Uncomics

The Avengers #1 – The Coming of the Avengers 

The Avengers #1 – The Coming of the Avengers 

  • Видавець: Marvel;
  • Дата публікації: вересень 1963 р.;
  • Обкладинка — Арті Сімек (Artie Simek), письменник – Джек Кірбі (Jack Kirby), художник – Сем Розен (San Rozen); художник та редактор – Стен Лі (Stan Lee);
  • Головні герої: Генк Пім (Hank Pym), Халк (Hulk), Залізна Людина (Iron Man), Локі (Loki), Фантастична Четвірка (Fantastic Four), Одін (Odin), Рік Джонс (Rick Jones), Тор (Thor), Оса (Wasp);

Комікс Месники #1 – Перша пригода Месників

У першому коміксі The Avengers #1 – The Coming of the Avengers, Локі (Loki) вигнаний його батьком Одіном (Odin) знаходиться в ув’язнені на острові Тиші (The Isle of Silence). Локі звинувачує у цьому свого брата Тора і починає будувати план помсти. Локі спричиняє аварію поїзда та підставляє Халка. Рік Джонс (Rick Jones) та команда підлітків вважають, що Халк невинний, тому вони намагаються зв’язатися з іншими супергероями, щоб допомогти йому. На виклик про допомогу відкликаються Генк Пім (Людина Мураха), Оса, Залізна людина та Тор. Фантастична четвірка також отримує повідомлення, але занадто зайнята своїми справами, щоб допомогти.

Локі надсилає образ Халка, прагнучи відокремити Тора від інших героїв, які відгукнулися на виклик про допомогу. Тор здогадується, що за цією хитрістю стоїть Локі, і він повертається до Асгарду, щоб протистояти йому – на це і сподівався Локі. Халка вдалось знайти в цирку під виглядом робота – Mechano.

Тим часом Тор отримав дозвіл від Одіна відправитись на острів Тиші, щоб розібратись з Локі. Тор перемагає Локі в бою і бере с собою його на землю, щоб він відповів за свої злочини. Локі розповідає Халку, що саме він став причиною аварії поїзда. Герої погоджуються, що вони повинні об’єднати свої сили для боротьби. Оса вигадує назву команди – Месники, і саме з цієї історії народжується найвідоміша команда.

The Avengers #1 – The Coming of the Avengers, комікси про Месників українською
The Avengers #1 – The Coming of the Avengers

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар