Uncomics
Головна сторінка » Новини » Hellboy Universe Essentials – комікси Хеллбой

Hellboy Universe Essentials – комікси Хеллбой

Hellboy Universe Essentials, комікси про хеллбоя, комікс дарк хорс

Майк Міньола підібрав купу історій, щоб познайомити нас зі всесвітом Хеллбоя. Історії розташовані в хронологічній послідовності. Деякі стають невіднятною частиною великої історії.

Класичні комікси про Хеллбоя у серії Hellboy Universe Essentials

Dark Horse Comics анонсували Hellboy Universe Essentials – чотиритомну колекцію важливих історій Hellboy, яку планують випустити наступного року. Офіційно анонсували Hellboy Universe Essentials – майбутню чотиритомну колекцію важливих історій коміксів Hellboy, зібрану самим творцем Майком Міньолою (Mike Mignola).

Колекцію Hellboy Universe Essentials планується видати в липні 2021 року з Hellboy Universe Essentials: Hellboy, що містить окремі історії:

  • Прикований гроб (The Chained Coffin);
  • Третє бажання (The Third Wish);
  • Млинці або Панкейки (Pancakes);
  • Природа звіра (The Nature of the Beast);
  • Труп (The Corpse);
  • Баба-Яга (The Baba Yaga);
  • Різдвяний андеграунд (A Christmas Underground);
  • Упир (The Ghoul);
  • Відьма-троль (The Troll Witch);

Серія продовжиться з Hellboy Universe Essentials: B.P.R.D. у листопаді 2021 р., за ним слідує – Hellboy Universe Essentials: Lobster Johnson у березні 2022 р. і, нарешті, Hellboy Universe Essentials: Witchfinder – липень 2022 р. Кожен том Hellboy Universe Essentials буде містити абсолютно нову обкладинку Міньоли разом створену з колористом Дейвом Стюарт (Dave Stewart).

У деяких випадках – B.P.R.D. та Witchfinder – було досить легко вибрати одну важливу “книгу”, – сказав Міньола. Історії персонажу Хеллбой було набагато складніше обрати. Врешті-решт ми вирішили скористатися збіркою оповідань, а не одним графічним романом, щоб дати більше огляду персонажу. Ми вибрали певні історії, які показують, що таке Хеллбой і як віе це робить. Також у збірку увійшли мої улюблені комікси про Хеллбоя.

Ці окремі історії є ідеальним способом для нових читачів відчути Хеллбоя та його світ.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар