Uncomics
Contagion, Ed Brisson, комікси Marvel, протистояння

«Contagion» – новий івент від Marvel

Marvel оголосив про вихід «Contagion»

Нова загроза у Всесвіті Marvel з’явиться у жовтні цього року. П’ятитижнева подія «Протистояння» (Contagion) розповість про історію загадкового вірусу, що заволодіє жителями Нью-Йорка. Героям, таким як Бен з Фантастичної Четвірки (Thing), Залізний Кулак (Iron Fist), Люк Кейдж (Luke Cage), Джессіка Джонс (Jessica Jones) і Мун Найт (Moon Knight), доведеться об’єднатися, щоб протистояти невідомій досі силі.

Міні серія складається з п’яти коміксів написаних Едом Бріссоном (Ed Brisson X-Force). Він співпрацював з художниками Роге Антоніо (Roge Antonio), Стівеном Сеговією (Stephen Segovia), Маком Чатером (Mack Chater), Даміаном Кучіеро (Damian Couciero) та Адамом Горемом (Adam Gorham).

“Я не можу чекати, коли читачі побачать цю історію”, – каже редактор Джейк Томас. – «Contagion» – це незвичайний комікс-івент, що обіцяє бути неймовірно захопливим, і трохи страшним! Ми зібрали велику команду художників, на чолі з Едом Бріссоном, який створив один з емоційно напружених творів своєї кар’єри.”

Ed Brisson письменник «Contagion»

“Коли в січні Джейк Томас прийшов на проєкт, щоб працювати над коміксом «Contagion», він одразу позиціював серію як жахіття”, – сказав Бріссон. Він також знав, що я — обожнюю жахи. Ми багато годин говорили про фільми жахів, тому я думаю, він знав, що цю ідею легко узгодити зі мною. «Contagion» – нова історія, яку не бачив всесвіт Marvel. Наші герої непідготовлені до нових непередбачуваних пригод. Я намагався вигадати деякі нові речі в для цієї серії коміксів.”

Marvel comics, комікси Марвел, Contagion
Contagion #1
Marvel comics, комікси Марвел, Contagion
Contagion #02
Marvel comics, комікси Марвел, Contagion
Contagion #03
Marvel comics, комікси Марвел, Contagion
Contagion #04
Marvel comics, комікси Марвел, Contagion
Contagion #05

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар