Uncomics
Головна сторінка » Новини » Harley Quinn 30th Anniversary Special #1

Harley Quinn 30th Anniversary Special #1

Harley Quinn 30th Anniversary Special #1, Гарлі Квін, комікси дісі, комікси dc, новини коміксів українською

Історія кінця культового антигероя коміксів в спеціальному випуску «Harley Quinn 30th Anniversary Special #1» де показано те, як закінчилася історія Гарлі Квінн у всесвіті DC.

Як померла Гарлі Квінн? Спеціальний випуск до 30-річчя героїні коміксів

Обережно спойлери! до коміксу «Harley Quinn 30th Anniversary Special #1» від DC Comics.

«Остання історія Гарлі», письменника Роба Вільямса (Rob Williams), художника Джона Тіммса (John Timms) та письменниці Саіди Темофонте (Saida Temofonte) де, Гарлі намагається напасти на Аманду Воллер. Нагадую, Аманда Воллер — це наглядачка Оперативної групи Загону самогубців. Воллер підриває імплант в голові Харлі, вбиваючи її. Помираючи, Квінн уявляє, що її врятувала магія та життя, у якому вона перемагає Воллер та врешті-решт рятує світ. Це незабутня історія в антології оповідань про персонажа Гарлі.

Смерть Гарлі Квін, Harley Quinn 30th Anniversary Special #1, Гарлі Квін, комікси дісі, комікси dc, новини коміксів українською
Смерть Гарлі Квін

Про що комікс Harley Quinn 30th Anniversary Special #1?

Гарлін Квінзель (Harleen Frances Quinzel) — героїня коміксів, яка була створена Полом Діні (Paul Dini) та Брюсом Тіммом (Bruce Timm), Гарлі дебютувала у 1992 році в епізоді Batman: The Animated Series, який мав назву «Любовь Джокера». Спочатку цей персонаж був помічником Джокера. Проте Гарлі виявилася надзвичайно популярною і з того часу потрапила майже в усі серії DC comics.

Спеціальний випуск #1 до 30-ї річниці Гарлі Квінн відзначає три десятиліття героїні в коміксах історіями видатних письменників, які працювали над її історією протягом багатьох років.

На жаль, за останні 6 років я спостерігав, як героїня Гарлі Квінн перетворилася з улюбленого антигероя, на одного з найбільш ненависних персонажів коміксів. Вона пройшла шлях від мейнстріму до персонажа, про якого більше ніхто не говорить і навіть не може потрапити до списку 100 найбільш проданих коміксів. Не так давно вийшла історія «Harley Quinn Black Label», як показує, що люди шукають кращу версію персонажа, ніж пропонують мейнстрімні комікси. Що треба, щоб зрозуміти, що DC comics зробили помилку з цим персонажем?

Трейлер коміксу «Harley Quinn 30th Anniversary Special #1»

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар