Uncomics
комікси про Месників, the-avengers-4-vol-1, месники комікс

The Avengers #4 – Captain America Joins the Avengers

The Avengers #4 – Captain America Joins the Avengers

  • Видавець: Marvel;
  • Дата публікації: березень 1964 р.;
  • Обкладинка — Арті Сімек (Artie Simek), письменник – Джек Кірбі (Jack Kirby), художник – Пол Рейнман (Paul Reinman); художник та редактор – Стен Лі (Stan Lee);
  • Головні герої: Генк Пім (Hank Pym), Халк (Hulk), Залізна Людина (Iron Man), Немор (Nemor, Sub-Marine), Рік Джонс (Rick Jones), Тор (Thor), Оса (Wasp), Капітан Америка (Captain America);

Комікс Месники #4 – Капітан Америка приєднується до Месників

Не погоджуючись зі своєю поразкою, Немор починає пошук людей, які покинули його після подій Fantastic Four Annual # 1. Під час пошуку він натрапляє на плем’я, яке поклоняється таємничій фігурі, замерзлій у льоду. Немор кидає глибу з льоду в океан і пливе геть. Месники випробовують свій новий підводний човен, і знаходять покинуту Немором глибу льоду.

The Avengers #4 - Captain America Joins the Avengers, комікси про Месників українською, Капітан Америка та Месники
The Avengers #4 – Captain America Joins the Avengers

Месники забирають її на човен, й дізнаються що це Капітан Америка, який зник незадовго до кінця Другої світової війни. Раптом команда Месників перетворюється на кам’яні статуї. Капітан Америка та Рік Джонс збираються, щоб розшукувати лиходія, який це зробив. Капітан Америка і Рік Джонс врешті-решт знаходять негідника, який виявляється прибульцем. Він перетворив Месників на камінь після укладення угоди з Немором, щоб отримати назад свій захоплений космічний корабель.

Капітан Америка та Рік Джонс переконують прибульця повернути Месників у їх колишній вигляд, і команда  допомагає дістати космічний корабель з дна океану. Поки прибулець відновлює свій космічний човен, Немор знову атакує. Бій переривається запуском космічного корабля, коли Немор знову встиг уникнути розправи Месників.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар