Uncomics
Френк Міллер Ронін, Ronin, Frank Miller

Френк Міллер приєднався до благодійного аукціону

Френк Міллер «Ронін» – ескіз для благодійного аукціону

Френк Міллер (Frank Miller) тимчасово повернувся до антиутопії кіберпанку свого міні-серіалу «Ронін». Письменник та художник Френк Міллер приєднався до благодійного аукціону Джима Лі (Jim Lee), намалювавши головного героя — Роніна.

Міллер зробив ескіз до благодійного аукціону Джима Лі. Зараз ескіз готовий до продажу на аукціоні eBay ціною 5,050 доларів (на момент написання). Усі кошти від аукціону спрямовуватимуться у благодійний фонд «Книжкова індустрія» (BINC).

Френк Міллер Ронін, Ronin, Frank Miller
Френк Міллер ескіз «Ронін»

На малюнку Ронін показаний в оточенні кібернетичних пристроїв, у момент пробудження в майбутньому Нью-Йорка. Хоча минуло 30 років з моменту виходу оригінальної серії. Цей малюнок Міллера виглядає як загублена сторінка із серії.

Комікс «Ронін» – це міні-серія з шести випусків, написана та проілюстрована Міллером. Історія розповідає про самурая, який намагався помститися за смерть свого господаря та вбити демона Агата. Пошуки призвели до воскресіння у футуристичному Нью-Йорку.

BINC об’єднав зусилля з Лі та іншими художниками для підтримки магазинів коміксів у світлі тривалої пандемії коронавірусу (COVID-19). Усі кошти від аукціону будуть спрямовані на підтримку роздрібних магазинів. Інші артисти, які приєдналися до кампанії Лі, — це Брайан Хітч (Bryan Hitch), Тоні Деніел (Tony Daniel), Дж. Скотт Кемпбелл (J. Scott Campbell) та Іван Рейс (Ivan Reis).

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар