Uncomics

Spider-UK

Вільям «Біллі» Бреддок, Павук-Британія, Spider-UK, Павук-Великобританія, комікси Marvel

Павук-Великобританія — колишній член Корпусу із Землі-833. Після того, як Корпус Капітана Британія був знищений, а його всесвіт зруйновано вторгненням, Павук-Великобританія створив групу, що подорожує мультивсесвітом, відому як Воїни Павутини (Web Warriors).

Вільям «Біллі» Бреддок

Павук-Британія, Spider-UK, Вільям «Біллі» Бреддок, William Braddock
 • Видавництво: Marvel
 • Псевдонім: Біллі, British Braddock, Павук-Британія, Павук-Великобританія, Людина-Павук Британія
 • Дебют: Edge of Spider-Verse #2 (вересень, 2014)
 • Зріст:
 • Вага:
 • Рід занять: Член Корпусу Британія
 • Команда: Amazing Arachnids, Web-Warriors, Spider-Army
 • Сімейний статус: Неодружений
 • Союзники: Spider Man Spider-Ham Spider-Man Noir
 • Здібності: Лазання по стінах, павуче чуття, і можливість підіймати близько 10 тонн
 • Транспорт:
 • Обладнання:
 • Автори: Джейсон Латур (Jason LaTour), Роббі Родрігез (Robbi Rodriguez)

Spider-UK – історія Павука-Британії Вільяма «Біллі» Бреддока

Бреддок був членом Корпусу Британія, та був стурбований неприємним почуттям, яке змусило його дослідити Мультивсесвіт. Капітан дізнався про Спадкоємців і про те, як вони полюють на Павуків. Взявши з собою свої знання, він звернувся по допомогу до Британського корпусу, але вони відмовилися, оскільки були надто зайняті вторгненням.

Історія створення образу Павука-Британія

Spider-UK, William Braddock, Павука-Британія, комікси українською, комікси Marvel
Spider-UK

Павук-Британія (Spider-UK) був створений Джейсоном Латуром (Jason LaTour) і Роббі Родрігезом (Robbi Rodriguez) і вперше з’явився у випуску Edge of Spider-Verse #2 (2014).

Spider-Verse

Скануючи інші всесвіти під час сюжетної лінії Spider-Verse, він спостерігав за смертю альтернативних версій Людини-павука від рук Спадкоємців. Павук-Британія, дізнався про Велике Полювання, коли Морлун був виявлений на Землі-1983. Побачивши, як убивають інших, пов’язаних із Тотемом павуків, Біллі намагається попередити Сатурнін і Рому про вбивства.

Однак Сатурнін, розлютилася на те, що вона вважала чимось незначним, і наказала Ромі викинути його. Рома дала Біллі Талісман Вимірної подорожі, щоб він міг подорожувати Мультивсесвітом. Під час своєї місії Біллі натрапив на Жінку-Павука, та відправиться на Землю-982 зі Старим Людиною-Павуком, щоб завербувати Дівчинку-Павука.

Spider-UK, Мультивсесвіт, Спайдер-Верс, комікси Марвел, Павук-Британія
Павук-Британія подорожує Мультивсесвітами

Після різних ускладнень Армії Павуків вдалося перемогти й вислати Спадкоємців на Землю-3145. Армія Павуків, почала повертатися до своїх реальностей, але Павук-Британія не зміг цього зробити, оскільки його всесвіт було знищено. Він вирішив залишитися на колишній базі Спадкоємців, і сформувати Web-Warriors.

Spider-Geddon

Вільям «Біллі» Бреддок, Павук-Британія без маски, Spider-UK, комікси Марвел українською
Вільям «Біллі» Бреддок без маски

Коли було встановлено, що на Землі-616 використовують технологію клонування Спадкоємців, Павук-Британія та інші вирушили туди, щоб завербувати Майлза Моралеса. Виявивши, що винуватцем є Восьминіг (Superior Octopus), павуки вдерлись в його лабораторію та спробували знищити клонів. Коли Морлун поглинув Людину-Павука Нуар, Вільям спробував вбити його, але Верна зламала йому шию. Восьминіг активував самознищення лабораторії, а тіло Павука-Британії, ймовірно, було знищено вибухом. Його поховали в Англії на Землі-803.

Сили та здібності

Версія Павука-Британії Вільяма Бреддока має здібності, подібні до оригінальної Людини-павука, які включають лазання по стінах, павуче чуття, і можливість підіймати близько 10 тонн. Також він має власні веб-шутери. Павук-Британія використовує міжпросторовий пристрій, що дозволяє йому подорожувати різними вимірами.

Хто такий Павук-Британія?

Додати коментар