Uncomics

Avengers

The avengers vol 1, комікси українською, месникик комікси

Комікс Месники – The Avengers

Команда Месників дебютувала в The Avengers # 1 (вересень 1963 р.). Як і Ліга Справедливості, Месники були командою вже чинних супергероїв, створених Стеном Лі (Stan Lee) і Джеком Кірбі (Jack Kirby).

Земля-616 – це первинний всесвіт для всіх коміксів Марвел. Більшість коміксів Marvel видаються в цій часовій шкалі. Вона не містить терміни історії про те, «Що, якщо…», або альтернативні землі.

Історія коміксів The Avengers

1960-х рр.

В той час, коли у творах Фантастичної четвірки (The Fantastic Four) і Людина-павука (Spider-Man) існувало вільність думок у розповідях пригод, «Месники» прийшли з набагато більш прагматичного місця: Стан Лі любив величезний  взаємозв’язок між героями, Джек Кірбі любив малювати перші випуски, можливо, задумані як спосіб формалізувати команду. Справжні суперзірки коміксів про Месників — Капітан Америка (Captain America) Залізна людина (Iron Man), Халк (Hulk), Тор (Thor), Хенк Пім (Giant-Man), Оса (Wasp).

Avengers # 1 починається, з історії Тора (Thor), бог Локі (Loki), обманює Халка (The Hulk) в боротьбі зі своїм напів-братом, але незабаром з’являються інші герої для вирішення ситуації. Перший випуск закінчується чотирма короткими панелями, де новообрана команда вирішує об’єднатися, Оса запропонувала назву: «Месники». Ось як з’явилися Месники, і так з’явився у майбутньому один з масштабних проектів кіновсесвіту Всесвіт Marvel.

Перший темнокожий персонаж Чорна Пантера (Black Panthery) з’явився у Fantastic Four # 52 (липень 1966 р.) в Срібному віці коміксів. В кросовері з The Avengers # 53 (червень 1968 р.) став частиною команд Месників. Далі було введення андроїда Vision та інших героїв.

Avengers #53, Месники, Капітан Америка, комікси Марвел
Чорна Пантера приєдналась до Месників у Avengers #53

З самого початку Лі та Кірбі хотіли переосмислити те, як їхні персонажі реагували на кожного інший. Месники були головним інструментом, але в той час, це не було нічим улюбленим, і Кірбі був явно перевантажений — написанням Fantastic Four, Thor, X-Men і тисячі інших історій. Заміна Джека Кірбі на Дона Хека (Don Heck) людина що створила ефектний стиль, який поєднував людські емоції та характер персонажів. Лі знав, які історії, він хотів розповісти, тому він відкинув більшу частину команди Месників, заради Капітана Америки (Captain America), якого реанімували у The Avengers in # 4., де Капітан Америка, змучений старий солдат, збентежений новим світом 60-х років.

Штаб Месників — будинок на П’ятій авеню — з дворецьким Едвіном Джарвісом (Edwin Jarvis). Протягом короткого періоду в кінці 60-х, початку 70-х років комікс The Avengers стане найбільш захопливим коміксом в Америці й, можливо, найвизначнішою історією Всесвіту Марвел.

Команда зустріла нових персонажів, таких як Аркона (Arkon), у випуску # 75 (квітень 1970 р.), і Червоного Вовка (Red Wolf) # 80 (вересень 1970 р.). Пригоди команди почали збільшуватись у свої масштабах — Месники перейшла в альтернативні виміри.

Класичні сюжетні лінії включали «The Bride of Ultron», «The Celestial Madonna», і «The Korvac Saga», в якій фігурували майже кожен Месник, який приєднався до команди. Справжнє походження Ртуть (Quicksilver) й Багряної відьми (Scarlet Witch) було розкрито в історії з трьох частин, яка виходила з # 185–187 (липень – вересень 1979 р.). Після цієї історії Багряної відьма взяла відпустку, а Капітан Марвел (Captain Marvel) офіційно приєдналася до команди як заміна.

1980-х рр.

Основні сюжетні лінії, таких як Ultimate Vision, в якому Віжн (Vision) взяв під контроль комп’ютерні системи в спробах створити світ; формування West Coast Avengers і Avengers Under Siege. Нові члени в 1980-х включали Тигра (Tigra), Жінка-Халк (She-Hulk), Моніка Рембо (Monica Rambeau — Капітан Марвел), Старфокс (Starfox брат Таноса), Дружина Соколиного Ока (Hawkeye’s wife), Пересмішник (Mockingbird), і Намор (Namor).

Історія Месників наприкінці 1989 року залучені до великого кросовера «Acts of Vengeance», де Локі зібрав зловмисників, Доктор Дум (Doctor Doom), Магнето (Magneto), Кінгпин (Kingpin), Мандарин (Mandarin), Червоний Череп (Red Skull), для знищення команди. Локі організував втечу злочинців з в’язниці, як частину свого плану «Acts of Vengeance», але кінець кінцем йому не вдалося досягти своєї мети — знищити месників.

1990-х рр.

«Рукавиця Нескінченності» (The Infinity Gauntlet) – це шестисерійна історія, написаної Джимом Старліном (Jim Starlin) й Джорджем Пересом (George Pérez), Роном Лімом (Ron Lim), видана з липня по грудень 1991 року. З моменту першої публікації серія була перевидана в різних форматах і виданнях, та була перекладена на українську мову. Комікс «Рукавиця Нескінченності» виданий MAL’OPUS (Мальопис) – українським видавництвом локалізованих коміксів.

Рукавиця нескінченності, Перчатка бесконечности, Мстители, Танос
«The Infinity Gauntlet» Джим Старлін (Jim Starlin)

У цей період головні сюжетні лінії зосереджувалися на Чорному Лицарі (Black Knight), Серсі (Sersi), Кристал (Crystal), Геркулес (Hercules), Віжн та Чорна Вдова (Vision, Black Widow). Їх основними антагоністами були таємничий Проктор (Proctor) і команда інших Месників, відомих як Gatherers. Протягом цього періоду «Месники» опинилися перед більш вбивчими ворогами й були змушені поставити під сумнів своє правило проти вбивства.

Ця концепція розкрилась в «Операції: Галактична буря» (Operation: Galactic Storm), 19-частинний сюжет, який пройшов через всі серії пов’язані з Месниками, і продемонстрував конфлікт між Крі (Kree) і Ши’арською імперією (Shi’ar Empire). Команда розійшлась у той момент, коли Залізна Людина не знайшов спільної мови з Капітаном Америкою. Залізна людина зібрав свою команду під назвою – Force Works. Під час першої місії Wonder Man було вбито.

Під час подій «Heroes Reborn», більшість Месників разом з Фантастичною Четвіркою та іншими, померли, намагаючись зупинити Onslaugh (мутант створений зі свідомості двох мутантів: професора Чарльза Ксав’є і Магнето).Попередній Всесвіт Marvel була відкладений, оскільки герої “відродилися” в іншому всесвіті, створеному Франкліном Річардсом — син Ріда и Сюзан Річардс (Franklin Richards), щоб врятувати своїх батьків і друзів, на цьому завершився «Heroes Reborn».

Месники, комікси про месників, комиксы про Мстителей, Avengers
Onslaught Unleashed # 1  Шон Макківер (Sean McKeever)

Після завершення серії «Heroes Reborn», комікс «Месники» був перезапущений з Vol. 3 # 1, написаний Куртом Бузиком (Kurt Busiek) і Джорджем Пересом (George Pérez). Перезапуск включив відродження таких персонажів, як  Wonder Man, Justice, Firestar, Silverclaw, і Triathlon. Месники воювали у той час подорожували воювати з такими лиходіями, як Похмурий жнець (Grim Reaper), Альтрон (Ultron), Count Nefaria, і Кан Завойовник (Kang the Conqueror). «Avengers Forever» – це обмежена серія, яка складалась з 12 випусків та починаючи з цього періоду, була історією подорожей у часі, яка досліджувала історію «Месників» і вирішувала багато питань минулого.

2000-х рр.

Месники отримали міжнародну відзнаку від ООН (Організації Об’єднаних Націй). Учасники, що приєдналися протягом цього періоду, включали Jack of Hearts  та другого Ant-Man. Новий Капітан Британія (Captain Britain) увійшов до команди. Сюжетна лінія «Месники: Розпад» (Avengers Disassembled). Історія розповіла про смерть деяких членів команди й втрату довіри до команди. Винуватцем виявилася Багряна відьма (Scarlet Witch), яка збожеволіла після спогадів про своїх втрачених дітей.

Була створена нова команда Месників, в серії «New Avengers». Невдовзі після цього відбулася подія «День М» (House of M). «Громадянська Війна» (Civil War), проводилася в масштабах всієї серії коміксів Marvel, від супергероїв вимагали реєструвати свої справжні особистості й працювати на федералів.

Громадянська війна, Civil War Marvel, Месники, Гражданская война Мстители
Комікс «Civil War» Mark Millar, який згодом екранізували у 2016 брати Руссо

2010-х рр.

Сюжетна лінія «Shattered Heroes» призводить до декількох змін в основному складі Месників, Quake (Daisy Johnson), Шторм (Storm), й Віжн (Vision) приєднуються до команди. Росомаха і Людина-павук покидають команду і співпрацюють з Новими Месниками, під час подій сюжетної лінії «Месники проти X-Men» (Avengers vs. X-Men).

Нова серія, Uncanny Avengers, дебютувала у флагманському титулі Marvel NOW!. Назва написана Ріком Ремендером (Rick Remender) малюнок Джона Кесседі (John Cassaday). Крім того, було випущено тижневик «Месники», написаний Джонатаном Хікменом (Jonathan Hickman). Згодом, Hickman почав писати New Avengers.

Під час сюжетної лінії “«AXIS» 2014 року, Багряна відьма (Scarlet Witch) вторгається в Латверію (Latveria), Доктор Дум формує власну команду Месників, що складається з 3D Man, Elsa Bloodstone, Stingray, Valkyrie та U.S. Agent. Під час сюжетної лінії «Time Runs Out» Sunspot створив команду Месників, що складається Black Widow, Cannonball, Manifold, Pod, Shang-Chi, Smasher, Spider-Woman, Validator, and the Children of the Sun. Підрозділ “Multiversal Avengers” яка складалась з Abyss, Ex Nihili, Hyperion, Nightmask, Odinson, та Star Brand.

Месники, Мстители комикс Ось
Avengers X-Men «AXIS» Vol 1 #1

Після руйнування реальності в сюжетній лінії «Таємних війн» (Secret Wars) 2015 року, була створена нова команда відома як Avengers Idea Mechanics. Залізна людина формує нову команду у серії «All-New All-Different Avengers», що складалась Vision, Nova (Сем Александер), Ms. Marvel, Spider-Man (Майлз Моралес), Captain America (Сем Вілсон) й Thor (Джейн Фостер). Після «Civil War II», сюжетна лінія була скасована і замінена на нову арку про Месників.

Civil War II Avengers, Мстители, Месники
Civil War II – Vol. 1-8 Брайан Майкл Бендис (Brian Michael Bendis)

Під час сюжету «Secret Empire» (Таємна імперія) у 2017 році у Гідри (Hydra) з’явилась своя команда Месників.

Комікси про Капітана Америку, Капитан Америка комиксы
Secret Empire (2017) #0 Нік Спенсер (Nick Spencer), Даніель Акуна (Daniel Acuna)

У травні 2018 року був випущена ще одна арка для серії, в рамках ініціативи Marvel’s Fresh Start, написаної Джейсоном Аароном (Jason Aaron) і написаним Едом МакГіннессом (Ed McGuinness). Цей новий том також побачив повернення трьох основних членів, оригінального Капітану Америки, Залізну Людину та Тора. Нова команда включали в себе Доктор Стрендж (Doctor Strange), Жінка-Халк (She-Hulk), Капітан Марвел (Captain Marvel), Чорна Пантера (Black Panther), Привидний Гонщик (Robbie Reyes), і Блейд (Blade).

Marvel Fresh Start, Месники, комиксы Мстители
Marvel Fresh Start: Avengers #1

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар