Uncomics
комікси про Месників, the-avengers-3-vol-1, месники комікс

The Avengers #3 – The Avengers Meet Sub-Mariner

The Avengers #3 – The Avengers Meet Sub-Mariner

  • Видавець: Marvel;
  • Дата публікації: січень 1964 р.;
  • Обкладинка — Арті Сімек (Artie Simek), письменник – Джек Кірбі (Jack Kirby), художник – Пол Рейнман (Paul Reinman), Сол Бродський (Sol Brodsky); художник та редактор – Стен Лі (Stan Lee);
  • Головні герої: Генк Пім (Hank Pym), Халк (Hulk), Залізна Людина (Iron Man), Немор (Nemor, Sub-Mariner), Рік Джонс (Rick Jones), Тор (Thor), Оса (Wasp);

Комікс Месники #3 – Зустріч з Немором

У коміксі «The Avengers #3 – The Avengers Meet Sub-Mariner» Месники вирішують шукати Халка, щоб спробувати повернути його до команди. Тоні Старк спілкується з Фантастичною четвіркою, Людиною-павуком та Людьми X, сподіваючись з їх допомогою знайти Халка; але герої занадто зайняті своїми справами, щоб допомогти. Тор пропонує звернутись до Ріка Джонса. Рік знаходить Халка, та вирушає з ним до прихованої лабораторії Брюса Беннера. У лабораторії розташована машина гамма випромінювань (Gamma Ray), що повертає Халка у людський облік Брюса Беннера.

На жаль, дозування радіації було занадто малими, і через короткий час Беннер повертається до образу Халка. Поза контролем Халк тікає. Рік Джонс викликає Залізну людину та інших Месників. Тоні Старк прибуває першим, але перш ніж він приземлився, Халк починає з ним двобій. Прибуває Тор і наказує Халку повернутися з Месниками, але Брюс встигає втекти. Він відправляється у подорож через Атлантичний океан, у плаванні він зустрічається з Немором (Namor, Sub-Mariner). Обидва пов’язані загальною ненавистю до людей, погоджуються на те, щоб об’єднатись проти Месників.

The Avengers #3 - The Avengers Meet Sub-Mariner, комікси про Месників, Халк
The Avengers #3 – The Avengers Meet Sub-Mariner

Месники відправляються до Гібралтару, де їх чекають у печері, яку англійці використовували у Другій світовій війні – Немор та Халк. Починається битва, в якій обидві сторони використовують покинуту британську військову техніку, а також власні надлюдські здібності. Раптом Халк повертається до людського образу Брюса Беннера і мусить тікати, щоб уникнути розкриття його альтер его. Тим часом Немор був загнаний у кут, хоч і почуваючись зрадженим, Немор відмовляється здатися, йому все ж таки вдається втекти.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар