Uncomics
комікси про Месників, the-avengers-2-vol-1, месники комікс

The Avengers #2 – The Avengers Battle the Space Phantom

The Avengers #2 – The Avengers Battle the Space Phantom

  • Видавець: Marvel;
  • Дата публікації: листопад 1963 р.;
  • Обкладинка — Арті Сімек (Artie Simek), письменник – Джек Кірбі (Jack Kirby), художник – Пол Рейнман (Paul Reinman), Сол Бродський (Sol Brodsky); художник та редактор – Стен Лі (Stan Lee);
  • Головні герої: Генк Пім (Hank Pym), Халк (Hulk), Залізна Людина (Iron Man), Космічний Фантом (Space Phantom), Рік Джонс (Rick Jones), Тор (Thor), Оса (Wasp);

Комікс Месники #2 – Битва проти Космічного фантома

Комікс The Avengers #2 – The Avengers Battle the Space Phantom (Месники випуск #2 – Битва проти Космічного фантома) починається з проведення зустрічі Месників у бібліотеці Тоні Старка. У цей час, на Землю прилітає інопланетянин на ім’я — Космічний фантом (Space Phantom). Він приймає вигляд звичайного перехожого, для того, щоб проникнути до штаб-квартири Месників. Космічний фантом, набуває образу Халка та провокує бійку серед Месників, але Тор встигає зупинити це.

Фантом у вигляді Халка, залишає особняк Месників і їде до ракетного комплексу, що фінансується Тоні Старком, для того щоб спровокувати вибух. Залізна людина стикається з Космічним фантомом і перемагає його у двобої, але він набуває форми клопа і тікає. Фантом повертається і набуває вигляду Генка Піма (Giant Man). Він нападає на Халка і Залізну людину, Оса відправляється, щоб знайти Тора. Тор допомагає у бійці з Космічним Фантомом. У кінці коміксу, Халк усвідомив, наскільки сильно різниться від інших Месників, і негайно покинув команду.

The Avengers #2 - The Avengers Battle the Space Phantom, комікси про Месників українською
The Avengers #2 – The Avengers Battle the Space Phantom

 

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар