Uncomics
комікс новини

Новини

Новини комікс індустрії Marvel, DC comics, Dark Horse. Новини всесвіту Marvel. Новини, трейлери, огляди й чутки про кіновсесвіту Marvel, DC comics, Dark Horse та інші.

Harley Quinn 30th Anniversary Special #1, Гарлі Квін, комікси дісі, комікси dc, новини коміксів українською

Історія кінця культового антигероя коміксів в спеціальному випуску «Harley Quinn 30th Anniversary Special #1» де показано те, як закінчилася історія Гарлі Квінн у всесвіті DC.

Віктор Фріз і його любов Нора Фарія мають найтрагічніший роман у Всесвіті DC. Як оригінальний графічний роман «Victor and Nora: A Gotham Love Story» це показує. Далі містяться спойлери для Віктора та Нори: Історія кохання Готема.

Hellboy Universe Essentials, комікси про хеллбоя, комікс дарк хорс

Майк Міньола підібрав купу історій, щоб познайомити нас зі всесвітом Хеллбоя. Історії розташовані в хронологічній послідовності. Деякі стають невіднятною частиною великої історії.

Людина-Павук «Останній Бій», Пітера Паркер Земля 312500, Last Stand Spider-Man

Людини-павук 312500 — це можливе майбутнє Пітера Паркера. На Землі 312500 Пітер вбив Мисливця Крейвена. Це рішення кардинально змінило його життя, зробивши Пітера темнішим і смертоноснішим.

комікс Nocternal, Nocterra, Скотт Снайдер

Nocternal, новий комікс Скотта Снайдера та Тоні Деніела, випущений минулого тижня на Kickstarter. Комікс вже стиг зібрати 137 577 доларів США проти цілі в 40 000 доларів.

«Несправедливість: Нульовий Рік» (Injustice: Year Zero) комікси на українській, комікс Інджастіс

DC Comics щойно анонсувала Injustice: Year Zero, перший цифровий приквел популярної відеоігри Injustice: Gods Among Us і пов’язаних з нею коміксів.