крик почала лютувати на Таймс-сквер.

Крик зібрала своїх «братів» і витягла Брока з в’язниці. Вона ще раз попросила допомоги Брока в навчанні спілкуватися з симбіотами, але Едді знову відмовився і спробував їх усіх вбити. Едді встиг втекти, і незабаром почали вмирати інші симбіоти. Крик змусила їх повірити, що Брок вбив симбіотів, а насправді це була вона.

Scream Symbiote, Крик, Донна Дієго, Venom, комікси Марвел
Вона ще раз попросила допомоги Брока в навчанні спілкуватися з симбіотами, але Едді знову відмовився і спробував їх усіх вбити

Донна була психічно хворою і чула голоси задовго до того, як вона стала господарем симбіота Крика (що дозволяє припустити, що вона шизофренік). Едді вдалося відновити зв’язок із Веномом, перш ніж Крик спланувала його вбивство. Після вторгнення симбіотів у «Spectacular Spider-Man Super Special #1: Planet of the Symbiotes» (1995 р.), Донна була однією з небагатьох, що залишилися на Землі. Прагнучи спокутувати себе за свої злочини, вона наполегливо відстежувала і допомагала постраждалим «побратимам». Після того, як її товариші почали загадково вмирати, Донна відстежила Ксенофага (Xenophage) – прибульця, який пожирав симбіотів. Донна допомагала Веному у вбивстві Ксенофага, але була серйозно поранена.

Spectacular Spider-Man Super Special #1: Planet of the Symbiotes, комікси про Людину Павука, комікси Марвел
Spectacular Spider-Man Super Special #1: Planet of the Symbiotes
Scream Symbiote, Крик, Донна Дієго, Venom, комікси Марвел
Крик проти Ксенофага

Після одужання Крик шукала прихований корабель Ксенофага, щоб розшукати вцілілих людей. Корабель переправи її та інших (включаючи Венома та Росомаху) в інший вимір, де Крик боролася з Діртнапом (Dirtnap) та Хімерою (Chimera). Після успішного повернення на Землю вона зникла, щоб продовжити пошук кількох симбіотів, що залишилися. Крик з’являвся й надалі у «Marvel Super Hero Island Adventures» (1999 р.).

Крик розслідує вбивство Скотта Вашингтона (Гібрида). Її захоплює Брок. Едді Брок використовує перегрітий ніж, щоб убити Донну у випуску Venom #15  Ріка Ремендера (Rick Remender) та Лена Медіна (Lan Medina).

Venom #15  Rick Remender and Lan Medina, Крик, Донна Дієго, Venom, комікси Марвел
Venom #15

Сучасна версія Scream Symbiote

Absolute Carnage: Scream (2019) #1, комікси Марвел, симбіотк Крик
Absolute Carnage: Scream #1

Коміксі «Absolute Carnage: Scream #1» (2019 р.) розповідає про повернення Крику. Крик воскресає з допомогою бога Кнулла (Knull). Симбіот Крик покидає скелет Донни й вживається в Патріцію Робертсон (Patricia Robertson – лейтенант США, раніше була володаркою симбіота Венома).

Absolute Carnage: Scream Vol 1 1, комікси Марвел, симбіотк Крик
Absolute Carnage: Scream #1

Додати коментар