Uncomics

Spider-Man Noir

Spider-Man Noir. Людина-Павук Нуар, Пітер Паркер (Земля-90214), комікси Marvel, комікси про Людину-Павука

На Землі-90214 у центрі Нью-Йорка в 1930-х роках Пітер Паркер втрачає свого дядька Бена. Паркер знаходить містичного ідола, пов’язаного з богом-павуком. Він розбивається, випускаючи на волю незліченну кількість павуків, один з яких негайно кусає його.

Пітер Бенджамін Паркер (Peter B. Parker)

Spider-Man Noir. Людина-Павук Нуар, Пітер Паркер (Земля-90214), комікси Marvel, Нуарний Людина-Павук
 • Видавництво: Marvel
 • Псевдонім: The Spider-Man
 • Дебют: Spider-Man Noir #1 (2008)
 • Зріст: 1,78 м
 • Вага: 79 кг
 • Рід занять: Детектив, репорт, фотограф
 • Команда: Superior Spider-Army
 • Сімейний статус: Неодружений
 • Союзники: Spider Man Spider-Ham
 • Здібності: Сила, швидкість, спритність, лікувальний фактор, витривалість
 • Транспорт:
 • Обладнання: Пістолетні револьвери
 • Автори: Девід Хайн (David Hine), Марко Джурджевич (Marko Djurdjevic)

Spider-Man Noir – історія Нуарної Людини-Павука Пітера Паркера

Історія створення образу Людини-Павука Нуар

У 2006 році редактор французького журналу Фабріс Сапольскі (Fabrice Sapolsky) прийшов до письменника Девіда Хайна (David Hine) з ідеєю. Він представив версію Людини-павука, натхненну романами 1930-х років. Хайну настільки сподобалася ідея, що він удосконалював її протягом наступних трьох років і розширив для багатьох інших персонажів. Результатом стала лінія коміксів Marvel Noir 2009 року, яка дала Людині-Павуку, Людям Ікс, Шибайголові, Росомасі, Люку Кейджу та Карателю неперевершені зміни. Першим, найкращим і найпопулярнішим коміксом залишається Spider-Man Noir, прем’єра першого випуску відбулася в лютому 2009 року.

Біографія та історія Людини-Павука Нуар

Людина-павук Нуар, Spider-Man Noir, комікси Марвел, читати комікси українською, комікси Людина-Павук Нуар
Пітер розмовляє з павукоподібним-божеством, який пропонує йому силу

Людина-павук Нуар (у своєму всесвіті відомий просто як Людина-павук) — це Пітер Паркер, студент, який переживає Велику депресію в Нью-Йорку. Дядько Бен, колишній пілот Першої світової війни, був убитий групою бандитів бізнесмена Нормана Осборна, який має зв’язки зі злочинним босом, на ім’я Гоблін. Паркер отримує промову від свого покійного дядька перед тим, як піти працювати на Бена Уріха в Daily Bugle. Досліджуючи склад, повний викрадених реліквій, Паркер знаходить містичного ідола, пов’язаного з богом-павуком. Він розбивається, випускаючи на волю незліченну кількість павуків, один з яких негайно кусає його. Пітера кусає павук, а потім він входить у стан марення, де він розмовляє зі стародавнім богом-павуком. Паркер має діалог з павукоподібним-божеством, який пропонує йому силу. Коли він прокидається в коконі павутини, він стає Людиною-павуком 1932 року.


Повернувшись додому, Пітер створив костюм на основі уніформи льотчика часів Першої світової війни свого дядька.

Пізніше Пітер повернувся до квартири Уріха, щоб змусити його допомогти схопити Гобліна, але знайшов репортера мертвим. Підкріплений рішучістю своєї коханки — Феліції Харді, Пітер перешкодив злочинним операціям Гобліна. Негативні відгуки в газетах про павучка, заставили Людина-павука Нуар зустрітися з Джоною Джеймсоном, але знайшов Джеймсона застреленим. Пітер дізнався, що Джеймсона замінив Хамелеон, а справжнього Джеймсона ув’язнив Осборн. Це привело Пітера до місця розташування Джеймсона, де убив Стерв’ятника, відповідальний за вбивство Бена Паркера.

Edge of Spider-Verse

Пітер, тітка Мей і Мері Джейн відвідали Всесвітню виставку в Нью-Йорку та обговорювали, чи піти на виставку Сальвадора Далі, чи сходити на шоу до Містеріо — де вибирали останнє. Під час шоу у Пітера посилюється відчуття павука, але він ігнорує це. Під час битви з Містеріо на Людину-павука напав Карн, але його врятувало прибуття Досконалої Людини-павука, з яким відправились у 2099 рік.

Людина-павук Нуар, Spider-Man Noir, комікси Марвел, читати комікси українською
Людина-павук Нуар – Edge of Spider-Verse #1

Spider-Verse

Тепер Пітер був членом армії павуків на Землі-928. Команда відправилася на Землю-4 (де Морлун убив Людину-павука того світу). Шовк викрадає портал Людини-павука, щоб виправити помилки, які вона спричинила, і відкриває портал, привертаючи увагу Спадкоємців. Людина-павук Нуар був поранений, і тріо втекло на Землю-90214, щоб дозволити йому оговтатися від отриманих травм.

Людина-павук Нуар, Spider-Man Noir, комікси Марвел, читати комікси українською, Спайдер-Верс, Всесвіт Павуків, комікси про Людину-Павука
Досконала Людина-павук посилає Людину-Павука Нуар вирушити в невідому реальність

Людина-Павук Нуар був важко поранений, а Жінка-павук і Шовк відправили його на відновлення до Землі-90214.

Web-Warriors

Web-Warriors, Людина-павук Нуар, Spider-Man Noir, комікси Марвел, читати комікси українською, комікси Людина-Павук Нуар
Web Warriors Vol 1 #3

Людина-павук приєднався до Web-Warriors і допомагає боротися з альтернативними версіями Електро. Зрештою він опинився у своєму домашньому вимірі разом із Людиною-павуком із Землі-50101 та Свин-Павуком. Там вони знайшли новітні технології та покінчили протистояння з версією Зеленого Гобліна, намагаючись перешкодити йому зіпсувати Мультивсесвіт.

Spider-Geddon

Після зриву таємної зустрічі між Шокером і його нацистами за допомогою Феліції Харді, яка тепер іменується Білою Вдовою, до Людини-Павука Нуар звернувся Павук-Великобританія. Він дізнався, що технологія клонування Спадкоємців була використана на Землі-616. Спадкоємцям вдалося перенести свою свідомість зі в’язниці на Землі-3145 у нові тіла. Намагаючись вбити Морлуна, Пітер детонував гранату, пожертвувавши при цьому своїм життям. Однак Морлун вижив і поглинув залишки сили Пітера. Павук-Привид відвідав Землю-90214 Пітера, щоб повідомити тітку Мей, Мері Джейн і Феліцію Гарді про його смерть.

Після подій Spider-Geddon

Після смерті в Spider-Geddon – Пітера воскресив Бог-Павук, який дав йому силу, стверджуючи, що його місія ще не закінчилася. Він прокинувся в Нью-Йорку своєї реальності 30-х років, звисаючи вниз головою з кокона. Згодом, його зустрів Майлз Моралес, який прийшов у реальність Пітера, щоб забрати Павука-Ідола. Після битви з нацистами Майлз попередив Пітера, що, використовуючи статую павука для відновлення павутини, він, можливо, не зможе воскреснути, якщо помре знову.


Суперздібності Нуарної Людини-Павука

Людина-павук Нуар, Spider-Man Noir, читати комікси українською, комікси Людина-Павук Нуар
Людину-Павука Нуар

Людини-Павука Нуар здатна випускати з зап’ястя органічну павутину. Володіє павучим чуттям, яке попереджає його про небезпеку. Людина-Павук Нуар має покращені фізичні здібності — силу (хоча його сила трохи поступається силі колег), швидкість, спритність, регенерацію (трохи перевершує, ніж у його звичайного колеги) і витривалість. Павучок може чіплятися за стіни, однак, віддає перевагу паркуру.

Костюм сірого кольору, створений за зразком уніформи льотчика часів Першої світової війни. Іноді до неї додається капелюх або жилет. Цей костюм дозволяє Пітеру непомітно пересуватися в тіні. Користується вогнепальною зброєю — двома револьверами.

Додати коментар