Uncomics
Головна сторінка » Новини » Комікс Скотта Снайдер – Nocterra (Nocternal)

Комікс Скотта Снайдер – Nocterra (Nocternal)

комікс Nocternal, Nocterra, Скотт Снайдер

Nocternal, новий комікс Скотта Снайдера та Тоні Деніела, випущений минулого тижня на Kickstarter. Комікс вже стиг зібрати 137 577 доларів США проти цілі в 40 000 доларів.

Комікс Скотта Снайдера Nocterra

Письменник Скотт Снайдер (Scott Snyder), художник Тоні С. Даніель (Tony S. Daniel’s), колорист Томі Морей (Tomeu Morey) та редактор Уіл Денніс (Will Dennis) співпрацюють над новою серією коміксів під назвою Nocterra (Nocternal). Комікс Nocterra охопить тему того, як людство адаптується до світу, який занурюється у вічну темряву. Шанувальники мають можливість отримати ексклюзивний доступ до створення коміксу за допомогою 72-сторінкового видання Nocternal Collector’s Edition.

комікс Nocternal, Nocterra, Скотт Снайдер
Комікс Nocterra (Nocternal)

Nocternal планується випустити під лейблом Best Jackett Press у видавництві Image Comics.  З самого початку серія носила назву Nocternal, відтепер офіційно називається Nocterra.

Снайдер оголосив про зміну назви в публікації в Twitter. Тепер з вдосконаленою назвою: Nocterra!

Серія жахів про людство, яке намагається пережити таємничу нескінченну ніч.

Скотт Снайдер

Як пояснив Снайдер, сюжет коміксу Ноктерра розповідає про світ, де на людство впала нескінченна ніч. У цьому світі ті, кого поглинає темрява, перетворюються на монстрів, відомих під назвою “тіні”, при цьому залишаючись поруч зі штучним світлом — єдиним способом вижити.

«Уявіть, що завтра сонце просто не сходить», – йдеться в офіційному реілізі. «Ви чекаєте. І чекаєте, але ніч просто продовжується … Ви все ще можете відчути сонячне тепло — воно повинно бути там — але через незрозумілі причини, світло більше не досягає землі. І ця нова темрява, в ній є щось дивне, щось жахливе. Тому що все (або хтось), хто залишається в ній занадто довго, починають змінюватися … »

Nocternal вже давно сидить в моїй голові. В дитинстві я боявся темряви, і коли у власного сина почалися подібні страхи, ця ідея просто прийшла мені в голову. Що, якби ніч ніколи не закінчувалася? А що, якби ця нова темрява була набагато страшнішою? Що, якщо будь-яка жива істота, яка залишається в ній занадто довго, перетвориться на щось жахливе …. Це світ, де важливе виживання! Комікс об’єднує орієнтований на героїв сюжет “Wytches” (комікс від видавництва Image Comics).

Тоні для мене став ідеальним художником, я давно планував з ним об’єднатися. Ми дружимо з тих пір, як ми працювали над Detective Comics та Batman ще в 2011 році. Я просто шанувальник його як художника та письменника. Томеу нас справді вразив, коли ми разом працювали над «Лігою справедливості». Моя команда ідеально підходить для Nocternal, першої книги, яку я буду робити.

Скотт Снайдер

Наразі триває кампанія Nocterra #1 Collector’s Edition Kickstarter, яка вже значно перевершила свою початкову мету – 40 000 доларів США. На момент написання статті кампанія зібрала майже 142 000 доларів. Кампанія завершиться 17 вересня.

комікс Nocternal, Nocterra, Скотт Снайдер
Комікс Nocterra (Nocternal) – обкладинка

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар