Uncomics
комікс новини

Новини

Новини комікс індустрії Marvel, DC comics, Dark Horse. Новини всесвіту Marvel. Новини, трейлери, огляди й чутки про кіновсесвіту Marvel, DC comics, Dark Horse та інші.

Незвичайна Людина-Павук, Uncanny Spider-Man #1, комікси Marvel українською, читати комікси Marvel

Замість того, щоб класичний персонаж Людини-павука був представлений у складі Людей Ікс, Незвичайна Людина-Павук (Uncanny Spider-Man) перетвориться на Нічного Змія (Nightcrawler) з Людей Ікс. Улюблений фанатами мутант одягне власний костюм павучка.

Knight Terrors: Batman, комікси DC українською, Лицарські жахи: Бетмен, комікси про Бетмена

Подія Knight Terrors ось-ось вплине на всесвіт DC, приносячи хаос і кошмари багатьом персонажам. DC оголосив перші подробиці, пов’язані з коміксами серії Knight Terrors.

Batman: The Brave the Bold, комікси про Бетмена, Batman комікси українською, комікс новини

Оголошений у рамках видавничої ініціативи «Dawn of DC», новий комікс Batman: The Brave the Bold вийде в травні 2023 року. Кожен номер включатиме історії про Темного Лицаря та інших персонажів з DC. Всесвіт.

Спайдер Гвен, Гвен Стейсі, Людина Павук, комікси про Людину-Павука, читати комікси українською

Деякі з класичних сюжетних ліній Marvel у серії «Що, якщо…?» будуть переписані у темних та брутальних відтінках. Цікаво, як Гвен Стейсі отримає силу павука?

Batman & The Joker: The Deadly Duo, Бетмен і Джокер: Смертельний дует, комікси про Бетмена, комікси DC українською, читати комікси українською

Комікс «Batman & The Joker: The Deadly Duo» від Марка Сільвестрі дає погляд ізсередини на майбутній мінісеріал «Бетмен і Джокер: Смертельний дует» і натякає на те, у якому темному напрямку він може рухатися.

Harley Quinn 30th Anniversary Special #1, Гарлі Квін, комікси дісі, комікси dc, новини коміксів українською

Історія кінця культового антигероя коміксів в спеціальному випуску «Harley Quinn 30th Anniversary Special #1» де показано те, як закінчилася історія Гарлі Квінн у всесвіті DC.