Uncomics
Головна сторінка » Новини » DC переосмислює першу зустріч Бетмена та Джокера

DC переосмислює першу зустріч Бетмена та Джокера

Batman: The Brave the Bold, комікси про Бетмена, Batman комікси українською, комікс новини

Оголошений у рамках видавничої ініціативи «Dawn of DC», новий комікс Batman: The Brave the Bold вийде в травні 2023 року. Кожен номер включатиме історії про Темного Лицаря та інших персонажів з DC. Всесвіт.

Batman: The Brave and the Bold

Після приголомшливого успіху коміксу «Бетмен – один поганий день: Загадник» команда Тома Кінга (Tom King) та Мітча Джерадса (Mitch Gerads), лауреата премії Айснера, знов возз’єднуються. Автори першої частини коміксу описують його так: «Розповідь про ненависть, брехню та сміх, можливо, це найстрашніша історія про Джокера за весь час».

«The Brave and The Bold» був стартовим майданчиком для деяких із найулюбленіших персонажів і команд DC, зокрема The Suicide Squad, Justice League of America, Metamorpho, The Element Man, Teen Titans та інших.

Про що буде новий комікс «Бетмен: Хоробрий і Сміливий»?

Batman: The Brave and The Bold — це великий випуск на 64 сторінки, у якому будуть представлені чотири різні історії. Перша історія «Бетмен — один поганий день: Загадник» (Batman – One Bad Day: The Riddler). Комікс починає історію з першого «кривавого зіткнення» між Джокером і Бетменом.

Історія про ненависть, брехню та сміх, можливо, це найстрашніша історія Джокера за ціле покоління

Друга історія від Дена Мора (Dan Mora). Синопсис цієї історії: «У Ґотемі, захопленому кібернетичними поплічниками Джокера, єдиною людиною, яка може нас врятувати, є таємничий герой, який їздить на мотоциклі в костюмі кажана…»

Третя історія від Еда Бріссона (Ed Brisson) і Джеффа Споукса (Jeff Spokes), розповість про нову команду StormWatch, яка захищає планету від лиходіїв. Нова таємна команда StormWatch подорожують планетою, виконуючи завдання, щоб позбутися надпотужної зброї масового знищення. Але це StormWatch, і, як завжди, не все так, як здається.

Нарешті остання історія з коміксу «Бетмен: Хоробрий і Сміливий», сценариста Залізної людини Крістофера Кантвелла (Christopher Cantwell) і художника Хав’єра Родрігеса (Javier Rodríguez) представлять сюжетну лінію під назвою «Орден чорної лампи», в якій Супермена відправлять у таємничі пошуки.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар