Uncomics
«Несправедливість: Нульовий Рік» (Injustice: Year Zero) комікси на українській, комікс Інджастіс

Injustice: Year Zero – нова серія від DC

«Несправедливість: Нульовий Рік» (Injustice: Year Zero)

DC з гордістю оголошує про запуск першої серії «Несправедливість: Нульовий Рік» (Injustice: Year Zero). Комікс буде виходити двічі на місяць, загалом 14 випусків, перші три випуски вже доступні. Перші три випуски написані Томом Тейлором (Tom Taylor) та Роге Антоніо (Rogê Antônio), Чіаном Тормеєм (Cian Tormey), Дождем Бередо (Rain Beredo) та Весом Абботтом (Wes Abbott). Injustice: Year Zero повертає шанувальників у світ DC «Несправедливість: Боги серед нас» (Injustice: Gods Among Us). Назад до часу, коли Супермен проткнув серце Джокера і став фашистським правителем!

«Нульовий Рік» не такий морально сірий, як те, що настає після”, – сказав Том Тейлор в інтерв’ю The Hollywood Reporter. «Супермен і Бетмен на піку їх дружби. Лоїс і Кларк справжня команда, а Ліга Справедливості об’єдналася, у Товариство Справедливості. Звичайно, за своєю суттю історії будуть і потрясіння, і смерть, але буде і надія, відбудеться тріумф, буде любов із втратою».

Історія Injustice: Year Zero Тейлора,  зосереджує дії навколо Ліги Справедливості та розкриття того, як їх попередники таємно боролися під час Другої світової війни.  Джокер знаходить спосіб контролювати супергероїв. Джокер саботує Лігу Справедливості зсередини!

Несправедливість: Нульовий Рік #1, Injustice: Year Zero #1 коміксі
Несправедливість: Нульовий Рік #1
Несправедливість: Нульовий Рік #2, Injustice: Year Zero #2 комікси
Несправедливість: Нульовий Рік #2
Несправедливість: Нульовий Рік #3, Injustice: Year Zero #3 комікси
Несправедливість: Нульовий Рік #3

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар