Uncomics
Головна сторінка » Новини » Бетмен і Спаун возз’єдналися в новому кросовері

Бетмен і Спаун возз’єдналися в новому кросовері

Batman/Spawn: The Classic Collection, комікси про Бєтмена українською, комікси Спаун українською, комікси DC

В новому кросовері Бетмен і Спаун знову зустрінуться вперше за майже 30 років – і все це завдяки Двору Сов, які залучили Спауна, щоб знищити Темного Лицаря.

Комікс «Batman/Spawn: The Classic Collection»

Вперше за майже 30 років Бетмен і Спаун знову зустрінуться

«Бетмен/Спаун: класична колекція», майбутній 48-сторінковий кросовер, написаний Тоддом Макфарлейном (Todd McFarlane) та намальований Грегом Капулло (Greg Capullo). DC нарешті розкрили деталі сюжету та надали обкладинки до майбутнього кросоверу.

Новий кросовер «Бетмен/Спаун: класична колекція» знаменує собою перше (за довгий час) возз’єднання персонажів після «Бетмена/Спауна: Військовий диявол» 1994 року, написаного Дагом Мончем, Аланом Грантом і Чаком Діксоном та проілюстрованого Клаусом Джонсоном, що стало другою офіційною зустріччю Бетмена та Спауна. Першим був Spawn/Batman, написаний Френком Міллером та проілюстрований Макфарлейном. Обидва будуть перевидані в «Batman/Spawn: The Classic Collection».

Перший випуск «Batman/Spawn #1» включатиме основну обкладинку від Капулло та варіанти від Макфарлейна, Габріеле Дел’Отто, Шона Мерфі, Франчезо Маттіни, Дж. Скотта Кемпбелла, Джима Лі, Джейсона Фейбока та Бретта Бута.

Кросовер Бетмен/Спаун #1

Я можу гратись з одним із найкращих персонажів коміксів усіх часів — Бетменом, разом з дивовижним художником Грегом Капулло! А також можу додати Спауна до сюжетної лінії. Це проєкти, у яких багато хто з нас, творців коміксів, можуть брати участь лише кілька разів у своїй кар’єрі.

Тодд Макфарлейн (Todd McFarlane)

Мені пощастило малювати Спауна, і Бетмена кожного протягом понад десяти років. Тепер я використовую цей досвід, щоб подарувати шанувальникам подію, якої вони чекали майже 30 років.

Грег Капулло (Greg Capullo)

Одне з найбільших задоволень колекціонування коміксів — бути поруч, коли виходять «книги про події». Кожного разу, коли відбувалася одна з цих подій, я завжди був радий, що збирав комікси в той момент, тому що відчував себе частиною чогось справді класного, що відбувається в індустрії коміксів. Тож тепер, є можливість отримати нове перевидання цих двох чудових книжок минулих років; кросоверів Spawn/Batman і Batman/Spawn: War Devil.

Тодд Макфарлейн (Todd McFarlane)

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар