Uncomics
Головна сторінка » Новини » Диво-Жінка: Мертва Земля Black Label DC

Диво-Жінка: Мертва Земля Black Label DC

Диво Жінка: Мертва Земля,Wonder Woman: Dead Earth, комікси українською

Чудо-жінка: Мертва Земля (Wonder Woman: Dead Earth) — це не просто ще один комікс DC, на кшталт «Старого Логана» чи «Бетмена: Останній лицар на Землі». Це епічний, жорстокий, а іноді й тривожний комікс зі складним сюжетом.

Новий комікс Диво-Жінка: Мертва Земля

«Диво-Жінка: Мертва Земля» (Wonder Woman: Dead Earth) — дебют Даніеля Воррена Джонсона (Daniel Warren Johnson’s). Відомий своїми творами Murder Falcon and Extremeity та The Ghost Floet, Деніел Уоррен Джонсон, привносить сміливі ідеї до свого дебюту – «Wonder Woman: Dead Earth» нової серії DC Black Label, який складається з чотирьох випусків. Обмежена серія, де в головній ролі Диво-Жінка, малюнок Даніеля Джонсона, колір — Майк Спайсер (Mike Spicer). Джонсон та Спайсер створять варіанти обкладинок для кожного випуску. Серія дебютує 18 грудня, наступні випуски виходитимуть щомісяця.

Диво Жінка: Мертва Земля,Wonder Woman: Dead Earth, комікси українською
«Диво жінка: Мертва Земля» (Wonder Woman: Dead Earth) – перший випуск

Диво-жінка прокидається від багатовікового сну, й виявляє зруйнований світ, після ядерної катастрофи. У пастці похмурого майбутнього, Діана повинна захистити останнє людське місто від монстрів, які захопили Землю.

Диво Жінка: Мертва Земля,Wonder Woman: Dead Earth, комікси українською
Диво Жінка: Мертва Земля

Світ Диво-Жінки Віллоу Вілсона (G. Willow Wilson’s) зазнав змін, він став страхітливим та безлюдним місцем. У випуску Wonder Woman #78 ми побачили те, як Барбара Мінерва (Barbara Ann Minerva) з легкістю перемагає Діану, знищуючи її Лассо Істини. Діана виглядає побитою та змученою з того часу, як Гепард убив Афродіту наприкінці Wonder Woman #76.

Диво Жінка: Мертва Земля,Wonder Woman: Dead Earth, комікси українською
Диво Жінка: Мертва Земля

Мені подобається зухвалість безсмертного героя, який сказав: «Я роблю це, тому що люблю тебе», – пояснив Уоррен Джонсон. Цей рядок насправді є в першому номері. Я думав, що буде краще дослідити, наскільки персонаж любить незадовільне людство? чи дізнатись межі того, куди йде ця любов, стикаючись із суворою реальністю. У цьому світі люди роблять все можливе, щоб вижити, і коли люди намагаються вижити, ми бачимо найгірші їх сторони. Це все у коміксі «Wonder Woman: Dead Earth».

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар