Uncomics
комікси Дивні Дива, Dark Horse Comics Очень странные дела, Stranger Things and Dungeons & Dragons

Комікси всесвіту «Дивні Дива»

Комікси всесвіту «Дивні Дива» від Dark Horse Comics

Зірка Джим Зуб (Dungeons & Dragons: Infernal Tides) та Джоді Хоузер (Stranger Things, Star Wars), з художником Дієго Галіндо (Power Rangers, Kino), колористом MsassyK (Isola, Critical Role: Vox Machina) та Нейтом Піекосом (Umbrella Academy, Stranger Things) працюють над створенням «Stranger Things and Dungeons & Dragons». Новий міні-кросовер всесвіту«Дивні Дива» вийде у 2020 році від Dark Horse Comics у партнерстві з IDW.

комікси Дивні Дива, Stranger Things and Dungeons & Dragons комікси
Stranger Things and Dungeons & Dragons #1

Ця історія буде присвячена грі Dungeons & Dragons де разом хлопці, відкривають для себе світ монстрів рольової гри. Події у коміксі відбуваються задовго до подій першого сезону серіалу «Дивні Дива». Спостерігайте за пригодами Майка, Лукаса та Уілла з новим їх новим другом Дастіном —  як команда, через розповіді та небезпечні квести збирається разом.

Нові комікси Stranger Things не зупиняються на цьому! Дізнайтеся історію Camp Camp Know Where у коміксі «Stranger Things: Science Camp». Дастін приїжджає до Camp Know Where, щоб орієнтуватися на нову соціальну ієрархію без підтримки своїх друзів. Всупереч тому, що у Хоакінсі хлопці також стикаються з хуліганами, але і дивна загроза переслідує молодих вчених з табору. Загадкова постать зі зловісним наміром приїжджає, щоб зірвати безтурботне життя у таборі. Дастіну доведеться розправитись на одинці з проблемами у кемпі.

комікси Дивні Дива, «Stranger Things: Science Camp»
Stranger Things: Science Camp #1

«Stranger Things and Dungeons & Dragons» та «Stranger Things: Science Camp» – це чотири приквел випуски до серіалу Netflix, які вийдуть 4 листопада 2020 року. З надією чекаємо на переклад коміксів «Дивні Дива» на українську мову.

Oleksii

Я почав проект Uncomics, тому що хотів поглибитися в теми, які мене цікавлять. Світ коміксів, серіалів, ігор і фільмів з супергероями привабив мене в дитинстві. Я люблю заглиблюватися в дивовижні історії й дізнаватися історії коміксів та їх персонажів. Сподіваюся, що перебування на сайті буде для вас дивовижним та цікавим.

Додати коментар