Uncomics
Головна сторінка » Новини » Френк Міллер приєднався до благодійного аукціону

Френк Міллер приєднався до благодійного аукціону

Френк Міллер Ронін, Ronin, Frank Miller

Міллер зробив ескіз до благодійного аукціону Джима Лі. Усі кошти від аукціону спрямовуватимуться у благодійний фонд «Книжкова індустрія» (BINC).

Френк Міллер «Ронін» – ескіз для благодійного аукціону

Френк Міллер (Frank Miller) тимчасово повернувся до антиутопії кіберпанку свого міні-серіалу «Ронін». Письменник та художник Френк Міллер приєднався до благодійного аукціону Джима Лі (Jim Lee), намалювавши головного героя — Роніна.

Міллер зробив ескіз до благодійного аукціону Джима Лі. Зараз ескіз готовий до продажу на аукціоні eBay ціною 5,050 доларів (на момент написання). Усі кошти від аукціону спрямовуватимуться у благодійний фонд «Книжкова індустрія» (BINC).

Френк Міллер Ронін, Ronin, Frank Miller
Френк Міллер ескіз «Ронін»

На малюнку Ронін показаний в оточенні кібернетичних пристроїв, у момент пробудження в майбутньому Нью-Йорка. Хоча минуло 30 років з моменту виходу оригінальної серії. Цей малюнок Міллера виглядає як загублена сторінка із серії.

Комікс «Ронін» – це міні-серія з шести випусків, написана та проілюстрована Міллером. Історія розповідає про самурая, який намагався помститися за смерть свого господаря та вбити демона Агата. Пошуки призвели до воскресіння у футуристичному Нью-Йорку.

BINC об’єднав зусилля з Лі та іншими художниками для підтримки магазинів коміксів у світлі тривалої пандемії коронавірусу (COVID-19). Усі кошти від аукціону будуть спрямовані на підтримку роздрібних магазинів. Інші артисти, які приєдналися до кампанії Лі, — це Брайан Хітч (Bryan Hitch), Тоні Деніел (Tony Daniel), Дж. Скотт Кемпбелл (J. Scott Campbell) та Іван Рейс (Ivan Reis).

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар