Uncomics
комікси про Месників, the-avengers-5-vol-1, месники комікс

The Avengers #5 – The Invasion of the Lava Men!

The Avengers #5 – The Invasion of the Lava Men!

  • Видавець: Marvel;
  • Дата публікації: 1 травня 1964 р.;
  • Обкладинка — Арті Сімек (Artie Simek), письменник – Джек Кірбі (Jack Kirby), художник – Пол Рейнман (Paul Reinman), Сем Розен (Sam Rozen); художник та редактор – Стен Лі (Stan Lee);
  • Головні герої: Генк Пім (Hank Pym), Халк (Hulk), Залізна Людина (Iron Man), Lava Men (Lava Men), Рік Джонс (Rick Jones), Тор (Thor), Оса (Wasp), Капітан Америка (Captain America);

Комікс Месники #5 – Нашестя Лавових Людей

Після сутички проти Халка Месники відбудовують штаб-квартиру. У цей час роздається пронизливий звук, який руйнує навколишні предмети. Тор, Капітан Америка та Рік Джонс прямують до Особняка Месників та визначають, що джерело звуку лежить десь на південному узбережжі США.

Тим часом солдати на таємній базі на південному узбережжі виявляють велику скелю, що піднімається із землі. Бетті приїжджає з Брюсом Беннером до свого батька – Генерала Росса (General Ross). Брюс Беннер погоджується дослідити цю скелю. Ніхто ще не здогадується, що це Lava Men, які планують поневолити людей. Лише один з раси Lava Men – Молто (Molto), усвідомлює марність війни, але всі його доводи ігноруються.

Беннер виявляє, що скеля радіоактивна, і Генерал Росс наказує її знищити ракетами. Месники та Рік Джонс приїжджають, та виявляють те, що скеля не просто радіоактивна, але у певному сенсі жива. Lava Men нападають, але Тор дає відбій з допомогою Мьолніра. Lava Men розповідають йому про їхній зловісний план підкорити Землю.

Капітан Америка б’ється проти лавових людей, до того моменту поки вони не поневолюють його. Генк Пім та Оса, зменшені до розмірів мурах, досліджують скелю та знаходять місце, де її можна вразити, не знищуючи її. Вони відправляються на пошуки Тора. Тоні Старк звільняє Капітана Америку, і вони всі зустрічаються з Тором під землею.

The Avengers #5 - The Invasion of the Lava Men!, комікси про Месників українською
The Avengers #5 – The Invasion of the Lava Men!

Брюс Беннер несподівано перетворюється на Халка й нападає на Месників. На щастя, Месники обдурюють Халка і він влучає у потрібне місце у скелі. Тор попереджає лавових людей більше ніколи не загрожувати людям. У кінці коміксу  «The Avengers #5 – The Invasion of the Lava Men!» Месники отримують екстрене повідомлення.

 

 

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар