Uncomics
Головна сторінка » Новини » Комікс «Махно: Український борець за свободу» від Humanoids

Комікс «Махно: Український борець за свободу» від Humanoids

Makhno: Ukrainian Freedom Fighter, Махно: український борець за свободу, комікси українською, комікси видавництва Humanoids

Humanoids опублікували новий графічний роман «Махно: український борець за свободу» і передадуть кошти від продажу на підтримку України.

«Makhno: Ukrainian Freedom Fighter» комікс на підтримку України

Видавництво Humanoids опублікували графічний роман «Махно: Український борець за свободу». Отримані кошти видавництво передасть українській некомерційній організації «Разом», яка надає медичну допомогу українським бійцям на передовій.

Makhno: Ukrainian Freedom Fighter, Махно: український борець за свободу, комікси українською, комікси видавництва Humanoids
Обкладинка коміксу «Makhno: Ukrainian Freedom Fighter»

Комікс «Махно: Український борець за свободу» від письменника Філіпа Тіро (Philippe Thirault), художника Роберто Загі (Roberto Zaghi). Графічний роман розповідає реальну історію Нестора Махна, українського анархіста, який був командувачем Революційної повстанської армії України на початку 1900-х років.

На початку 20 століття в Україні анархіст Нестор Махно, був однією з найбільш героїчних і яскравих постатей революції, заохочуючи свій народ знайти й прийняти соціальне та економічне самовизначення. Махно — це історія військового стратега, який невтомно кидав виклик і більшовикам, і німцям, щоб захистити свою батьківщину.

Синопсис коміксу «Makhno: Ukrainian Freedom Fighter»

Humanoids повідомили, що частина доходів від «Mahno: Ukrainian Freedom Fighter» піде безпосередньо в «Разом», щоб підтримати українців.

У дусі самого Нестора Івановича Махна, мужнього борця за свободу, який не раз виходив на передову, Humanoids вирішили зробити пожертвування організації, яка найбільше працює в боротьбі за свободу сьогодення.

Видавець Humanoids – Марк Вейд

«Makhno: Ukrainian Freedom Fighter» вже доступний для придбання у видавництві Humanoids’ Life Drawn.

Будемо чекати на переклад коміксу на українську.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар